Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

witam czy gta 4 dziala w rozdzielczosci 1080p czy 720p

ale o jaka konsole pytasz?

ja moge tylko wywnioskowac ze pytasz o wersje na PS3, bo na X360 wszystkie gry daja sie uruchomic w 1080p, ale to nie oznacza ze w takiej rozdzielczosci sa

 

niestety na PS3 nawet nie ma pelnej 720p ale w takiej rozdzialce sie uruchamia jako przeskoalowana, czy skalowanie jest tez na wyzsza 1080p to tego juz nie wiem....

 

ps.

znalazlem okladke od PS3, wynika z niej ze sie uruchamia na 1080p

 

9288_grand_theft_auto_4-v4-orig.jpg

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
witam czy gta 4 dziala w rozdzielczosci 1080p czy 720p

ale o jaka konsole pytasz?

ja moge tylko wywnioskowac ze pytasz o wersje na PS3, bo na X360 wszystkie gry daja sie uruchomic w 1080p, ale to nie oznacza ze w takiej rozdzielczosci sa

 

niestety na PS3 nawet nie ma pelnej 720p ale w takiej rozdzialce sie uruchamia jako przeskoalowana, czy skalowanie jest tez na wyzsza 1080p to tego juz nie wiem....

 

ps.

znalazlem okladke od PS3, wynika z niej ze sie uruchamia na 1080p

 

 

 

 

tak pytam o wersje na PS3 bo w sklepie widzialem ze na pudelku jest napisane 720p 1080i 1080p a mam tv full HD ale to dziwne ze niema nawet 720p skoro tak pisza dzieki za odpowiedz

Edytowane przez tomek0306
Odnośnik do komentarza

1080p dziala i dziala swietnie.

Co wiecej wyglada znacznie lepiej niz 720p. Trzeba jednak wylaczyc opcje 720 w menu konsoli.

 

Co do 630, ktore tak chetnie powtarzaja fani Xa. Nigdzie nie widzialem potwierdzenia tych rewelacji jakiegos Xboya, poza podanymi linkami przez rozne serwisy do jego opinii. Macie moze wiarygodny serwis, ktory to potwierdza i udokumentowuje?

 

Najchetniej bym poczytal o tym u Rockstara...

 

Zastanawia mnie co jeszcze fani Xboxa wymysla gdy niemal kazdy serwis twierdzi ze wersja na PS3 wyglada i jest zrobiona lepiej graficznie? Kompletnie nie rozumiem tej pyskowki niemal na kazdym forum. Po co? I po co to podkreslanie niesprawdzonych informacji? Az tak zazdroscicie wlascicielom PS3? :P

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

tomek0306: tzn. pisze o tym w jakiej da sie uruchomic na TV, ale nigdy nie pisza jaka jest prawdziwa rozdzielczosc samej gry, a najczesciej jest inna czyt. mniejsza niz najwyzsza jaka podana na opakowaniu, ale to standard juz...

 

grzes_l: nie interesuje mnie w co Ty wierzysz a w co nie, tak samo jaka dokladnie co ma rozdzialke, pisze to co w tym watku bylo pisane, jak masz inne wiesci to podaj je a nie zaczynasz sie rzucac i pierdoły pisac o fanbojstwie jakims ktore to od Ciebie teraz bije najbardziej...i jakie pyskowki? kto pyskuje? chyba Ty...

 

PS.

a to ze u Ciebie na matrycy fullHD obraz lepiej wyglada jesli sama konsola go przeskalowuje a nizeli sam TV to tylko oznacza jedno, ze konsola ma lepszy skaler od Twojego TV, bo matryca ma jedna rozdzielczosc i co bys nie zapodal to zawsze bedzie to skalowane do 1080p

co dalej nie zmienia faktu ze nie jest to pixel w pixel i najlepiej jednak by bylo jakby zadnego skalowania nie bylo....

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
A ja chciałem się dowiedzieć czy są w grze jakieś elementy mocno erotyczne? Bo na razie zaliczyłem tylko "private dance" w klubie, i widoczek na kamienicę w której Nico przebywał z panną. Jak chce wziąć panienkę z ulicy to uciekają wszystkie.

 

Z dziwką za 20$ - robi ci handjoba

50$ - robi ci loda

70$ - Siada na tobie i ruchasz ją "na jeźdzca" :D

Handjoba Niko sam potrafi sobie zrobić :P 8).Łaski bez :D :D <_<

Odnośnik do komentarza
1080p dziala i dziala swietnie.

Co wiecej wyglada znacznie lepiej niz 720p. Trzeba jednak wylaczyc opcje 720 w menu konsoli.

 

 

czemu trzeba wylaczyc 720p przeciez jak jest 1080p to tv sam wykrywa i sie przelacza na ta rozdzielczosc czy nie jest tak???

 

 

Niestety nie jest (przynajmniej u mnie). Rockstar to najwyrazniej spieprzyl.

W Lairze to dziala bezblednie tak jak opisujesz. Tutaj i w COD4 by uzyskac 1080p trzeba wylaczyc 720p w opcjach.

 

W GT5P masz to w opcjach gry na przyklad - jednak domyslnie wyszukuje najwyzszej rozdzielczosci i znow podobnie tak jak piszesz.

Odnośnik do komentarza

grzes_l: to Ty napisz o co Ci chodzi, skoro nie masz zadnych innych wiesci by obalac teorie ktore ktos wyzej napisal o rozdzialce, ja odpowiadam na pytanie, i akurat nie bylo to do Ciebie wiec albo napisz cos sensownego osobie ktora pyta albo nic nie pisz, bo mnie Twoj belkot fanbojski nie interesuje ani to jakie Ty masz konsole w domu a czego nie masz

 

wypowiedzi osob ktore maja obie konsole sa jednoznaczne w tym watku, roznic golym okiem nie widac wiec jakaby ta rozdzilczosc nie byla (moze byc mniejsza na PS3 ale to tylko papierowy fakt) nie ma znaczenia dla nas graczy i mozemy delektowac sie gra na obu konsolach w pdobnych warunkach wizualnych :)

 

po za tym nie zmienisz faktu ze ta gra ani na jednej ani na drugiej konsoli nie ma rzeczywistej rozdzialki w grze 1080p a jedyne cos kolo 720p (pisze cos zeby znow sie nie narazac fanbojom co ma jaka bo dziecinnych "wrzasków" nie lubie) a z tego pytania ktore zadala osoba do ktorej odpowiedz podalem, wnioskowalem ze jakby padla niepelna odpowiedz, mowiaca TAK w 1080p chodzi, pomyslalaby ze te gra ma w rzeczywistosci pelne 1080p co nie jest to prawda i to juz niezaleznie od wersji konsoli i fanbojskich wojenek...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
wypowiedzi osob ktore maja obie konsole sa jednoznaczne w tym watku, roznic golym okiem nie widac wiec jakaby ta rozdzilczosc nie byla (moze byc mniejsza na PS3 ale to tylko papierowy fakt) nie ma znaczenia dla nas graczy i mozemy delektowac sie gra na obu konsolach w pdobnych warunkach wizualnych :)

 

I od tego bym zaczal. A najlepiej nawet skonczyl.

Odnośnik do komentarza

Widac szczegolnie widok w oddali gdy slonce wschodzi - jest ostrzej i zaprawde widac roznice. Przyznaje, ze dlugo sie przygladalem czy warto specjalnie przelaczac na 1080p. Jesli daje mi to ulamki sekund w trakcie poscigow czy cos - warto ;)

 

Moze byc tez tak ze telewizor z Full HD lepiej sobie radzi z obrazem natywnym dla siebie. Choc na przyklad w virtua tenis tej roznicy nie jestem w stanie zobaczyc. Wiec raczej cos musi byc (chyba nie wmawiam sobie).

Odnośnik do komentarza
W ktorym miejscu znajduje sie firma,w ktorej moge wykupic lot helikopterem??

 

Na samym dole środkowej wyspy i wcale nie musisz wykupowac lotu, wystarczy ustrzelic pilota i mozesz latac sam. Lokacja pokaże się na mapie po odpowiedniej misji z Brucie, sam dzwoni i zaprasza Cię na lot.

 

Ktoś tu wspominał coś nt. zostawiania samochodu przd domem w żółtym polu, to prawda, tyle, że można tam zaparkować do dwóch samochodów, a nie tylko jeden.

Edytowane przez skyblue
Odnośnik do komentarza
Witam. Moze mi ktos powiedziec gdzie jest zaparkowany samochod PMP600 co musze zawiesc steviemu? Jak ukradne obojetnie jaki PMP600 to sie nie otwiera garaz. :/

 

Zazwyczaj fury do zakoszenia powinny być oznaczone na mapie więc sprawdź dobrze czy nie ma lokalizacji albo chociaż wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...