Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was orientuje sie czy na pierwszej wyspie znajde gdzies helikopter? Jesli tak to gdzie?

 

 

 

Na pierwszej wyspie jest na lotnisku (jest tam też N900), jednak postawienie stopy na płycie równa się 4 gwiazdki :) ... Warto jednak od początku mieć dziewięć set na stanie, a helikopterem można zwiedzić całe miasto..

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko: gdzie znajduje się ten garaż tzn. miejsce do zaparkowania ? To jest przed naszym pierwszym safehousem (niby Romana) czy jakoś dalej w grze ?

Prostokat na poboczu ulicy oznaczony zolta linia z napisem Park Here czy jakos tak, przed wejsciem do mieszkania Romana. :)

Odnośnik do komentarza
Gdzie stoi BF8-90 , 27 samochod z listy Steviego? Niby znajduje sie przy amusement park, ale nie moge i tak znalesc bo nie wiem gdzie to jest :/

 

o, elito, nie wiesz gdzie jest amusement park? ;]

...a o co kaman?

Ponawiam pytanie.

też nie wiedziałem dopóki nie sprawdziłem w słowniku co to znaczy amusement :D

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko: gdzie znajduje się ten garaż tzn. miejsce do zaparkowania ? To jest przed naszym pierwszym safehousem (niby Romana) czy jakoś dalej w grze ?

Tak wygląda teraz garaż :) Ten co jest później zaznaczony na mapie służy niestety tylko do zarabiania. Z drugiej strony w grze jest tyle fajnych autek, że zawsze się coś znajdzie ciekawego i można zaparkować przed jednym z kilku sefahouse'ów.

 

czy jest juz jakas solucja do gry?

Są już różne solucje ale chyba nie pełne i po angielsku. Ta jest bardzo fajna. A tutaj jest jakaś po polsku. Jutro wychodzi nowy numer konkurencji gdzie ma być jakiś poradnik (pewnie tylko kawałek), a ekipa PE też na bank dłubie jakiś fachowy poradnik. Najlepsza solucja jest jednak tutaj na tym forum, chyba na każde pytanie można uzyskać odpowiedź :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Czy ktos z Was orientuje sie czy na pierwszej wyspie znajde gdzies helikopter? Jesli tak to gdzie?

 

 

 

Na pierwszej wyspie jest na lotnisku (jest tam też N900), jednak postawienie stopy na płycie równa się 4 gwiazdki :) ... Warto jednak od początku mieć dziewięć set na stanie, a helikopterem można zwiedzić całe miasto..

 

 

Hmmm... szukalem tam ale niezbyt dokladnie, bo wciagnelo mnie robienie Rolled Over ;) Jesli mozesz to napisz gdzie dokladniej znajde heli.

 

Odnośnik do komentarza

Jak wykonuje się różne kombinacje ciosów? Czy można wykonywać jakieś złożone akcje czy tylko pozostaje wciskanie jednego przycisku? Można wciskać trzy razy kółeczko lub trzy razy trójkąt i za każdym razem Niko wykona inne animacje ciosów. Oczywiście wiem, że można robić uniki oraz zapodać kopa. Chodzi mi czy są jakieś bardziej złożone kombinacje. Pytam się bo duszenie jednego przycisku wychodzi najlepiej ale jak są jakieś dodatkowe akcje to warto je wypróbować.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
serwis Chart Track ogłosił, iż GTA IV sprzedała się w 926,000 kopiach w Anglii, pobijając dotychczasowego rekordzistę Fifę 2008! GTA IV stało się też najlepiej sprzedającą się grą w historii Wielkiej Brytanii! Gratuluję tak dobrego wyniku!

 

Dodam jeszcze, iż w USA GTA IV na Xbox 360 sprzedała się w 2,317,774 sztukach! A GTA IV na PS3 sprzedała się w 1,386,032 sztukach! Bardzo dobre wyniki.

Co do dnia sprzedaży to nie znalazłem...

-gtasite.pl-

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.