Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie gra nie wygląda tak jak powinna, na mnie wrażenia graficznie nie zrobiła, ale grywalnie jest już lepiej. samochód lepiej sie prowadzi i każdy jakoś tak inaczej. chciałem sie tylko trochę pobawić na początek a już mam 6% gry <_<

 

zwiedziłem pierwszą wyspę i jutro spróbuje dostać sie mostem Brooklyn bridge na drugą stronę. tam na moście jest betonowa blokada, samochód nie przejedzie ale po drugiej stronie stoi radiowóz i dwóch policjantów, może uda mi sie ich zabić i ich radiowozem dostać sie na drugą stronę mostu oczywiście * * * * * gwarantowane i nie wiem czy to przejdzie ale dziś już nie dam rady grac.

 

rozmycia i słaba grafika w oddali to mi sie najbardziej nie podoba, raz policjant już miał mnie z fury wyciągnąć ale zdarzyłem ruszyć w porę, tyle ze on sie wciąż klamki trzymał i musiałem uderzyć bokiem w lampę żeby go oderwać.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
ale zdarzyłem ruszyć w porę, tyle ze on sie wciąż klamki trzymał i musiałem uderzyć bokiem w lampę żeby go oderwać.

 

ale chyba nie uważasz, że to bug xd?

Odnośnik do komentarza
wkurza mie ze gra na europe a wszystkie odleglosci w milach, jardach i innych stopach :\

 

A co to ma do rzeczy? Akcja nie dzieje się w Europie tylko w USA więc to raczej logiczne i naturalne że takich jednostek używają.

dobrze ze sie nie dzieje w japonii bo bo mielibysmy wszysko w krzaczkach. tak mozna napisac myslac Twoim tokiem rozumowania

Odnośnik do komentarza
co do "bugu" z autami, że jak wsiadasz do takiego to takie podobne jeżdżą po ulicach to nie bug sam w sobie ale cięcia by oszczędzić pamięć, tak samo wszystkie zabiegi znikające obiekty itp... Mimo, że sprzęty są mocne to i tak dużo czasu minie zanim nie będzie takich uproszczeń.

A to, to prawda:). Z tego co pamiętam, to samo było z przechodniami. Widoczne to było gdy trafiło się na większy tłum. Modele bardzo się powtarzały. Kwestia optymalizacji, wiadomo, szybciej i wydajniej jest wgrać a następnie obliczać modele gdy są takie same.

Jedyne co jest denerwujące teraz, że wydają grę pełną bugów, głupich bugów a potem będzie 40 tysięcy łatek bo będą znajdywane kolejne bzdury... Wolałbym, żeby pracowali nad tym dłużej niż potem takie jazdy, nie mające prawa pojawiać się na tej generacji konsol.

Ale jeszcze nie wiadomo, czy ta część mniej dopracowana od poprzednich:). Jeżeli nie będzie, to chyba dobrze że wydają grę tak dopracowaną jak części na poprzedniej platformie, plus dają możliwość łatkowania:>.

 

Odnośnik do komentarza

Robiłem misję dla Bruciego ze zwinięciem PCJ600. Na moście z Bohan do tych dzielnic niżej są bramki, przejechałem przez nie szybko i zaczęła mnie gonić policja. Jeden radiowóz z dupy wyskoczył, walnął mi na czołowe, a Niko po 50-metrowym locie wylądował na szczycie jakiegoś bloku. Zejść się nie dało, bo za wysoko, i dupa, load ;f

Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej wkurza pop-in, jest on u mnie naprawdę mocno widoczny, nie mówię, że mi się dorysowują całe budynki czy ulice ale takie mniejsze obiekty jak kartony, krzaki, nieraz jakiś przechodzień, cienie i inne takie pierdoły. Strasznie wkurza mnie też ten filtr przez, który wszystko jest zamazane. Zauważyłem również pewien "błąd", a mianowicie, stanąłem w drzwiach od domu i kolorystyka była taka inna, cieplejsza - fajniejsza jak dla mnie, a zrobiłem krok w przód - wyszedłem na chodnik to nagle cała kolorystyka się zmieniła i wszystko takie niebieskawe było i już tak zostało do momentu zmienienia się warunków atmosferycznych, dziwny zabieg twórców - sprawdźcie to, a zobaczycie o czym mówię... Momentami też mocno widoczne jest przenikanie przez obiekty oraz dziwne zachowania przechodniów tj. bieg w miejscu i takie tam inne debilizmy. Jak przejeżdżamy przez most tam gdzie jest ten szlaban i gdzie się płaci 5$ za przejazd to Niko wyciąga rękę i rzuca monetę, raz, że wygląda to trochę dziwnie, a dwa, że o dziwo zawsze wtedy jest szyba w aucie wybita, nawet gdy jej nie wybijałeś wcześniej :D

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą miałem śmiesznego zonka - jadąc motorem zaliczyłem konkretną glebę. Motorek leżał na boku, Niko zamiast postawić go na kołach i wsiaść wskoczył na niego kiedy jeszcze leżał. Motor zaczął się trząść a Niko wystrzelił w poziomie ze sporą prędkością i przy... w auto zaparkowane obok :D

Odnośnik do komentarza

Moje "narzekanie":

- skrecanie samochodami i motorami (model jazdy jest do dupy)

- beznadziejna muzyka

- zeby Niko zaczal biec trzeba trzymac A (X), poracha (nie da sie wtedy kamera operowac)

- trzeba chodzic na spotkania z przyjaciolmi, czasem mam wrazenie, ze jego "friendsy" to pedaly, a jak nie przyjde na 'randke' to koledzy sie obrazaja i znizaja reputacje. Beznadzieja z tym.

- mgla w oddali...

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza
Moje "narzekanie":

- skrecanie samochodami i motorami (model jazdy jest do dupy)

- beznadziejna muzyka

- zeby Niko zaczal biec trzeba trzymac A (X), poracha (nie da sie wtedy kamera operowac)

- trzeba chodzic na spotkania z przyjaciolmi, czasem mam wrazenie, ze jego "friendsy" to pedaly, a jak nie przyjde na 'randke' to koledzy sie obrazaja i znizaja reputacje. Beznadzieja z tym.

- mgla w oddali...

 

Wiem, że to Twoje zdanie, ale dla mnie wymienione przez Ciebie "wady" to śmiech. No może poza tymi randkami. Miałem podobne odczucie, gdy musiałem starać się o względy "przyjaciół". Na szczęście mam to za sobą. :closedeyes:

Odnośnik do komentarza

To teraz ja sobie ponarzekam:

 

-Niko biega zbyt wolno

-Są autobusy, są przystanki, ale chyba jest strajk jakiś

-Takie extra wieżowce, a ja mieszkam byle gdzie

-Nie można zejść na dół po wylądowaniu heli na dachu

-Framerate mógłby być ciutkę lepszy

-Mało sklepów, a te z bronią wyglądają biednie

 

Odnośnik do komentarza
To teraz ja sobie ponarzekam:

 

1-Niko biega zbyt wolno

2-Takie extra wieżowce, a ja mieszkam byle gdzie

3-Nie można zejść na dół po wylądowaniu heli na dachu

4-Framerate mógłby być ciutkę lepszy

1-jak trzymasz A to biegnie szybciej, a jak klikasz to ma sprint... nie wiem o co Ci chodzi, biega jak CJ

2-Nie martw się, będziesz miał kilka okazji na inny safehouse (Playboy X)

3-zależy gdzie :closedeyes: ,jest sporo miejsc gdzie można, chociażby po schodach pożarowych albo po klatce

4-nie wiem o co wam biega, rzadko kiedy mam dropy, a jak już to takie do ok. 25klatek... (X360)

 

A z odnawianiem opon i ogólnie aut to było w każdym GTA... Tylko to było takie chamskie, że wpychałeś wrak do garażu, zamykałeś, a po otwarciu nowiutkie błyszczące autko.

Mnie i tak najbardziej irytuje to, że jak drzwi są otwarte na oścież, to Niko i tak wybija łokciem szybę... Inny bug jaki znalazłem, to jak niekiedy strzelimy w głowę kolesiowi w aucie, to on normalnie wysiada i dopiero po wyjściu odskakuje. Komicznie to wygląda :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.