Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszce, ze naprawde zalosne w tej grze sa cienie. Nie wiem jak to wyglada na PS3, ale na Xie krawedzie cieni sa dziurawe jak ser szwajrarski i nieustannie migaja, tworzac naprawde kiepski efekt. W ruchu tego sie nie da zauwazyc, ale...

No i z lustrami jest podobnie - slabiutko.

Odnośnik do komentarza

To co mi się wczoraj przytrafiło w GTA to dopiero BUG MONSTER jadę sobie "corvettą", i jak nagle nie uderzę w sznurek samochodów stojących na światłach to tylko samochody zatrzeszczały . "No nic jadę dalej nie pierwsza stłuczka i nie ostatnia" pomyślałem i już miałem jechać dalej gdy nagle z pierwszego samochodu przed światłami(taksówki) wychodzi... płonący facet zaczyna się szamotać , podpalając swój samochód który momentalnie wybucha (robiąc prawdziwy chaos )

 

Odnośnik do komentarza
Ale cyrk. Wszyscy narzekają na byle co. Na każdym forum czy to polskim czy zagranicznym pełno bzdurnych tematów. Amerykanie porównują poziom graficzny do Assassin's Creed, jakby te gry miał coś ze sobą wspólnego. U nas narzekają na blur. Ludziom w dupach się poprzewracało. Czy nikt nie widzi różnicy między San Andreas a IV? Przecież wszyscy wiedzieli, że na tej generacji konsol Rockstar nie osiągnie takiego poziomu graficznego co w np. GOW. Nie wiem jak wygląda sytuacja na Xbox 360 ale na PlayStaion3 wszystko prezentuje wysoki poziom. Żadnego widocznego doczytywania obiektów, płynna animacja. Może to wina napędu. Jedyne co do tej pory nie działa to statystyki w trybie multi.

Ależ mój drogi, wbijaj w malkontentów i idiotów, tak jak wbijam ja i Rockstar, który zarobił już pewnie jakiś pierdyliard dolarów za chulion sprzedanych kopii gry. Mają kasę na kolejne części, jest git.

 

 

Odnośnik do komentarza
Czasami zdarza się (irytujący jak gonią nas pałersy) problem z wsiadaniem do aut. Niko idzie powoli z drgawkami i jakoś niechętnie wsiada do auta.

 

* Pokpiono rowniez interpretowanie przez konsole dlugiego przytrzymania klawisza (Y) podczas wsiadania do taxowki jako pasazer. Czesto sie zdarza, ze Niko wbija na przednie siedzenie a przeciez nie chcialem kras taryfy do jasnej cholery. ;[

 

* Fajnie, ze mozna sie nawalic, szkoda tylko, ze jak wsiada sie do pojazdu to nagle mu przechodzi i idzie jakby byl zupelnie trzezwy. :huh:

Odnośnik do komentarza

Hmmm,troszke juz gram w to cale dzi ti ej i elementy sie doczytuja okropnie;D Najbardziej to widac przy uzyciu snajperki,wchodzimy na jakis wysoki wysoki budynek,najlepiej na "zurawia" te ktore stoja przy budowie,jedna z misji dla X. Patrzymy przez snajperke widac ulice,zblizamy maksymalnie widzimy juz swiatla,samochodzy,smietniki,doslownie wszystko sie pojawia. Ciulnia troche ale co zrobic;)

Odnośnik do komentarza
[...]* Fajnie, ze mozna sie nawalic, szkoda tylko, ze jak wsiada sie do pojazdu to nagle mu przechodzi i idzie jakby byl zupelnie trzezwy. :huh:

Czas w grze zapiernicza więc i Nico trzeźwieje. Też tak miałem, ale przejechałem pół miasta wcześniej i minęło z 4h w grze i do tego był jeszcze mały efekt uboczny (lekko falował ekran) ale NB już chodził normalnie.

A jak wsiądziesz i od razu wysiądziesz też tak jest?

 

Odnośnik do komentarza
[...]* Fajnie, ze mozna sie nawalic, szkoda tylko, ze jak wsiada sie do pojazdu to nagle mu przechodzi i idzie jakby byl zupelnie trzezwy. :huh:

Czas w grze zapiernicza więc i Nico trzeźwieje. Też tak miałem, ale przejechałem pół miasta wcześniej i minęło z 4h w grze i do tego był jeszcze mały efekt uboczny (lekko falował ekran) ale NB już chodził normalnie.

A jak wsiądziesz i od razu wysiądziesz też tak jest?

 

Kroolik - bug polega na tym, ze wsiadajac do samochodu masz zawsze ta sama animacje jak robisz to z daleka. Wciskasz (Y), Niko przechdodzi kawalek, otwiera fure i wsiada. Po pijaku ide, przewracam sie, jestem 3 m od fury, filtr, ktory towarzyszy "upojeniu procentami" znika, Niko wsiada i PSTRYK - znowu jest pijany. Nie pomysleli nad tym, wsiadajac tez moglby sie wywracac, miec problem zeby wsiasc itp.; z postacia "towarzyszaca" jest to samo - nagle trzezwieje i idzie prosto, wsiada i dalej belkocze...

Odnośnik do komentarza

- po wykreceniu 911-2 na pleju przyjezdza karetka ale totalnie olewa Niko zamiast go leczyc i kasowac $1000

- model jazdy - wiadomo. Chcieli kopiowac Drivera ale nie wyszlo. Dostalismy czolna zamiast autek.

- cover system jest irytujacy na maxa, podobnie jak skopany auto aim

- 50% misji to "zabij 125 kolesi i ucieknij od psow"

- mieszkam w NY 3 lata. O ile samo miasto wyglada w miare ok to zachowania ludzi sa zupelnie inne. Brakuje ludzi na schodach na brooklynie i queens, dzieci w wozkach i "wyprowadzaczy psow" na manttanie etc... miasto po prostu nie tetni zyciem jak NY....

Odnośnik do komentarza

Jesli wrzuciliby dzieci i zwierzeta, to gra nie zostalaby dopuszczona do sprzedazy.

- cover system jest irytujacy na maxa, podobnie jak skopany auto aim

Nie kumam czemu ludzie narzekaja na cover system, dla mnei sprawdzal sie swietnie, w multi sprawdza sie swietnie, z auto aima polecam nie korzystac bo a) potem na mutli sie dostaje baty b) bez niego gra chociaz jest trudniejsza. Model jazdy imho jest bardzo fajny, o czym chyba swiadczy popularnosc GTA Race w multi ;]

Odnośnik do komentarza
- model jazdy - wiadomo. Chcieli kopiowac Drivera ale nie wyszlo. Dostalismy czolna zamiast autek.

Brakuje ludzi na schodach na brooklynie i queens, dzieci w wozkach i "wyprowadzaczy psow" na manttanie etc... miasto po prostu nie tetni zyciem jak NY....

 

Model jazdy przynajmniej bardziej przypomina prowadzenie auta a nie pełen gaz i każdy zakręt Twój. W końcu trzeba uważać na to jak się jedzie.

Dzieci jak i zwierząt nigdy nie ujrzysz w tego typu grze. Gra nigdy by nie weszła do sprzedaży a dla tworców to by było po prostu samobójstwo.

Miasto nie tętni aż tak na maxa życiem chociażby ze zględu na możlowości konsoli, pamięć i inne takie. Gdyby zalali ulice tak dużego miasta ludźmi to konsola by zdechła na miejscu.

IV może nie jest idealna ale jak dla mnie to R* znalazło kompromis między ilością-jakością. Zresztą do dopiero next-genowy początek więc w przyszłości będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Jesli wrzuciliby dzieci i zwierzeta, to gra nie zostalaby dopuszczona do sprzedazy.

- cover system jest irytujacy na maxa, podobnie jak skopany auto aim

Nie kumam czemu ludzie narzekaja na cover system, dla mnei sprawdzal sie swietnie,

Grales w Gearsy? Uncharted? Tak sie to powinno robic. Tam nie ma problemu z drzwiami, scianami i generalnie wszystkim co otacza Niko ;)

 

Model jazdy fajny? Hmm... pograj w Burnout a zrozumiesz swoj blad. I nie mow mi ze to inny gatunek bo to ten sam - jezdzenie autem.

 

Dzieci i zwierzeta to problem w jakim znaczeniu? W simsach sa i co ;) Raczej chodzi tu o wydajnosc - gra i tak potrafi nieprzyjemnie chrupnac na PS3

 

No i jeszcze nieporuszony przeze mnie problem AI, a wlasciwie jej brak. Wszystko jest zaskryptowane w bardzo prosty sposb. Nie widzi ciebie nie strzela, widzi strzela. Zostaje ostrzelany - biega na boki i chowa sie za pierwszym lepszym krzakiem. Co lepsze akcje sa z gory zaskryptowane.

 

To ma byc kompromis? Nie - to GTA3 z troche lepsza grafa i troche gorszym modelem jazdy i troche lepszym strzelaniem. A mialo byc tak pieknie...

 

Zostaje czekac na dodatek i kolejne pacze :(

Odnośnik do komentarza
- po wykreceniu 911-2 na pleju przyjezdza karetka ale totalnie olewa Niko zamiast go leczyc i kasowac $1000

- model jazdy - wiadomo. Chcieli kopiowac Drivera ale nie wyszlo. Dostalismy czolna zamiast autek.

- cover system jest irytujacy na maxa, podobnie jak skopany auto aim

- 50% misji to "zabij 125 kolesi i ucieknij od psow"

- mieszkam w NY 3 lata. O ile samo miasto wyglada w miare ok to zachowania ludzi sa zupelnie inne. Brakuje ludzi na schodach na brooklynie i queens, dzieci w wozkach i "wyprowadzaczy psow" na manttanie etc... miasto po prostu nie tetni zyciem jak NY....

 

 

stek bzdur, nowe gta jest inne od poprzednich

 

- model jazdy jest na pewno dostosowany do miasta, wąskich ulic, skrzyżowań. tu nie ma miejsca na zapierd-alanie 300 kmh bugatti veyron jak w san andreas, no i przyrównywanie GTA4 do jakiejś ścigałki mija sie kompletnie z oceną gry. to tak jakbym ci zaraz podcinkę leia w tekken 6 porównał do akcji wchodzenia wślizgiem w zawodnika przeciwnej drużyny w najnowszym iss. <_< gdzie tu logika ?? no i jest on o wiele lepszy niż w poprzednich częściach, gdzie wszystkie fury były zrobione na jedno kopyto, każda zachowywała sie tak samo z wyjątkiem podziały na klasy, sportowe do jednego wora, tiry z ciężarówkami tak sami a a wszystkie pozostałe będą sie zachowywać tak samo, tyle ze ich wygląd znacznie sie zmieni. wystarczy pobawić sie w podmiankę samochodów w gta sa w plikach .txt są dokładnie takie same wartości dla każdej z klas. wiadomo ze trzeba sie przyzwyczaić do nowego i jak widać nie każdemu to sie udaje a tutaj właśnie samochody zachowują sie o wiele lepiej niż wcześniej, nie hamują nagle, nie przyspieszają jak rakieta

 

- cover system jest rewelacyjny sprawdza sie w każdej niemal sytuacji, wystarczy pograć w dwa ostatnie syphon filter aby przekonać sie ze to wygodne udogodnienie, nareszcie nie ma sytuacji gdzie stoimy na środku ulicy waląc z kałacha do wroga mając nadzieje ze snajper nas nie zdejmie, teraz dzięki niemu można wyjść cało z każdej sytuacji, byle w porę sie schować, misja gdy pierwszy raz jedziemy motorem i akcja kończy sie strzelaniną w parku jest tego najlepszym przykładem.

 

- misje zawsze takie były w każdym gta, pojedz, zawieź przywieź, zabij, ucieknij, przemaluj furę, zniszcz, tutaj nie ma nic nowego do wprowadzenia.

 

sama gra jest rewolucyjna pod wieloma względami, skok jaki wykonał sie pomiędzy gta 2 a gta3 z przeniesieniem jej w 3D jest już nie do powtórzenia, ale i tak końcowy efekt wygląda rewelacyjnie. widać nie grałeś w san andreas gdzie miasto wyglądało zupełnie inaczej niż to z gta3, zupełnie inny klimat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Dzieci i zwierzeta to problem w jakim znaczeniu? W simsach sa i co Raczej chodzi tu o wydajnosc - gra i tak potrafi nieprzyjemnie chrupnac na PS3

Problem taki ze mozna bylo je zabic ? No chyba ze przy strzelaniu do dzieci niko od razu by umieral, taaak to byb ylo realne -_

Ja jakos nie mialem problemu z coverem i drzwiami itp, mozna sobie ladnie miedzy oslonami przeskakiwac, moze po prostu trzeba nauczyc sie w to grac ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...