Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ten numer z tym nieskończonym loadingiem?

 

To ja sobie ponarzekam na misje - niby fajne, ale:

-brakuje misji kiedy ty wykonujesz drive-by, a inni prowadzą, co było dość fajne

-misje to już tylko jedź/zabij/osłaniaj... brakuje patentów z GTA SA z noktowizorem, strzelaniną na pociągu, podkładaniem bomb w budynkach, włamywaniem się i lootowaniem domów... tak jakoś... pusto jest :| niby GTA IV jest lepsze, bo jest, graficznie, fizycznie, klimatycznie, ale jakoś... no nie wiem... nie ma takiego magnesu jak San Andreas... I wiecie, co mam ochotę zrobić jak ukończę GTA IV? Przejść na nowo SA, bo tam mimo, że była masa pierdół i niedorobień, to jakoś tak urozmaicone jest bardziej...

Odnośnik do komentarza

Na temat patcha..ps forums:

 

I just got off the phone with Take 2 and the patch was for online multiplayer only. Sorry if someone has already posted this, I haven't read the entire thread. They said they have no idea what is causing the freezing problem and no idea when a patch is coming out....

 

 

Odnośnik do komentarza

Wcale sie nie zdziwie jak za miesiac od premiery Rockstar zostanie pozwany do sadu o odszkodowanie za pogorszenie wzroku graczy.

Ta 'wazelina' (blur) na ekranie powoduje zwyczajne przemeczenie oczu.

Ludzkie oczy sa zbudowane do odbioru ostrego obrazu - jesli oglada sie rozmyty obraz przez dluzszy czas, to mozg usiluje to naprawic zmuszajac miesnie galki ocznej do wiekszej pracy aby uzyskac ostrosc. I w rezultacie wzrok sie pogarsza - tak jak przy czytaniu przy slabym swietle.

GTA4 = swiat gry widzisz okiem krotkowidza. Wkrotce ujrzysz prawdziwy swiat z tej perspektywy.

:D

Odnośnik do komentarza

polecam na zmianę zagrać 2h w GTA4 a po tym dla kuracji odwykowej dla poprawienia widzenia zarzucić coś w 1080p. musiałem z psstore ściągnąć ridge racera 7 demo bo nie wyrabiałem.

 

no i po patchu nie zauważyłem żadnej różnicy, a online nie gram bo i po co jak sie ma misje do ukończenia. pewnie coś zmienili w trybie online.

Odnośnik do komentarza
framerate jest do bani

obraz jest do bani

 

oczy bolą, nie ma komfortu grania [ps3]

chyba giere sprzedam, nie chce się męczyć

 

Witaj w klubie :D

Bo myslalem ze juz wszyscy sa zaslepieni ogolnym hype'em wokol tej gry.

Milo wiedziec ze jest jeszcze jeden sprawiedliwy.

 

Na poczatku zaznaczam , ze gre mam dopiero od godziny 12 i pogralem trzy godziny .

 

Zgadzam sie z przedmowcami ( narazie :P mam nadzieje , ze za pare godzin bede wyl do ksiezyca z radosci )

narzekanie :

- Pop up doprowadza mnie do szalu , lewitujace samochody, walenie w niewidzialne latarnie itp

- Fizyka auta przypomina mi ta z GTA 3 lekko pukniesz i juz lezysz na boku ewentualnie obroci cie o 180 stopni.

- Model jazdy jest ok ale ... wole ten z San Andreas , bardziej arcade .

- Jak narazie slaby ten soundtrack

- AI policji jak z GTA Vice City

- krok w tyl ( silownia , brak okolic miasta , brak samolotow )

- blur

 

plusy :

 

- Liberty City

- Nicko

- Grafa

- klimat

- ta gra to cholerny moloch :D

 

ogolnie jak narazie male rozczarowanko glownie za bledy graficzne , bo gra jako tako broni sie sama . Moze mam takie odczucia po tych wszystkich recenzjach "na szybko" ( IGN ) i postami na forach , mam nadzieje , ze gra sie rozpedzi i pozamiata .

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale cyrk. Wszyscy narzekają na byle co. Na każdym forum czy to polskim czy zagranicznym pełno bzdurnych tematów. Amerykanie porównują poziom graficzny do Assassin's Creed, jakby te gry miał coś ze sobą wspólnego. U nas narzekają na blur. Ludziom w dupach się poprzewracało. Czy nikt nie widzi różnicy między San Andreas a IV? Przecież wszyscy wiedzieli, że na tej generacji konsol Rockstar nie osiągnie takiego poziomu graficznego co w np. GOW. Nie wiem jak wygląda sytuacja na Xbox 360 ale na PlayStaion3 wszystko prezentuje wysoki poziom. Żadnego widocznego doczytywania obiektów, płynna animacja. Może to wina napędu. Jedyne co do tej pory nie działa to statystyki w trybie multi.

Odnośnik do komentarza
Ale cyrk. Wszyscy narzekają na byle co. Na każdym forum czy to polskim czy zagranicznym pełno bzdurnych tematów. Amerykanie porównują poziom graficzny do Assassin's Creed, jakby te gry miał coś ze sobą wspólnego. U nas narzekają na blur. Ludziom w dupach się poprzewracało. Czy nikt nie widzi różnicy między San Andreas a IV? Przecież wszyscy wiedzieli, że na tej generacji konsol Rockstar nie osiągnie takiego poziomu graficznego co w np. GOW. Nie wiem jak wygląda sytuacja na Xbox 360 ale na PlayStaion3 wszystko prezentuje wysoki poziom. Żadnego widocznego doczytywania obiektów, płynna animacja. Może to wina napędu. Jedyne co do tej pory nie działa to statystyki w trybie multi.

 

AC jednak ma cos wspolnego z GTA - otwarte duze miasto

Odnośnik do komentarza

Ja slyszalem narzekania ze niepotrzebny ten blur po pijaku bo galki oczne w dupe dostaja, a wiec pytam w jakiej grze oczy nie dostaja, ludzie w Burnout Paradise oczy blagaja o litosc bo galki nie nadazaja rejestrowac tego wszystkiego co sie dzieje na ekranie TV, mnie w Gta IV denerwuje jedno - Online szkoda jak ktos mnie zaprosi do gry to czasami mnie wyrzuca z powrotem do single i pisze this game session ... bla bla bla :)

Odnośnik do komentarza

konsola pamięć oszczędza ;]

 

BTW, ktos juz o tym pisal, ale tez mi sie to przydarzylo.. Zagralem w bilard z Romkiem, po wygranej partyjce wychodzę na ulice a tu z 20 kolesi w kaskach speceruje po ulicy i z 20 takich grubych niggasów.. he? błąd gry czy efekt baru w którym siedza sami rasta z ganja?

Odnośnik do komentarza

a mnie zabolalo, ze jak roman zadzwonil do mnie to akurat smigalem helikoptrem. pomyslalem sobie, ok pojedziemy sie nawalic :D wlasciwie to polecimy... o ile poleciec sie do knajpy da to nie ma drunken flying :( niko nie chce wejsc do heli :/ moze panowie wydadza jakis pacz :D ale by to bylo... :D

 

raz utknalem na drabince na tyle skutecznie, ze musialem loadingowac. nie pamietam gdzie dokladnie, ale smigalem nia w dol i na dole niko zablokowal sobie nozki w betonie i tak zostal... przyklejony do drabinki :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po 7 godzinnej sesji odnotowałem:

 

- podchodzę do helikoptera, wciskam "Wsiadaj wschodnia dziffko do heli", a on odbiega na długość 2-3 samochodów, zawraca i dopiero wsiada (na 10 prób, 6 miałem takich)

- jadąc na motorze wyrąbałem się. wstaję podchodzę do motoru a on do góry nogami i kierownica w asfalcie zanurzona. Wciskam "Wsiadaj wschodnia dziffko na bajka" i zrobił to. Z tym że także był do góry nogami. Po około 3 sekundach "gleba", wstaję a motor już normalnie stoi.

- podczas ostrzeliwania się w domu (druga nasza miejscówka - druga wyspa ofkorz) policjanci którzy próbowali wbiec do budynku blokowali się na drzwiach lub też je przenikali

- miałem prawie nieśmiertelnego policjanta. rozjechałem go z 30 razy (metoda: jedynka, wsteczny, jedynka, wsteczny), nawet zaparkowałem na nim. Odjeżdżam a on wstaje! Seria z MP5 nie potwierdziła nieśmiertelności :twisted:

- w którejś restauracji na drugiej wyspie (taka z pięterkiem i schodami) siedzą ludzie przy stolikach (okrągłych). Rzucam granat, bum, a oni nadal siedzą...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...