Skocz do zawartości

Bugi, błądy, narzekania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

śmieszny motyw trafił mi sie z policją, stała na światłach w środku dwóch policjantów jednego wywaliłem za drzwi a drugi sam wyszedł ale chwycił sie klamki i nie puszczał gdy jechałem po autostradzie. <_<

 

 

 

Ale to nie jest bug. Czasami tak się zdarza, że kierowca może się chwycić klamki, bądź zderzaka i mamy możliwość ciągnięcia go ze sobą :) Najfajniej można go się pozbyć uderzając nim o samochód nadjeżdżający z naprzeciwka :P

Ostatnio właśnie często się tym bawię, moja ulubiona jazda to wywalenie taksówkarza (zawsze chcą auto odzyskać). Potem czekam, aż ten chwyci się auta i jadę na skocznię naprzeciwko :potter: Niekiedy w locie puszczają, niekiedy fajnie przy lądowaniu ich zgniata/wyrzuca.

Odnośnik do komentarza

Chyba jest bug w wersji na PS3, a na X360 nie.

 

Otóż Ural w PE daje durną radę, by uciekać przed policją taksówkami jako pasażer. Jest to oczywiste glitchowanie. To nie działa na X360, bo taksówkarz od razu wysiada (bez względu na wanted level 1-6). Ale Ural raczej nie kłamie i jemu to działa na PS3. Więc pytanie: czy komuś to działa na X360 i czy każdemu to działa na PS3?

Odnośnik do komentarza

Ja gram na PS3 i jak podczas pościgu wsiądzie się do taxi do kierowca wysiada i ucieka.

Poza tym Ural napisał, że u Romana są misje taksówkarskie... ja mam 100% u niego (like/respect/mission) i jedynie mogę zamówić taxi.

Kolejna sprawa to prostytutka na screenie, ktora lezy na łóżku w safehouse... Jak niby to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Ja gram na PS3 i jak podczas pościgu wsiądzie się do taxi do kierowca wysiada i ucieka.

 

To raczej normalne, ze jak scigaja cie szmaty kierowca taxi ucieknie i nie bedzie cie wozil. Logika moj drogi...

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Garaż na 3 wyspie jest cholernie zbugowany <_< Dzisiaj zauważyłem czemu fury mi stamtąd znikają. Okazało się że zaparkowane auto samo zmienia miejsce w którym stoi, raz po prawej, raz po lewej. Dlatego warto tam stawiać tylko jeden samochód bo drugi i tak zniknie :P

 

Kolejna sprawa to prostytutka na screenie, ktora lezy na łóżku w safehouse... Jak niby to możliwe?

W 4 trailerze Niko jedzie też z jakąs panną w limuzynie. Nie pamietam żeby w trakcie fabuły był taki motyw więc też zastanawiające.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dżijzes <_< A może Niko ma rozdwojenie i jaźni i ciała? Potrafi prowadzić limuzynę i jednoczesnie siedzieć na tylnej kanapie. Albo zły rząd amerykański sklonował Bellica i nasłał jednego na drugiego by rozpętali wojnę w NY, dzięki czemu Bush miałby wymówkę aby najechać ruskich i zabrać i gaz, bo rope już ma. Normalnie temat do Strefy 11.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Kolejna sprawa to prostytutka na screenie, ktora lezy na łóżku w safehouse... Jak niby to możliwe?

W 4 trailerze Niko jedzie też z jakąs panną w limuzynie. Nie pamietam żeby w trakcie fabuły był taki motyw więc też zastanawiające.

 

Moze shot pochodzi z materialow prasowych?

Odnośnik do komentarza
x360 - gdy chce jechac taxowka jako pasazer to Niko wchodzi i nic sie nie dzieje w czasie poscigu

 

Sprobuj gdy jestes w strefie poscigu ale paly cie nie widza (sa ulice dalej) - mozna wsiasc i odjechac. Gdy slychac syreny i szmaty maja cie w zasiegu wzroku nie da sie wsiasc jako pasazer, kierowca ucieka.

 

Odnośnik do komentarza

No, generalnie często spawnują się w powietrzu, trzeba wyczuć do czego się twarzą ustawić, żeby na ziemi się pojawił (mówię o sytuacji gdy jesteś na dachu). Tak na ulicy to bywa że w ścianie się pojawi :potter: . Zresztą też można robić jazdy - lecisz helikopterem, dajesz kod na auto i ścinasz je śmigłami... Jedyni Jetmax nie zawisa w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...