Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

@Butcher - dzięki za potwierdzenie. Fantastyczne posunięcie ze strony Activision, postarali się żeby zadowolić graczy, nie tylko swoje portfele.

Już myślałem, że nie poszaleje sobie w Death Magnetic, bo nie stać mnie na dwie perkusje, a perkę do RB z GoodWoodModem będę miał już w przyszłym tygodniu, ale wygląda na to, że nic straconego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozniej napisze cos wiecej o gierce ale mam pytanie.Jak odpalic star power na perce z RB??

 

Okej juz wiem.Zolty i niebieski razem.Swoja droga zle to wymyslone jest.Bo trzeba sie zmiescic z uderzeniem w te dwa miedzy innymi nutkami.Glupie to.W RB lepiej jest.

 

Dobra zagralem juz dosc sporo kawalkow wiec pokusze sie o male podsumowanie i porownanie do RB.

 

Star power-jednak nie jest tak zle.Po uderzeniu w wyznaczone talerze mamy spora chwilke by sie ogarnac.Wymaga to chwili przyzwyczajenia ale jest ok.Tutaj wg mnie remis.W sumie nawet na plus bo po wypelnieniu paska w RB czasem bylo badzo malo czasu by zgrac kolejne nutki.

 

Oprawa-lepiej niz w trojce ale wciaz nedza.Tutaj na plus RB i to zdecydowanie (filtry i bardziej "zywy" przekaz)

 

Track lista-no tutaj ciezki orzech do zgryzienia.Billy Idol ,Eagles ,Nirvana wypadaj naprawde niezle.Do tego ogromny plus za Metallice "Death Magnetic" ktora jesli ktos zassal mozna grac.Fakt ze np drugi set to porazka na maxa ale mysle ze nie jest zle jak niektorzy mowia.Za RB poki co przemawia ogromy DLC ale z kolei mamy dostep do masy kawalkow stworzonych prze graczy.Ich jest co nie miara i to mysle przyczyni sie do "nieśmiertelności"gry.

 

Brzmienie-sam nie wiem.Perkusja (sama nie z zespolem) brzmi dosc surowo i poki co najlepiej sprawuje sie z Metallica.Bas jest wg mnie za twardy i brak mu tej miekosci z RB.Tutaj minus.

 

Poziom trudnosci-za latwo na hardzie jest.Odnosze wrazenie ze tworcy jak by bali sie pojechac troszke ostrzej.Wiecej jest wymeczajacych partii nizli wymagajcych skilla.Jednak nie zagralem jeszcze wszystkich setow wiec zdanie moge zmienic(Meta jest jednak dosc banalna na moje oko).

 

Nie sprawdzalem jeszcze kreatora wiec sie nie wypowiem jak i online.

Poki co podsumowujac.Gra jest warta uwagi.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
za latwo na hard znaczy ze jest tak samo latwo (albo troszke trudniej )jak na easy w GH3 ??

bo jesli tak to wspaniala wiadomosc dla hmmm niech zgadne - 80 % uzytkownikow ??

tosz to super wiadomosc!!!! bo powiedzmy sobie , nie ma nic fajniejszego niz zagranie 100% na hard z kumplami przy kilku browarach ...pozdro

wtf?o_O Jak Cie jara izi to sobie grasz na easy i sie cieszysz z przechodzenia na 100%, jakby hard był taki to ta gra stałaby sie kompletnie niegrywalną grą dla casuali. Jak to z nazwy wynika, hard ma być CIĘŻKI, a nie troszkę trudniejszy niz easy ;f

Odnośnik do komentarza

Mam za soba 60% i coz.Im dluzej gram tym bardziej gowniana jest track lista.Dobrych utworow szukac ze swieca a tych beznadziejnych od groma.Czuje ze nawet na gitarze drugi raz sie nie zmusze do przejscia tej gry.Jesli ktos stoi przed wyborem RB czy GH:WT niech go nie zwiedzie "lepsza" perka.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem grze na hardzie wiec teraz ostateczna refleksja.

NIE KUPUJCIE TEGO GOWNA!!!

Ktos tam napisal ze czekal tylko na koniec.Mysle sobie eee przesadza ziom, ale juz wiem co musial czuc.Takiej zjebanej track listy nie znajdziecie nigdzie indziej.Chyba tylko Brytyjczykom sie moze podobac w co tez troszke watpie.Jakies q.rwa country, hiszpanskie serenady i ch..j wie co jeszcze nie moga dac przyjemnosci z grania.Dobrych songow jest max 7 i nie przesadzam z tym.Narzekalem wczesniej ze sporo piosenek jest na jeden rytm.Pozniej juz sie modlisz by tylko tak bylo bo plumkanie jakie trzeba odwalac na ekranie wola o pomstwe do nieba.Ludzie narzekali na GHIII.Pierwszy set z tej czesci jest lepszy niz wszystkie songi z GH:WT razem wziete.Nawet mozliwosc grania mety nie jest w stanie mnie przekonac do tej gry.Mialem zamiar jeszcze gitarke zrobic ale odpuscilem po 3 piosenkach bo odpadalem.Nie da sie ta gra cieszyc naprawde :(

Song editor to tez wg mnie nic specjalnego.Wystarczy przejzec co ludzie nagrywaja i nasuwa sie jedna mysl, ja pierdole weźcie to ode mnie.

Brzmienie perkusji jest wogole strasznie plastikowe.Juz sam poczatek piosenki kiedy mozemy sobie walic co nam sie podoba pokazuje dobitnie jaki poziom nas czeka.Ktos kto gral w RB zatka uszy przestraszony, tego jestem pewien.

Jeszcze oprawie wspomne.Fajnie wypada tworzenie swego grajka gdzie jest wiele ciekawych mozliwosci.Dobrze tez wypadaja prawdziwi artysci ktorych odblokowujemy w grze.Za to brawa, postarali sie.Reszta coz, znowu jest komiksowo no.Mozna sobie odpuscic oprawe jednak bo nie tym gra zyje ktos powie.No ale tej fioletowej krechy dla basu to im q.rwa nie wybacze.Skandal.

Jesli ktos sie zastanawia RB czy GH nie nie ma watpliwosci.6 talerzow nie uratuje tej gry.Glosnosc jest taka sama wiec tutaj nie ma przewagi zadna gra.Swoja droga pozwole sobie dodac ze kazdy kto narzeka na halas czyli chyba wszyscy hehe ma alternatywe.Nie mowie juz nawet o oficjalnych silencerach bo te nie starczaja na dlugo (max miesiac a potem juz zaczynaja tracic na jakosci) ale krotka wizyta w zakladzie tapicerki czy czyms podobnym zalatwia sprawe.Potem zostaje kupic tasme dwustronna i jest tak blogo jak slychac tylko leciutkie mlaskniecie ze hej :)

Za RB przemawia jeszcze DLC ktory juz jest ogromych rozmiarow a co wtorek mamy 100% pewnosc ze znajdziemy nowy stuff do pobrania.

No dobra juz koncze.Kupi kto chce, ale ide o zaklad ze bedzie zalowal.Ja swoja wersje jutro ide wymienic poki gra ma jeszcze jakas wartosc.Teraz czekam juz tylko na RB2.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Juz sam poczatek piosenki kiedy mozemy sobie walic co nam sie podoba pokazuje dobitnie jaki poziom nas czeka.Ktos kto gral w RB zatka uszy przestraszony, tego jestem pewien.

 

Dokładnie, jak widziałem na YT dźwięk perki to mnie na rzygi brało.

 

Już wolę te 170 zł wydać na 4200 mpoints i kupić 30 piosenek do RB2, a ta recka mnie tylko w tym przekonała.

Tylko teraz taki problem, że czy perka z RB1 czy RB2, bo ta z RB2 ma wbudowane te czujniki siły uderzenia, a jak siędokupi talerze to w drum trainerze będzie można kozackie rzeczy robić.

 

Pytałem się gościa, co na allegro sprzedaje rzeczy z RB, czy wystawiłby aukcję z perką z RB2 - napisał, że cena 390 zł.

 

Mam nadzieję, że po EU premirze, cena spadnie do 350.

 

Ale to nie ten temat, tak czy siak, dzięki za reckę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka dla tych, których nie udało się Chockulcowi zniesmaczyć: Lem przesuwa polską premierę Guitar Hero: World Tour

 

Co prawda dotyczy to tych większych sklepów, bo w Robsonie to już od wczoraj było z tego co wiem.

 

 

Rzuciłem ponownie okiem na song list tej części i zdecydowanie więcej piosenek znam, niż miało to miejsce w przypadku części III. Zakładając, że - tak jak w przypadku III - wpadnie w ucho kilka dodatkowych, to będzie co grać. Dodatkowo jestem nakręcony na pierwszy DLC, czyli Jimi Hendrix Experience i Raconteurs. Fanem obu zespołów jestem, a piosenki są dobrane optymalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...