Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niezły LOL... nie wiem czy empik śledzi nasze forum, ale cena już "się poprawiła" - z 719 na 799, w ciągu kilku godzin :)

http://www.empik.com/guitar-hero-world-tou...a,prod3970192,p

Czyli empik stosuje 50zł rabatu w stosunku do ceny sugerowanej przez dystrybutora (LEM).

Tym samym znowu moje zakupy się oddaliły...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Powymiatał już ktoś gitarką z nowego GH? Jak się sprawdza? Jakieś niedogodności lub problemu z jej funkcjonowaniem (naczytałem się troszkę o takowych).

 

Co do samej listy utworów - jak dla mnie absolutny perfekt! Z miejsca zakochałem się w tym tytule, a teraz "leże i kwicze" bo z zakupem trzeba się wstrzymać do stycznia/lutego :/

Odnośnik do komentarza

Uwaga z zakupem przez empik, upewnijcie się, że nie będziecie czekać w kolejce, ponieważ na całą Polskę, łącznie na obie platformy(x360 i ps3) są 64 bundle!! (info od pracownika salonu empik- pozdro dla niego :) ) Salon z mojego miasta w ogóle nie dostał ani jednej sztuki i nie dostanie w najbliższym czasie. Bezczelnie informują, że nadszedł koniec czekania, a teraz to! Czemu nie powiedzieli, jak naprawdę sprawa wygląda. Trzeba zgłosić polygamii, na pewno ich zjadą.

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Dobra, szukam kogoś ogarniającego kto mi powie jak działa ten cały "neck slider" w nowej gitarze czy solówki tapuje się łatwiej niż zwykłe klasycznie hammer-ony i pull-offy na zwykłych przyciskach? Czy nie ma większej różnicy? Bo sam śmigam na Explorerze z GH2 i nie miałem okazji porównania, a zastanawiam się czy warto zainwestować w instrument, no i czy można go kupić "luzem"?

Aha, chodzi mi odczucia z solówek granych na expercie bo na easy i medium to nieważne;]

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Na expercie jakoś nie mam problemu z graniem solówek bez używania necka slidera choć mam gitarę od czwórki. Jeżeli nie potrzebujesz drugiej gitarki i chcesz kupić ją tylko dla neck slidera to ci się nie opłaca bulić tych 2 stów.

Nie męczysz Joego Satriani na expercie przy jego solo momentach? Respekt stary. Jesteś dla mnie polskim ImChris4Life ;)

Jak wróce na Xbl to mozna śmiało coś poBandować.

W takim razie więcej będe grał, mniej chciał wydawać pieniędzy.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Na początku miałem problemy z Satrianim ,ale jak coś nie idzie to się najwyżej star powera włącza i leci dalej :D

W ogóle solówki nie są trudne w tych piosenkach ,nie mogę za to zagrać SOAD'a na expercie ,bo jakiś dziwny rytm dla mnie jest. :D

 

 

Jak co to wysyłaj requesta to pociśniemy coś :D

Edytowane przez Wallerot
Odnośnik do komentarza
Na początku miałem problemy z Satrianim ,ale jak coś nie idzie to się najwyżej star powera włącza i leci dalej :D

W ogóle solówki nie są trudne w tych piosenkach ,nie mogę za to zagrać SOAD'a na expercie ,bo jakiś dziwny rytm dla mnie jest. :D

 

 

Jak co to wysyłaj requesta to pociśniemy coś :D

 

SOAD na expercie? Szybkie góra-dół struną i trzymanie zielonego przycisku (lub innego najbliżej lewej strony w zależności od nutek).

Odnośnik do komentarza

panowie z neversoftu postanowili zrobić prezent w postaci 5 kawałków które można ściągnąć za darmo z ich strony

http://freemusic.guitarhero.com/

wystarczy posiadać gitarę od guitar hero world tour i instrukcje musimy wpisać 2 kody pierwszy z końca instrukcji a drugi jest ukryty pod miejscem na baterie możemy wybrać 5 kawałków z puli 10 piosenek mamy do wyboru nirvane smashing pumpkins boston REM oasis i cos tam jeszcze posiadacze pełnych zestawów też mogą uczestniczyć w tej promocji ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...