Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było już tutaj takie pytanie, ale jako że nie było odpowiedzi, to ponawiam: jestem w misji Vendetta, strzelam ze snajpy z tym kolesiem 1v1 (najpierw przebiega staruch i mam zaciukać tego snajpera). Po pierwsze koleś jest jakiś Flash, wychyla się na 0.5s, ale i tak mnie trafia, ale to jakoś przeżyję. Ale kurde no trafiam kolesia, a dziadek mówi, że go "tylko zraniłem". W tym samym czasie, co ja strzelam gość też oddaje strzał i po ptokach. Gram na Veteranie. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

prosta sprawa: grając na tym poziomie trudności musisz posadzić 2 strzały by ukatrupić tego przeciwnika. Pierwszy strzał wykonaj przez okno znajdujące się po lewej stronie. Być może też oberwiesz, ale pocisk snajpera nie pośle Cię na tamten świat. Twój przeciwnik będzie już ranny, więc wykończysz go pakując jeszcze jedno trafienie.

Odnośnik do komentarza

Gość poszedł u mnie na 3 strzały. Najpierw trafiłem go z pozycji "wyjściowej" bodajże, potem zza szybki po lewo, potem zza szybki po prawo, czy jakoś tak :P Gra ogólnie jest niezła, chociaż ciągle mam wrażenie, że tak mógłby wyglądać już CoD3. Aha, no i zje.bali podtytuł, bo to "Grenades at War" jest.

Odnośnik do komentarza

ja wybrałem okno po prawej (te które jest troche bokiem do kamienicy ze snajperem) co zmuszam go do używania tylko 2-3 okien po prawej w jego budynku (poprostu z innych nie może mnie zdjąć), a trafiłem go raz i padł (widocznie miałem szczescie i w głowe oberwał)

oczywiscie trafienie miałem gdzies za n-tą próbą (tak z godzine powtarzania hehehe)

ps bardzo żadko było ze nie zabijał mnie pierwszym strzałem

Odnośnik do komentarza

Oj ile wyzwisk poszło, ile wrzut, ile spalonych szlugów poszło przechodząc veterana. Grając miałem cały czas taki film żeby, zaje... pilotem albo padem w tv, ledwo się powstrzymywałem. A misja przedostatnia, chyba 14, kiedy suniemy do Reichstag-u to przegięcie pały i te cholerne granaty...Dobrze, że mam to za sobą.

Odnośnik do komentarza
Pewnie będzie płatny, co skończy się tym, że część ludzi go nie ściągnie i nowe mapki będą bez przerwy wetowane.

Miejmy nadzieje, ze dodatek mimo wszystko bedzie darmowy.Mam rowniez nadzieje, ze do ulubionego przeze mnie trybu FFA dojdzie jakas mapa, albowiem te piec dostepnych powoli zaczyna mnie juz nudzic.W CoD4 bylo tych map w tym trybie osiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Taki news :)

 

Nowy patch do Call of Duty: World at War na konsole X360 wprowadza bezpłatnie dzienną wersję mapy Makin dla trybu multiplayer.

Rozgrywka na tej "nowej" mapie dzieje się za dnia i jest ona całkowicie za darmo. Dokonano również lekkich zmian kosmetycznych, takich jak zmiana niektórych ścieżek, by nie grać "na pamięć". Łatka likwiduje również większość raportowanych przez graczy problemów, takich jak: reset statystyk, rakietowe skoki (czasem przydatne, lecz nierealne) oraz dodaje kilka komponentów m.in. tryb nazi-zombi, ktróy od teraz dostępny jest dla wszystkich zarówno w rozgrywce solo oraz w trybie multi.

 

tekst pochodzi z ps3.info ale dotyczy i nas :)

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...