Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2ga RULZ, 1sza zbyt podobna do COD4 (postać na środku), natomiast 2ga oddaje prawdziwy klimat wojny-pożoga, śmierć..

mam nadzieję, że taka zostanie, a gra będzie miała adekwatny klimat, bo COD4 IMO dał radę na maxa pod każdym względem (- tylko z bark coop, co ma być w COD5 :D )

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Kurdele graficznie jest chyba gorzej niż w czwórce :blink: (oczywiście czwóreczka była piękna), i zbyt mi to przypomina Cod3(i oczywiście 1 i 2),chodzi mi o gameplay. Znając jednak twórców tej serii nie dadzą ciała.

Znając twórców Treyarch i pamiętając COD 3, piątka nie będzie tak wysokich lotów jak czwórka z jednego powodu - nie jest tworzona przez Infinity Ward. Ale walki z japońcami mogą dać czadu. To jedyna rzecz jaka mnie interesuje w nowej odsłonie serii.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Kurdele graficznie jest chyba gorzej niż w czwórce :blink: (oczywiście czwóreczka była piękna), i zbyt mi to przypomina Cod3(i oczywiście 1 i 2),chodzi mi o gameplay. Znając jednak twórców tej serii nie dadzą ciała.

Nie ma to jak oceniać gameplay po pierwszym trailerze, który, jak to jest w każdym przypadku, praktycznie nic nie pokazuje. Sorry, ale takie myślenie zakrawa mi nieco na gimbusowych graczy w nid for spida, którzy po grafice oceniają grę :/.

 

A mnie się tam podoba. Z trailera można wywnioskować koncepcję jakichś trudnych wewnętrznych przeżyć na wojnie. Ponadto 'kręcą' mnie realia WWII.

 

Zauważyliście wspinanie się na palmę? WTF? :D

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Troche info z gamikaze: "Wydawca zdradza, że pokierujemy tutaj poczynaniami sił amerykańskich oraz rosyjskich, a przeciwnicy będą nie tylko mądrzejsi, ale przede wszystkim brutalniejsi i bezwzględniejsi. "Call of Duty: World at War na nowo definiuje, co to znaczy grać w tytuł osadzony w realiach II Wojny Światowej,[/i]" - powiedział Mark Lamia, głowa ekipy Treyarch. "Cieszymy się, że możemy dać graczom zestaw nowych przeciwników, którzy stosują zupełnie nowe taktyki, a także nowe, rewolucyjne elementy - jak tryb co-op, czy miotacz ognia - umożliwiające zwycięstwo w tej epickiej bitwie."

 

Tak, razem przechodzić kampanię będzie mogło teraz do czterech graczy online, albo dwóch na podzielonym ekranie. Również wersja gry na konsolę Wii dostanie tryb co-op. Powraca system rang oraz tzw. perków znany z części czwartej serii, a system zadba, by rozgrywka była odpowiednio emocjonująca dla graczy z różnymi poziomami doświadczenia - dostosuje grę do umiejętności poszczególnych z nich."

 

Czekamy na wiecej. Ja tej dzungli sobie nie wyobrazam.

 

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/CoD_Wor...jalne_info.aspx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...