Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się ciesze że powrót do WWII, po niezbyt udanym (mimo, że jestem fanem) MoH: Airborne i nadchodzącym BiA:HH po ktorym nie spodziewam się zbyt wiele patrząc na poprzednie części, zagrałbym w coś dobrego o tej temactyce. Nawet jeśliby to oznaczało kolejne lądowanie na plaży w Normandii... Jak chcecie inne konflikty to myśle że gier nie brakuje :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

1939, Norwegia, Francja 1940, Wojny w Grecji, Jugosławii, lądowanie na Krecie, Oblężenie Leningradu, Walki na Kaukazie, Kocioł Czerkaski, Bitwa pod Kurskiem, Trzy bitwy o Charków, Ardeny, Bitwa o Budapeszt, Włochy, daleki wschód, mało wam kwa?

 

Żeby jescze choć jedno z tych miejsc było panom ze studia znane. No i amerykanów w sumie mało w miejscach przezmnie wymienionych, więc myślę, że możmy się z nimi pożegnąc - ja bym chciał czegoś innego - wojny z perspektywy niemieckiej.

 

Inna sprawa, że o ile Singiel w COD III był kasztanem o tyle Multi było naprawdę bardzo udane.

Odnośnik do komentarza
A tam, małe gówienka wink.gif

 

Z Wojny Obronnej chciałbym:

 

-Mokrą

-Bzurę

 

Ale wiem, że nie dadzą wink.gif

 

Z reszty:

 

Czerkasy

Leningrad

Kursk

Zitadelle

Guadalcanal

Iwo Jima

 

Hell yeah! Szczególnie Bzurę, miło byłoby rozegrać bitwę która odbywałą się w okolicach mojego miasta. O chcę jeszcze Lenino oraz wojnę zimową i wspomniane Monte Cassino. Ale nie ma szans, przynajmniej na bzurę :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nowe info:

 

Potwierdza się większość plotek dotyczących Call of Duty 5, czy bardziej Call of Duty: World at War, bo taką nazwę otrzyma piąta część wojennej przygody. Nowe informacje ujawnia teraz brytyjski OXM. Na wstępie przypominam, że za developing odpowiada studio Treyarch, które opracowało wcześniej trzecią odsłonę. Seria wraca na fronty II Wojny Światowej. Tym razem skupi się przede wszystkim na dość mało do tej pory wykorzystywanych w grach wideo walkach na Pacyfiku, pomiędzy wojskami USA oraz cesarskiej Japonii. Dodatkowo wcielimy się w przedstawiciela Armii Czerwonej, która będzie się powoli zbliżać do obstawionego hitlerowskiego Berlina.

 

World at War wykorzysta silnik obecny w wysoko ocenionym Modern Warfare, do tego nieco usprawniony, między innymi o możliwość puszczania z dymem budynków. Największą nowością będzie jednak obecność czteroosobowego trybu kooperacji w kampanii przez sieć, który pozwoli na walkę ramię w ramię z maksymalnie trzema kompanami. W czasie samotnego pokonywania okopów pojawi się możliwość wydawania rozkazów podwładnym. W zwykłej rozgrywce wieloosobowej nie zabraknie spopularyzowanego przez Call fo Duty 4 systemu perków. Oczywiście dojdą też nowe giwery (w tym miotacz ognia) i pomniejsze dodatki. Fani poprzednich odsłon powinni się chyba cieszyć.

 

(by onlinecetner.pl)

 

Fajnie, potwierdzilo sie prawie wszystko. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...