Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie się te obrazki prezentują wybornie - b. lubię FPP , szczególnie w okresie 2 WW .

Oby tylko dopracowali silnik gry , IQ przeciwników ( a nie skrypty jak w COD3/4 ) i interakcję ponad DOOMowy ( beczki/inne przedmioty robiące za beczki ) standard , a także nieliniowość jakaś by się przydała .

W COD3/4 praktycznie cała innowacyjność , rozwój gatunku , poszedł w oprawę A-V .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Nie no grafa napewno nie zachwyca, zapewne jest to beta więc będą poprawki. Ciekaw jestem czy znów przejście gry zajmie mało czasu :/ . Jeżeli chodzi o klimat to jest ok Pacyfik ciekawa sprawa ;] Mam także nadzieję, że będzie cały czas coś się działo jak w czwartej odsłonie CoD a może panowie z Treyarch postawią wysoko poprzeczkę IW którzy podobno będą bądź już pracują nad CoD6.

Odnośnik do komentarza
CoD5 nie powróci do czasów IIWŚ

 

Znalazłem ciekawego linka na portalu onet.pl ,zastanawiam się jak to jest możliwe skoro mamy gameplay-e oraz screeny. Wiadmość naprawdę ciekawa zobaczymy co z tego wyjdzie.

To bardzo proste, otóż prace nad World at War rozpoczęto bardzo wcześnie, właściwie tuż po zakończeniu Call of Duty 3, a przed wydaniem Call of Duty 4: Modern Warfare. Dlatego stwierdzenie, że gra powróci do czasów II wojny światowej, nie ma tu zastosowania.

Masz odpowiedź w tym newsie :P

w World at War na 100% będziemy walczyć podczas II WŚ.

Odnośnik do komentarza
na Wietnam bym nie liczyl... zbyt drazniacy temat w US, poza tym amerykanie nie kupili by gry o tym jak dostaja wpierdziel...

 

bardziej stawiam, ze infinity ward pojdzie byc moze w strone przyszlosci (klawo!!) lub zrobi zatoke perska...

 

 

IMO najlepszy motyw z wszystkich mozliwych CoD... to Stalingrad w CoD1... to byla korwa masakra!! i rozczarowanie, ze to nie ja zawiesilem flage na reichstagu... jeszcze wybuch atomowki w 4 byl kozacki...

 

 

ogolnie w CoD najbardziej ruskie kampanie mi sie podobaly :)

 

jak dla mnie cod 1 jest niedoscignionym wzorem i watpie zeby studio odpowiedzialne za trojke zrobilo cos lepszego od chocby czworki nie mowiac o jedynce...czekam na cod 6 ale chcialbym zeby piatka mnie pozytywnie zaskoczyla :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też uważam, że skoro czasy współczesne w CoD4 okazały się strzałem w 10, powinni przy nich zostać. Ale po tym filmiku, jestem spokojny, cholernie czuć klimat, co-op, miotacz płomieni widać fajna sprawa, palące się drzewa, grafika również trzyma wysoki poziom, więc będzie na prawdę dobrze, zresztą jak z każdym CoD-em.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...