Skocz do zawartości

120GB za 120 zamiast 400zl!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 237
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na Intelu nie mogłem, za każdym razem program nie wykrywał dysku, nie zależnie od tego do którego portu był podłączony. Bez hexowania nie dało rady (na polskiej wersji oczywiście o tym cisza, widać nie bardzo się na tym znali i tłumaczenie słowo w słowo nie nie udało)

A memorka - nikt nie wymaga aby kopiować każdy pojedynczy save. Ja gdybym przenosił dane za jej pomocą to skopiowałbym raptem kilka save'ów - tylko tych gier w które obecnie gram.

A jeśli komuś zależy to jest to i tak lepsze rozwiązanie niż utrata plomby na dysku 20gb. Już nie mówię potem o samej fazie kopiowania - trzeba przebrnąć przez 22 strony na xbox-scene i najlepiej zaczynać od końca ;)

Odnośnik do komentarza
Tak sobie mysle po co zgrywac dane skoro dajmy na to gramy w Halo 3 na 20gb przechodzimy, sprzedajemy, kupujemy 120 i gramy w The Darkness :)
jak CI nie potrzebne save z gier ktore przeszedles to oczywiste ze nie kopiujesz, ale co to ma do tego ze ktos che kopiowac?

nie chcesz nie kopiujesz, masz jeden problem z glowy, ale jak chcesz to musisz wiedziec jakie masz mozliwosci i tu je omawiamy...

 

grykom: no jak ktos by mial 2 dyski i oba w obudowie MS to ja bym szukal transfer kita MS do zakupu niz memorke, a transfer kit tez ma fajna opcje, wlasnei mozna podlaczyc dysk do PCta przez to ustrojstwo przez USB i Xplorer360 normalnie moze wykonywac operacje na nim, czyli dysk nie trzeba otwierac jest oryginalnie w obudowie zaplombowany...

a akcja z przegrywaniem po podpieciu do SATA to dedykowana jest osoba ktoe maja 1 obudowe np rozebraly 20GB dysk zeby zameinic na 120GB a 20GB sprzedadza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Muzyka to nie problem, nagrasz nowa ;) lub masz lepsze wyjscie - kupujesz 1gb pena (podlanczasz mpplajera) czy uzywasz swojego 4gb dajesz 1gb muzyki i masz custom osty bez zabieranie miejsca na hdd, niemowiac ze masz wiecej, szybciej i lepiej. DLC jakos nie jest zazwyczaj duzy objetosciowo (gorzej maja ci co graja w GOWa a dlc u nas jest zablokowany), patche to drobnostka wagowa (i to wlasnie mnie dziwi ze updejty do gier malo zajmuja czesto).

Odnośnik do komentarza
Muzyka to nie problem, nagrasz nowa ;) lub masz lepsze wyjscie - kupujesz 1gb pena (podlanczasz mpplajera) czy uzywasz swojego 4gb dajesz 1gb muzyki i masz custom osty bez zabieranie miejsca na hdd, niemowiac ze masz wiecej, szybciej i lepiej. DLC jakos nie jest zazwyczaj duzy objetosciowo (gorzej maja ci co graja w GOWa a dlc u nas jest zablokowany), patche to drobnostka wagowa (i to wlasnie mnie dziwi ze updejty do gier malo zajmuja czesto).

Hmm, no to powodzenia, kolejne czyszcenie płyt, nagrywanie - "żenua". Tak samo pendrive. Po to właśnie kupiłem dysk, żeby sobie penek mógł odpocząć. Poza tym miałem potrzebe pożyczenia penka ;)

 

Ja na dniach będę wysyłał memorke żeby mi "ktoś" skopiował DLC do GoWa ;)

Odnośnik do komentarza

Osobiście jestem tylko ciekaw czy z nowym dashboardem nie zacznie się przypadkiem fala banów na fake dyski. MS może już opatentowało sposób na rozpoznanie fake'ów, ale chce zaczekać z tym do launchu nowego dasha, bo wtedy każdy będzie chciał mieć duży dysk i wiele osób będzie używało fałszywek.

 

BTW http://allegro.pl/item412460612_dysk_120gb...a_faktura_.html - węszę customa...

 

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
Może głupie pytanie, ale zadam je.

Jest jakaś wewnętrzna plomba w tych dyskach, żebym mógł sprawdzić jakiej firmy mam dysk 120? Czy po prostu na chama do siebie ciągnąć obudowę?

No i w ogóle jakiej firmy dyski oficjalnie M$ wsadza do 120GB?

 

 

by Psychonaut:

dysk WD 120GB Scorpio z oznaczeniem BEVS

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Ja sobie przerobię w ten sposób dysk, obudowę mam, kupię dysk i przerabiam. Jakoś nie widzi mi się banowanie konsol przez te dyski, bo one mają skopiowany oryginalny klucz dysków od MS

 

dysk WD 120GB Scorpio z oznaczeniem BEVS

 

Ludzie, nie bądźcie tacy chamscy dla kolegów z X360... Przecież te dyski WD 120GB w sklepie kosztują 132ZŁ, a wy im dajecie linki do alledrogo z ceną 153ZŁ (sorry, jest jeden za 140ZŁ) ... Aż tak nie lubicie innych użytkowników X360? :P

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/filtr/_15...0_0_0_0_0_0_0_0

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
ej ale mi chodzi właśnie o samo montowanie dysku . teraz już się zamotałem. jak nie mam kieszeni/obudowy to można to jakoś inaczej zamontować ?

mozna dolutowac

 

ehhh... MS nigdy nie mógł zrobić niczego po ludzku, tylko wymyślali jakieś pierdoły, aby coś stało się takim małym "exclusive'em".

Jakby dali zwykłe złącze SATA i możliwość podłączenia każdego HDD jak jest przy PS3, to byłoby fajnie, ale przez to nie mogliby wypuszczać co jakiś czas "nowej", "lepszej" wersji swojej konsoli...

 

Odnośnik do komentarza

i co Twoj post w tym watku wnosi? kolejny fan chcacy wzneicac fanbojskie potyczki? nie ten dzial...

 

PS.

tak, a do PS3 tez mogliby dac od razu 250GB dyski a nie co jakis czas wypuszczaja "nowa" w "lepszej" wersji konsole czyt. (z wiekszym dyskiem)...

 

jest jak jest i tu podajemy jak sobie radzic z tym bo polityki MS nie zmienimy juz...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...