Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

dziś zmęczyłem misję z

porwaniem córki gangstera

i tego właśnie oczekiwałem od gta! urozmaicenia. aż miło się to wszystko oglądało i robiło zwłaszcza kiedy

Niko żeby uciszyć tą bitch grozi jej bronią, i na koniec daje jej z "liścia" pistoletem

. parsknąłem szczerym śmiechem i za takie momenty uwielbiam wszystkie części.

 

do tego mogę rzec, że niko to jedna z najlepiej zbudowanych wirtualnych postaci ever. dawno tak się nie wczułem w grę, by chcieć to co chce główny hiro. do tego podoba mi się, że niko nie stara się być kimś kim nie jest. a jest zimnym mordercą, co stale zresztą podkreśla i ta jego szczerość rozbraja.

 

btw, facet który dał głos nikosiowi dostał za tę fuchę 100 tys. baksów i patrząc na zarobki r* z tej części rzędu 600 mln baksów, to chyba się musiał poczuć trochę wyr_chany, zważywszy że to właśnie jego kapitalny voiceacting daje charakter tej postaci :D

Odnośnik do komentarza

niewiem czy zemna cos nietak,wskaznik w gta pokazuje mi 25 godzin , mam jakies 52 % gry i lezy na polce od 3 tygodni :) , ile mozna robic to samo czyli jedz- zabij- jedz- gon- zabij- sledz- zabij- gon-zabij - poszukaj -zabij - fuck! to samo , to samo, to samo , z dodanymi przerywnikami .

 

no ale to moje zdanie, za jakis tydzien moze zalacze i poprobuje dalej 8) 8)

Odnośnik do komentarza

mozliwosci na misje oraz zmiany gameplayu mozna by wziasc z innych gier tego typu np.

- true crime 2 - czemu jak biegniemy za gosciem to nie mozemy sie na niego rzuci i powalic? w TC2 to bylo

- scarface - lokowanie kasy w koncie - fajny pomysl, w GTA acziv za 500k to zaden problem...

- gta vc/sa - kupowanie domow (wlasny biznes - zbieranie kasy z safehouse - vc)

- driver pl - 2 ery (ciekawe chodz tutaj trzeba by miec jakis dobry nosnik ;P)

- true crime 1 - podobnie w SA "bylo" ze istniala szkola jazdy poki nie mielismi licencji pilota nie moglismy latac, tutaj takie cos sie przydalo jak rowniez strzelnica bo Niko wszystko potrafi :P i odrazu mamy wszystko dostepne

mozna by duzo znalesc ciekawych rozwiazan z tego typu gier ale trzeba sobie toche pamiec odswiezyc ;)

 

- wiecej znaczacych wyborow

-itd itd

 

Najlepiej aby do GTA pojawil sie ponownie system gangow (2)

 

 

Do kolejnej wady mozna zaliczyc ze wiekszosc numerow ktore sa na bilbordach czy na stronie jest nie aktywnych.... wiec po co ten telefon skoro poza misjiami nie mozemy z niego korzystac...

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
mozliwosci na misje oraz zmiany gameplayu mozna by wziasc z innych gier tego typu np.

wziąć :) kurde, pamiętajcie o tym...

 

Dokładnie, tyle telefonów wokoło Niko i wszystkie wyłączone :rolleyes:

I tak wierzę, że dodatek sierpniowy to będzie mapka stanu SA. Za dużo tego wtrącili - lotnisko w telewizji, Ventura's Poker Challenge, teksty w misjach jak "będziemy swoimi panami w LV". Do tego jeszcze ten obrazek biletu z LC do SA na stronie GTA :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

A ma ktoś jakieś njusy o Episode One i Two ? Bo na necie cicho sza, odkąd gra wyszła Rockstar nie rzucił prawie żadnego info. Mam nadzieje, że rozwiną wątek fabularny, bo jak dla mnie pod tym względem to najlepsza część GTA.

 

Dlatego właśnie, że nie ma w nim miliarda pierdół rodem z San Andreas i nie jest już tak przesadnie cukierkowe, poza tym Niko wydaję się bardziej wyraźną postacią niż CJ ;]

Odnośnik do komentarza

Odtwórczość. Zawsze gdy zaczynam grać mam wrażenie, że gdzieś to już widziałem. Z jednej strony, rynek gier rozrasta się w szybki tempie. Coraz więcej ludzi zaczyna sięgać po elektroniczną rozrywkę. Z drugiej strony, "starzy" gracze są znudzeni powtarzającymi się schematami. Wii miało przynieść nowe rozwiązania ale grafika i wartościowe gry, które można zliczyć na palcach jednej ręki są jednym wielkim pośmiewiskiem. Z resztą polityka Nintendo nigdy nie obejmowała takich brutalnych gier. Moim zdaniem na kolejną część GTA poczekamy bardzo długo. Zarówno Rockstar jak i sami gracze mają świadomość, że kolejna część nie będzie się różnić w znacznym stopniu od poprzedniej. Sytuacja z Vice City miała się z goła inaczej. Ludzie wtedy nie ochłonęli po pierwszym w pełni trójwymiarowym GTA. Jedynym rozwiązaniem, które naprawdę odświeżyłoby serię to pójście w klimaty futurystyczne lub stworzenie konkurencji dla "Mafii". Pierwszą koncepcję można pominąć. Druga z kolei trafiłaby do bardzo wąskiego grona odbiorców.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

R* juz dlubie przy L.A. Noire, ale tu nie chodzi o zmiane realiów gry tylko zalozen gameplayu... chociaz z drugiej strony moze to ma byc wlasnie taka arcade'owka z mnostwem pier,dol, golebie, telefony, internet, podloze pod krytyke popkultury, miliardy podobnych zadan do zaliczania itd. moze wlasnie L.A. Noire bedzie inne, powazniejsze, a GTA pozostanie takie jakie jest bo wlasnie takie ma byc i jak widac milionom ludzi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Zarzućcie plz linkiem do filmiku tego jajcarskiego, w którym jest luźna muzyczka, Jeff mówi "my son is fucking some guy upstairs" a Niko mówi "You're a strange girl, Michelle" i przewraca się na twarz, rozśmieszając mnie do łez.

 

Za cholerę nie mogę tego znaleźć, a nie mam już czasu szukać, bo idę na szit o siedmiu krasnoludkach i ich drobnej spółce wydobywczej.

 

edyta: MAM! Genialne, przy "You're a strange girl, Michelle" zawsze się wykładam lol

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Boże, ale ta czesc jest irytujaca.

Szczegolnie misje strzelane, po co jest opcja szybkiego powtorzenia skoro i tak zostaje nam zabrana energia i kamizelka ktora mielismy jak przystepowalismy do misji...

Trzeba jechac po kamizelke i dopiero od nowa zaczac misje. S I C.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

glupim jest, ze jak jakis randomowy typ ucieka przed psami i zostaje przeze mnie powalony na glebe szturchnieciem to psiarnia sie na mnie rzuca... w smak byloby dla mnie podciegniecie zachowan psow - koniecznosc przepisowej jazdy i mandaty np.

 

a poza tym uprowadzanie furek winno byc naprawde trudniejszym wyczynem i zeby mozna sie bylo przywiazac do fury, bujac sie nia niemal przez cala gre bo ciezko bylo przykadowe cacko zdobyc. nawet opcja kupienia w salonie imo trafionym pomyslem jest. i temat by sie na tym forum pojawil: czym jezdzisz? i koniecznosc tankowania w koncu!

 

kolejna rzecz to kasa. chcialbym poczuc wartosc kazdego zarobionego dolara, a jezeli mam juz miec te kilkaset tysiakow na koncie to zeby szlo je rozsadnie wydac.

 

nie to, ze narzekam na sile. mi sie gierka naprawde podoba, ale nie jestem nia zachwycony tak jak oczekiwalem. tak sobie bujam tylko w oblokach nad nowymi usprawnieniami, pomijajac te konieczne (misje...).

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...