Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Popełniłem ogromną głupotę strącając przypadkowo spotkane gołąbki podczas przechodzenia głównego wątku gry- nie zapisywałem sobie miejsc w których je strącałem – następnie przystąpiłem do eksterminacji wszystkich gołębi według mapy zamieszczonej w dziale faq – po numerach, pomijałem miejsca w których znaleźć ich nie mogłem z myślą iż strąciłem je wcześniej – teraz widzę braki. Na samą myśl że muszę przeszukiwać niektóre lokacje po raz kolejny odechciewa mi się. Nie jest to takie proste ale nie poddam się tak łatwo

Odnośnik do komentarza

Wystarczyło trochę poszukać:

 

http://www.psxextreme.info/index.php?s=&am...t&p=1504412

 

P: Ile jest zakończeń gry?

O: Dwa. W zakończeniu A

Nico dogaduje się z Dimitrim za co zgarnia 250 tysięcy, Roman ginie na swoim ślubie, okazuje się, że to sprawka Dimitriego, którego na końcu gry zabijamy

, w zakończeniu B

Niko mści się na Dimitrim, Kate wychodząc z kościoła po ślubie Romana zostaje zastrzelona przez Pegorrino, Niko zabija Jimmy'ego i na jego konto także wpada 250 kawałków

.

Odnośnik do komentarza
Zawiodłem się na animacji w tej grze gram w nia na xbox'e 360 wygląda to tak jak by gra przez 90% czasu działała w 20fps :(

"Pociesz" sie ze na PS3 jest nawet gorzej i do tego z 20% gorsza rozdzielczoscia.

Jak dla mnie skandal: jesli sprzet nie moze uciagnac (lub programisci nie daja rady z optymalizacja) wynikiem czego jest "stop klatka" to sie gry nie wydaje, albo tonuje grafike w dol (w PS3 juz to zrobili :D z marnym skutkiem), zeby te 30 fps bylo.

Mamy juz w koncu 2008 rok a nie 1995 gdy gry w 3D raczkowaly i mozna bylo przebolec 'skaczaca' grafike.....

Oczywiscie za 6 miesiecy wyjdzie pewnie wersja PC i wtedy zobaczymy ja to mialo wygladac/dzialac.....

Odnośnik do komentarza
Zawiodłem się na animacji w tej grze gram w nia na xbox'e 360 wygląda to tak jak by gra przez 90% czasu działała w 20fps :(

"Pociesz" sie ze na PS3 jest nawet gorzej i do tego z 20% gorsza rozdzielczoscia.

Jak dla mnie skandal: jesli sprzet nie moze uciagnac (lub programisci nie daja rady z optymalizacja) wynikiem czego jest "stop klatka" to sie gry nie wydaje, albo tonuje grafike w dol (w PS3 juz to zrobili :D z marnym skutkiem), zeby te 30 fps bylo.

Mamy juz w koncu 2008 rok a nie 1995 gdy gry w 3D raczkowaly i mozna bylo przebolec 'skaczaca' grafike.....

Oczywiscie za 6 miesiecy wyjdzie pewnie wersja PC i wtedy zobaczymy ja to mialo wygladac/dzialac.....

Nie wiem o co wam chodzi... Mam 30h, 50% i moż z 2 dropy i bardza rzadkie spadki płynności... Coś obiło mi się o uszy, że gra szwankuje na memorce, więc może to jest problem.

Odnośnik do komentarza
Zawiodłem się na animacji w tej grze gram w nia na xbox'e 360 wygląda to tak jak by gra przez 90% czasu działała w 20fps :(

"Pociesz" sie ze na PS3 jest nawet gorzej i do tego z 20% gorsza rozdzielczoscia.

Jak dla mnie skandal: jesli sprzet nie moze uciagnac (lub programisci nie daja rady z optymalizacja) wynikiem czego jest "stop klatka" to sie gry nie wydaje, albo tonuje grafike w dol (w PS3 juz to zrobili :D z marnym skutkiem), zeby te 30 fps bylo.

Mamy juz w koncu 2008 rok a nie 1995 gdy gry w 3D raczkowaly i mozna bylo przebolec 'skaczaca' grafike.....

Oczywiscie za 6 miesiecy wyjdzie pewnie wersja PC i wtedy zobaczymy ja to mialo wygladac/dzialac.....

PC i granie w gry rodzaju GTA mija się z celem.Nie chce prowadzić kolejnej wojenki,ale aktualnie konsole biją na łeb na szyje kompy.Pytanie tylko czy to nadal są konsole?

Odnośnik do komentarza

Zawziętość policji jest imponująca. Zwińcie Patriota i zacznijcie dym żeby przyjechała policja. Jak sie zjawia powywracajcie radiowozy. Kiedy radiowozy będą do góry nogami zaczną kroić samochody i będą nas ścigać. Najlepiej wybrać jakieś skrzyżowanie i jeździć w kółko i wywracać im auta.

Odnośnik do komentarza

Moze i tak, mimo piractwa, bo nie znam wiele osob, ktore maja oryginalne VC, SA, czy GTA3.

Jednak nie zgadam sie ze stwierdzeniem, ze w GTA gra sie zle na PC. Wielu z nas zaczynalo swa przygode wlasnie grajac na kompie i na pewno nie narzekalo. Mimo, ze dzis wole konsole, to jednak stwierdzenie, ze granie w GTA na PC mija sie z celem nie jest do konca prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

A ja nie wiem jak komus moze sie chciec robic 100% .Ja nawet nie skonczylem fabuly a juz mam dosc tej gry.Zrobilem sobie od niej tydzien przerwy wlaczylem i jak zobaczylem znowu te srake w wersji ps3 to podziekowalem.Gra byla fajna przez jakies pierwsze 10 moze 15 h.Potem juz zaczyna bys straasznie monotonna i mimo ze wkoncu po polowie gry ukazuja sie naprawde fajne misje(bank rozwala) to juz mi sie ich porpostu nie chce robic.System restartu misji=padaka bez jaj po co to wogole jest skoro itak musze znowu przejezdzac pol miasta??Dropy animacji plus zrabany filtr w wersji na ps3 w wyniku ktorego grafika wogole jest nie ostra.Gra ma super potenjal ,fizyke rozne smaczki ale wedlug mnie mozna bylo wydac ja pozniej dopracowaną.No nic wersja ps3 idzie na aukcje a jak wyjdzie na PC to moze wroce do tej gry..

 

P.S.Sry za brak spojnosci itp..

Odnośnik do komentarza

Więc tak, jako że kończę właśnie grę (nie gram na czas) chciałbym się wypowiedzieć. Po zagłębieniu się w grę mam uczucia mieszane, wiadomo grafika, fizyka na najwyższym poziomie jak na gta dodatkowo przyjemne multi ale jakim sposobem do takiej gry mogły trafiły tak beznadziejne misje? Jedź, zabij ,wróć, a miały być długie i złożone? niby jak, nie widziałem takowej w tej grze ani jednej, w poprzednich częściach gta to było cos . Poziomu misji nawet nie skomentuję bo jest żałosny... jak na razie powtarzałem dwie misje i to z własnej głupoty.... Gra jest bardzo dobra pomijając beznadziejne misje. Czekam na remake Vice City i mam nadzieje że się pod tym względem nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam ps3 z Gta od 2 dni i moze pierwszy kontakt nie był jakis olsniewajacy(choc to wina lokacji poczatku gry) to to co widziałem pozniej sprawiło ze zapomnialem o wszystkich niedociagnieciach. Widzieliscie wode o wschodzie slonca, fizyke postaci, rewelacyjny model jazdy, zyjace miasto, slady po kulach, wgniecenia samochodu, pekniecia na murze, obicia na jezdni po deszczu, swiatla i cienie(szczegolnie na plazmie), super strzelanie, a jak raz oderwana maska samochodu mnie zabiła to oniemialem, uderzajac w ławke samochodem odrywalem po kolei po jednej desce, albo piasek na plazy- bajka, potracanie gosci otwartymi drzwiami samochodu, albo po prostu podrzuccie pod siebie granat i zobaczcie co sie dzieje!!! Pewnie juz wszyscy to widzieliscie, ale zobaczylem jakies narzekania, choc to moze i ja sie podniecam pierwszym kontaktem nextgen.

Odnośnik do komentarza
Widzieliscie wode o wschodzie slonca, fizyke postaci, rewelacyjny model jazdy, zyjace miasto, slady po kulach, wgniecenia samochodu, pekniecia na murze, obicia na jezdni po deszczu, swiatla i cienie(szczegolnie na plazmie), super strzelanie, a jak raz oderwana maska samochodu mnie zabiła to oniemialem, uderzajac w ławke samochodem odrywalem po kolei po jednej desce, albo piasek na plazy- bajka, potracanie gosci otwartymi drzwiami samochodu, albo po prostu podrzuccie pod siebie granat i zobaczcie co sie dzieje!!! Pewnie juz wszyscy to widzieliscie, ale zobaczylem jakies narzekania, choc to moze i ja sie podniecam pierwszym kontaktem nextgen.

 

Tak, widzieliśmy. Im dłużej pograsz tym bardziej dostrzeżesz jak niedopracowana jest ta gra.

Odnośnik do komentarza

Właśnie! Tak jak napisałem, po stu godzinach zabawy okazuje się, że gra w sobie nic nie ma! Co więcej, na przykładzie kolegi z achievementem za marudzenie widać, że gra potrafi przynudzać i po 30 godzinach.

 

W dobie WoWa, przy którym można się odwodnić i zemrzeć z głodu, wydanie gry, która daje minimum 25h radochy to czysta zbrodnia.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że już po paru godzinach gry (mojej pierwszej fascynacji, cudna misja z bankiem, ala "Gorączka"), coraz bardziej teraz mnie odpycha. Wcześniej potrafiłem siedzieć przy niej 2-3h wykonując misje lub latając sobie frywolnie po mieście. Teraz już (po przejściu około 54% gry) mogę wykonać maksymalnie 1-2 misje nie nudząc się. "Free run" cały czas sprawia mi jakąś tam radochę, ale też nie trwa to długo. Tak czy inaczej, grę uważam za udaną. Czemu? Ma coś w sobie, że jednak lubię sobie do niej wrócić lub pokazać ją znajomym. Chyba mam coś z głową...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...