Skocz do zawartości

Dragonball


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

:lol3: Nawet fajnie to wygląda, ale mimo wszystko jestem za tym, żeby nie kręcili filmów fabularnych na podstawie mangi i anime. Są rzeczy, które powinny pozostać w niezmienionej formie i tak samo jak nie wyobrażam sobie dobrej filmowej produkcji ze Snejkiem w roli głównej, tak nierealne dla mnie jest zrobienie porządnej ekranizacji jakiejkolwiek "chińskiej bajeczki".

Odnośnik do komentarza

Sam bym chciał to wiedzieć, w sumie efektów specjalnych było tyle co kot napłakał, ale gdybym musiał teraz zacząć pisać co w tym flmie było wg. mnie złe to bym pisał i pisał. Jak mogli tak marnie wykorzystac atak Kame hame ha? zostaje on w filmie użyty (razem z tym popularnym okrzykiem)

2

razy, i najgorsze jest to że raz jest używany do

uleczenia goku !!! ;/

Rzeczy w tym filmie na które ja, fan dragonballa, reagowałem "ok, może być" moge policzyć na palcach jednej ręki...

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza

Jak to ktoś powiedział film tylko dla dzieci które nigdy wcześniej nie zetknęły się z kinem. Każdy inny "oglądacz" się zawiedzie. Jest kiepsko i to bardzo. W jakieś niecałe 90 minut opowiedzieć kilkuset odcinkowy serial jest nierealne i wszystko przez to jest chaotyczne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A mnie szatan (Piccolo) podkusił i trafiłem do kina :D. Uznałem, że w ten sposób zobaczę go w możliwie najlepszej formie. I co? Jajco, tak jak się spodziewałem, przynajmniej się nie zawiodłem.

 

Jest kilka zabawnych momentów (humor ok), nawet kilka niezłych ujęć walk (głównie łączących się ze wspomnianym humorem).

 

Postacie zupełnie bez wyrazu, tylko Roshi wydaje się zadowalać (humor). Goku to po prostu silny nastolatek nieudolnie idący za głosem penisa, a Chi-chi mu to ułatwia. Piccolo chce się zemścić i tyle.

 

Ogólnie przez większość czasu było przeciętnie ("walki") albo OK ( oczywiście znowu przez humor), ale pod koniec moja granica bólu została przekroczona i zrobiło mi się smutno :(.

 

Finałowa akcja to całkowita porażka. Jak już coś widać, to wygląda do dupy, niezły efekt ki to jedyna zaleta. Na koniec oczywiście porzucili humor i zrobiło się "poważnie", a powaga to ostatnie co twórcom wychodziło, zaraz po reżyserii w ostatniej walce.

 

5/10

 

tak, za humor - przynajmniej się uśmiałem...

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylam ogladac to arcydzielo... WTF !? Poprostu brak mi slow jak nedzna jest to produkcja. Fabula nie trzyma sie kupy, przekrecili absolutnie wszystko. Wlasciwie to nie wiem o czym ten film byl... Ciezko bylo mi dotrwac do konca, a jestem fanka, wiec nie mam pojecia jak zwykly widz ma przecierpiec to widowisko... C'mon na youtubie mozna znalezc lepsze ekranizacje...

ŻENADA

Odnośnik do komentarza

Właśnie sprawdzałem na imdb i tam jest podane, że budżet wyniósł 45mln, nie 100. Naprawdę, nie wiem skąd to info o 100mln, ale takich pieniędzy na tak niepewny projekt by nikt nie wyłożył. Nikt normalny. W tym tygodniu nie znalazł się w 10 Box office w USA. Hannah Montana już się zwróciła...

 

Edit. Na pocieszenie, w Ghanie DB radzi sobie dobrze, 3,443 USD wpływów

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Właśnie sprawdzałem na imdb i tam jest podane, że budżet wyniósł 45mln, nie 100. Naprawdę, nie wiem skąd to info o 100mln, ale takich pieniędzy na tak niepewny projekt by nikt nie wyłożył. Nikt normalny. W tym tygodniu nie znalazł się w 10 Box office w USA. Hannah Montana już się zwróciła...

 

Edit. Na pocieszenie, w Ghanie DB radzi sobie dobrze, 3,443 USD wpływów

 

 

Niedawno producenci zapowiedzieli, że DB będzie trylogią. Może te 100 mln przeznaczone jest na 3 filmy XD

 

Sam film jest slaby i to bardzo. Na każdym kroku reżyser pokazuje widzowi, że DB nie nadaje się do przeniesienia w live action. Nie ma tu ani klimatu, ani dobrych scen walki, o muzyce już nie wspominając O.o Na otarcie łez warto sięgnąć po starą, chińską adaptacje, która na pewno ma więcej klimatu, niż nowa produkcja:

 

 

Odnośnik do komentarza
Właśnie sprawdzałem na imdb i tam jest podane, że budżet wyniósł 45mln, nie 100. Naprawdę, nie wiem skąd to info o 100mln, ale takich pieniędzy na tak niepewny projekt by nikt nie wyłożył. Nikt normalny. W tym tygodniu nie znalazł się w 10 Box office w USA. Hannah Montana już się zwróciła...

 

Edit. Na pocieszenie, w Ghanie DB radzi sobie dobrze, 3,443 USD wpływów

 

 

Niedawno producenci zapowiedzieli, że DB będzie trylogią. Może te 100 mln przeznaczone jest na 3 filmy XD

 

Sam film jest slaby i to bardzo. Na każdym kroku reżyser pokazuje widzowi, że DB nie nadaje się do przeniesienia w live action. Nie ma tu ani klimatu, ani dobrych scen walki, o muzyce już nie wspominając O.o Na otarcie łez warto sięgnąć po starą, chińską adaptacje, która na pewno ma więcej klimatu, niż nowa produkcja:

 

Z tą 'lepszą adaptacją' to Cie chyba nieco poniosło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...