Skocz do zawartości

Problem z PieCem ...


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od kilku dni cos się z kompem stało - kiedy klikam na plik / ikonkę prawym przyciskiem, to zamiast paska z opcjami cały eksplorator windows się zawiesza - "brak odpowiedzi" 

Windows 10. Co to moze być? 

 

 

urwa znowu wróciło, grzybek pomóż :/

 

 

wyczyściłem CCleanerem, zeskanowałem malware anti bytes (nie wykryło nic) 

Restart kompa (sam nie mógł się wyłączyć, ekran "ponowne uruchamianie przez 5 min" -> zresetowałem)

 

włączyłem na nowo oi działa. Ehh

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was. Chodzi o skalowanie Chrome. Mam full HD w laptopie i np. taka opera, edge czy firefox ładnie wygląda po przestawieniu na 125% gdyż jak wiadomo szkoda tracić oczu. Z Chromem to jest niewykonalne. Co bym nie ustawił te ikonki, paski zakładek i tytuły to mikronowe wielkości. Bug czy jak? Szukałem jakiegokolwiek rozwiązania ale słabo ze wsparciem.
System oczywiście Win 10.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do Was. Chodzi o skalowanie Chrome. Mam full HD w laptopie i np. taka opera, edge czy firefox ładnie wygląda po przestawieniu na 125% gdyż jak wiadomo szkoda tracić oczu. Z Chromem to jest niewykonalne. Co bym nie ustawił te ikonki, paski zakładek i tytuły to mikronowe wielkości. Bug czy jak? Szukałem jakiegokolwiek rozwiązania ale słabo ze wsparciem.

System oczywiście Win 10.

A to ciekawe, przed chwilą sprawdzałem u siebie i wszystko skaluje się w porządku.

Odnośnik do komentarza

No właśnie u mnie niestety nie. Wszystko jest maciupeńkie. Wywaliłem i zainstalowałem ponownie, czyściłem cookies, canary nawet zainstalowałem i mikrony dalej.

My bad, nie doczytałem że 125%, a nie 150%. Chrome na Windowsie nie obsługuje skalowania 125% jak na razie: https://bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=410696 Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Cinszka sprawa, bo problem nie u mnie, więc średnio mogę cokolwiek sprawdzić. w każdym razie znajoma ma dziwny problem. Nie działa jej JEDNA, JEDYNA  strona w necie. Witryna nieosiągalna i dupa. wszystko inne chodzi, na innym kompie strona bez problem idzie. Sprawdzała na różnych przeglądarkach, używa chroma ogólnie. Ale na innych to samo. Paczała antywira, wyjątki srątki, czyściła historie, ciastka, takie tam, dalej nic. Skanowała i wiele innych dziwnych rzeczy próbowała i nic. No co jest grane, any ideas?

Odnośnik do komentarza

Ok, sprawa oczywiście okazała się mieć podłoże, że tak powiem, socjotechniczne.  Po wypróbowaniu wszystkich mądrych zaleceń od wielu bardzo cwanych ludzi (w tym was, moi mili), gdy okazało się, że żadna rada nie przynosi choćby najmniejszego pozytywnego skutku, wystarczyło.... zadzwonić do dostawcy neta, aby dowiedzieć się, że faktycznie mają jakiś problem, jest on, no cóż.. zewnętrzny i nad tym pracują. Po telefonie sprawa rozwiązała się w 10 minut. Tiru riru. Powinien byc temat Pokaż swoje polactwo.

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pieca z sound blasterem audigy rx. Do tego glosniki 5.1 od logitecha. Co wlaczalem kompa to musialem ustawiac od nowa (w oprogramowaniu do karty) zeby wszystkie glosniki graly. Pamietam ze kiedys tak nie bylo, ale nie jestem pewien, chyba po instalacji 10ki zaczelo sie to chrzanic tak. Pomyslalem ze przywroce domyslne i zobacze co dalej. Teraz sie zje,balo na amen. 5.1 nie dziala w ogole. Jak bym nie ustawil nie ma zadnej roznicy, czy to 2.1 4.1 czy jakakolwiek inna konfiguracja. Nie mam juz pomyslow co sie obs.ralo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...