Skocz do zawartości

Problem z PieCem ...


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z lapkiem. Otóż podczas oglądania filmów, występują jakieś dziwne freezy, oglądnąć coś to jest problem nie do przeskoczenia, sprawdzałem na różnych playerach wszędzie to samo + ostatnio na VLC obraz zaczął jakoś tak klatkować co jakiś czas. Oprócz tego jak wyłącze lapka całkowicie i włącze to zanim cokolwiek będę mógł zrobić to 30 minut mam z głowy, nic nie działa, nic nie mogę kliknąć. Często na przykład przy wchodzeniu w mój komputer choćby, czy jak usuwam coś z kosza, pojawia się komunikat "brak odpowiedzi" i zaczyna mulić przez 5 minut. Przywracałem system już nie raz, ale nie pomagało, czyściłem go różnymi programami i też nie pomaga.Irytuje mnie to bardzo, ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

[EDIT]

Dodałem jakiś string brakujący w Rejestrze i działa.

 

 

 

 

 

 

 

Krótka piłka:

 

Nie działa mi Hamachi. Przy uruchamianiu wywala że nie może się połączyć z Engine. Solucją na to jest zrobienie tego co pokazano w TYM filmiku ( http://www.youtube.com/watch?v=gR9AUY4AgyQ ), ale i to nie działa.

 

Wywala błąd mówiący:

"Nie można uruchomić usługi LogMeIn Hamachi Tunneling Engine na komputerze lokalnym.

Błąd 1053: Usługa nie odpowiada na sygnał uruchomienia lub sygnał sterujący w oczekiwanym czasie."

 

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to wystepuje u mnie dziwne zjawisko. Otoz czesto przy probie instalacji czegos, sam instalator znika czasami po sekundzie lub dwoch przez co danego programu/ gry nie moge zainstalowac. Nie jest to pojedynczy lecz czesty przypadek przez co staje sie to irytujace. Wie ktos moze o co chodzi? Dopatrywac sie tu blokady windowsa 7, wirusa czy innych sil nadprzyrodzonych? I w koncu jak sie tego pozbyc...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Problemik mam taki, że laptop powoli zaczyna odmawiać współpracy przy grach. Ma już tak na oko 2.5 lat, ale zawsze radził sobie całkiem nieźle bo w battlefielda 3 grałem na niskich na multi bez większego problemu (a wcześniej miałem ustawione średnio - niskie i też nie narzekałem), a Wiedźmina 2 przeszedłem na średnich. Na chwilę obecną battlefield na niskich działał w jakichś 10 fps i wywalał ostatnio blue screeny. Oczyściłem komputer za pomocą Advanced System Care Free dzięki czemu przez moment miałem te 25-35 fps, ale znowu trochę ograłem i już wraca do poziomu 10 fps i ledwo chodzi (nie wydaje mi się żeby nawet się jakoś strasznie zgrzewał). Trochę zdenerwowany zainstalowałem wiedźminka. Uruchamiam (średnie ustawienie grafiki), chodzi dość średnio a po 5 minutach blue screen. Jakieś pomysły jak przywrócić mu wydajność lat młodzieńczych i zrobić coś z tymi blue screenami?

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

Problem leży raczej w kurzu, który przez 2,5 roku zdążył nalecieć w bebechy i zwyczajnie laptop się przegrzewa. Rozkręć obudowę, przedmuchaj dokładnie, a z wiatraków wyciągnij kłaki. Jeśli to nie pomoże, to przyczyn szukaj w biosie i ustawień wiatraków. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem ze swoim Win7 32 bit, który non stop pobiera mi jakieś poprawki, a głupiego Service Pack 3 nie potrafi zainstalować, ani update'a do Windows Defendera. Ogólnie to wyłączam kompa poprzez Start/Zamknij i nagle instaluje się 89 poprawek. I standardowo nie mogą się zainstalować.

Odznaczam przy włączonym kompie, aby się to nie pobierało i i tak co jakiś czas pobiera mi się od nowa. :confused:

Jest jakiś program do naprawy tych śmieci? Advanced system Care nie daje rady :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mam problem ze swoim Win7 32 bit, który non stop pobiera mi jakieś poprawki, a głupiego Service Pack 3 nie potrafi zainstalować, ani update'a do Windows Defendera. Ogólnie to wyłączam kompa poprzez Start/Zamknij i nagle instaluje się 89 poprawek. I standardowo nie mogą się zainstalować.

Odznaczam przy włączonym kompie, aby się to nie pobierało i i tak co jakiś czas pobiera mi się od nowa. :/

Jest jakiś program do naprawy tych śmieci? Advanced system Care nie daje rady :/

 

1. uruchom czyszczenie systemu

   - kliknij prawym przyciskiem myszy na dysk "C" -> potem na właściwości -> potem na "Oczyszczanie dysku"

   - kiedy program pokaże wstępne rezultaty kliknij na "Oczyść pliki systemowe", program może poprosić o uprawnienie administratora.

   - kiedy program skończy skanowanie zaznacz wszystkie opcje a szczególnie "Windows update - oczyszczanie"

2. uruchom weryfikacje plików systemowych

   - po kliknięciu na start wpisz w polu "Wyszukaj programy..." polecenie "CMD"

   - kliknij na ikonce "CMD" prawym przyciskiem myszy a następnie uruchom go jako Administrator

   - w nowo otwartym oknie wiersza poleceń wpisz "SFC /SCANNOW" - program powinien przeskanować pliki systemowe i podmienić uszkodzone na ich dobre kopie.

3. pobierz i zainstaluj zbiorczą aktualizację z poniższego linka:

    http://update7.simplix.info/UpdatePack7R2-15.5.15.exe

    lub

    https://mega.co.nz/#!ChQTkSTK!4XRcuyUYln9eL3WdMn_Z5FqOELmDKX0RpavqJYhgXPg

 

to powinno załatwić sprawę windows update powodzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogolnie to wystepuje u mnie dziwne zjawisko. Otoz czesto przy probie instalacji czegos, sam instalator znika czasami po sekundzie lub dwoch przez co danego programu/ gry nie moge zainstalowac. Nie jest to pojedynczy lecz czesty przypadek przez co staje sie to irytujace. Wie ktos moze o co chodzi? Dopatrywac sie tu blokady windowsa 7, wirusa czy innych sil nadprzyrodzonych? I w koncu jak sie tego pozbyc...

Ja bym na twoim miejscu przeskanował komputer za pomocą programu Hitman Pro albo Malwarebytes, a następnie uruchomił weryfikację plików systemowych.

o weryfikacji możesz przeczytać w moim poprzednim poście w tym temacie.

 

ps. hitman i malwarebytes w wersji podstawowej są darmowe, pamiętaj że są to programy "second opinion" i nie wolno używać ich jako podstawowy antywirus.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam problem z Virtual Boxem - Chce zainstalować Win 95 wiec kolejno robie: 
 
Pamięć ram 64 mb,
Create Virtual Hard Disc,
Fixed Size 2 GB,
 
Potem odpalam, długo nie dzieje sie nic po czym: 

9dvrPjB.jpg


Po czym nic sie dalej nie dzieje. Kiedy przerywam i próbuje odpalić ponownie wyskakuje:

7N1JYQG.jpg

 
Próbowałem już różne starsze wersje Virtual Boxa, wyłączać antywirusa (nie wiem po co, ale natknąłem sie na takie porady).

Moj laptop to: Win 7 Ultimate SP1 x64, Intel i5 2.5 ghz, 8 gb ram. Mam zarówno dysk SSD i HDD próbowałem zrobić VHD i ISO dysku na obu efekt ten sam. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :/

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

gurwa, mam maszyny wirtualne, linuksy i inne ścierwa do odwiedzania lewych stronek, a ja jak ostatni lamus (po pijaku, ale jednak), na głównym systemie dorobiłem się jakichś gówien typu safefinder i dosearches xd

 

od razu mam ochotę cały system wyje,bać i postawić na nowo (atomówką ścierwo potraktować, a co), ale może macie jakieś programy, które z dużym prawdopodobieństwem wywabiają taki syf z systemu

adwcleaner niby znajduje cośtam, ale co reset systemu znajduje to samo, to znaczy, że ścierwo jakoś się instaluje na nowo

bo trochę mi się nie chce całego dnia tracić na stawianie windy na nowo, instalowanie gów,ien itd. robię tak raz na rok-dwa, ale ostatni raz był miesiąc temu, trochę niedawno xD

Odnośnik do komentarza

gurwa, mam maszyny wirtualne, linuksy i inne ścierwa do odwiedzania lewych stronek, a ja jak ostatni lamus (po pijaku, ale jednak), na głównym systemie dorobiłem się jakichś gówien typu safefinder i dosearches xd

 

od razu mam ochotę cały system wyje,bać i postawić na nowo (atomówką ścierwo potraktować, a co), ale może macie jakieś programy, które z dużym prawdopodobieństwem wywabiają taki syf z systemu

adwcleaner niby znajduje cośtam, ale co reset systemu znajduje to samo, to znaczy, że ścierwo jakoś się instaluje na nowo

bo trochę mi się nie chce całego dnia tracić na stawianie windy na nowo, instalowanie gów,ien itd. robię tak raz na rok-dwa, ale ostatni raz był miesiąc temu, trochę niedawno xD

Combofixa (pipi)nij może?
Odnośnik do komentarza

Combofix to zawsze ostateczność jednak. Jeżeli nic nie pomaga to wtedy warto zaryzykować. Co do działania na Win 10 to poszukaj czy już można go używać w miarę bezpiecznie. Dziwne że adwcleaner nie pomógł. A sprawdzałeś antywirusem? Może to jakaś grubsza sprawa? Inna sprawa że antywirusy też potrafią usuwać takie śmieci, a przynajmniej ten co ja mam potrafi (Emsisoft).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...