Skocz do zawartości

Problem z PieCem ...


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:    BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego:    6.0.6000.2.0.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:    1045

Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode:    d1
  BCP1:    00000008
  BCP2:    00000002
  BCP3:    00000001
  BCP4:    806785B2
  OS Version:    6_0_6000
  Service Pack:    0_0
  Product:    768_1

Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\Mini040713-12.dmp
  C:\Users\x\AppData\Local\Temp\WER-72524-0.sysdata.xml
  C:\Users\x\AppData\Local\Temp\WER257A.tmp.version.txt
 

Mam problem, pc (vista) resetuje się co chwilę (jeżzeli korzystam z netu i trafię na jakąś stronę co sie kłóci z czymś chyba i reset idzie z blue screenem), windows pokazał że to problem karty realtek.

 

pomóżcie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

skoro nowym komp i świeży Win to może pamięć się gryzie, ale najpierw sprawdź czy przypadkiem mała ilość dostępnej pamięci nie powoduje chowania go do paska bo zostaje zużyty przez jakiś proces 

Teraz zabiłeś mi ćwieka? generalnie jestem w tym temacie zielony "siedzę" na lapku a kompa złożyłem dla dzieciaków (i dla kilku tytułów dla siebie:)

składowe - i5, 8xDDDR3, Radeon HD 7850 zasilasz 500W --- coś zmienić dokupić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Elosz

 

 

Mam problem ze swoim przezasyfionem trojanami lapkiem, którego nijak nie da się sformatować. Usuwałem większość zbytecznych programów, próbowałem różnych autowirusów a i tak lapek chodzi jak grodzka bez jednej nogi. Nie wiem, kumpel mi proponował instalować wubi, ale po wuj to robić skoro trzeba GENERALNY porządek skonfigurować w Winku. Co proponujecie na początek??

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ostatnio zainstalowalem na swoim kompie W7 Pro 64bit i zaczely sie problemy.

winda nie umie czegos dograc i wyskakuja mi caly czas trzy bledy:

- STOP: 0x0000007E

- ACPI.sys

- STOP: 0x0000001E

 

po kilku krotym resecie zostaje cos zreperowane, ale po wylaczeniu pc zaczyna sie wszystko od nowa.

 

wie ktos co z tym zrobic?

 

lbyx.th.jpg
 
rp3q.th.jpg
 
zrobilem jeszcze odczyt dysku hd tune-m
 
Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Help!

Mam jakiegoś spier.dolino wirusa.

Siedzę przy kompie, wyszedłem po herbatę, wracam, a tu reset.

Po resecie odpalił mi się program w javie (ta ikonka kawy) Antyviral Protection (czy coś takiego)

i niby to skanuje kompa w poszukiwaniu syfu. Szybko powyłączałem, ale nie dało się odpalić antywiursa, ani... net przestał działać.

Ok, tryba awaryjny, combofix + advanced system care, dał radę, ale teraz mam inny problem, wirus dalej siedzi bo:

 

chciałem obczaić co to za "impulse " w temacie o GOGu i innych gierkach pecetowych. Wpisuję w google i gdy klikam w pierwszy wynik, przenosi mnie tutaj:

http://searchkicks.net/?epl=M5qMS84MDY2MDQxLzMvaW1wdWxzZQ== (nie klikajcie)

Tak samo jak wpisuje GOG, to również przenosi mnie na jakaś syfną stronę. :(((((((

Za któryms razem wchodzi, ale to mi się nie podoba.

 

Używam darmowego Microsoft Essentials (antywir), i Comodo (firewall), do programów szpiegujących advanced system care.

Co polecacie? nie chce mieć żrącego RAM antywiursa, komp z 2009, za ponad 3000zl, a chodzi jak gów.no. Np. dysk ma temperaturę 60 stopni..., wszystko muli mimo 4GB Ramu.

 

Pokasować tego firewalla (windowsowy defender nagle nie dziala) i antywira?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem gdzie pisać, więc piszę tu. Mam podłączonego kompa standardowo do monitora, postanowiłem wykorzystać drugie wejście w karcie graficznej (HDMI) i podłączyć peceta do TV. Wszystko w porządku, przestawiam swobodnie obraz pomiedzy nimi. Jak jednak ustawić żeby dźwięk wysyłał po HDMI to TV?

 

Wyskakuje mi taka konfiguracja i nie wiem co robić

 

9Eq55iO.png

 

Drugie pytanie - na 1920x1080 pulpit w Windowsie nie jest do konca widoczny, tak jakby nie był zsynchronizowany (pasek start jest troche ucięty). Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...