Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Makaron z zielonym pesto. Jezu to jest danie idealne, jest pyszne, szybko się robi, relatywnie zdrowe.

podaj więcej szczegółów, sam makaron i samo pesto? jakoś nie chce mi sie wierzyć że uzyskałeś pyszne danie, wielokrotnie sprawdzałem pesto i zielone i czerwone, i ani razu nie uzyskałem pozytywnego efektu 

Odnośnik do komentarza

No ale to jest kwestia indywidualna, smak. Jak dla mnie baza do pesto sa: oliwa, ser (grana albo parmezan), czosnek i pistacje. Dalej dokladasz to co lubisz np. bazylie albo rukole, pomidorki suszone czy co tam jeszcze chcesz (ale powinno byc warzywne/ziolowe). Mieszasz to z makaronem i tyle.

Odnośnik do komentarza

 

Makaron z zielonym pesto. Jezu to jest danie idealne, jest pyszne, szybko się robi, relatywnie zdrowe.

podaj więcej szczegółów, sam makaron i samo pesto? jakoś nie chce mi sie wierzyć że uzyskałeś pyszne danie, wielokrotnie sprawdzałem pesto i zielone i czerwone, i ani razu nie uzyskałem pozytywnego efektu 

 

 

Ja to jem nawet makaron spaghetti z czosnkiem i oliwą i całą masą parmezanu (nie tego gówna z torebki typu corregio itp.) i twierdzę, że jest to danie bliskie ideału. Gusta są różne - jeden woli tonę ketchupu i musztardy a drugi kapkę.

 

Ostatnio jadłem smażonego dorsza w panierce z mąki z sosem tatarskim i pieczonymi ziemniaczkami. Dzisiaj za to smażyłem hamburgery z Lidla (po prostu dwa klocki mielonej wołowiny) + bułki do hampiśniaków z Biedry + ser cheddar Hochland - rewelka (ale lepsze robiłem w ubiegłym tygodniu ze zmielonej wołowiny bez kości ze sklepu Społem).

Edytowane przez konsolopececiarz
Odnośnik do komentarza

Oszamałem właśnie chyba najlepsze jak dotąd sushi (pod kątem doboru składników):

 

16 krążków z surimi, shibazuke, ogórkiem, sosem kobe, łososiem:

10291702_746197528735548_544208205820577

Właśnie kupiłem w biedrze za 14,99, też stąd masz?

Prócz tego kupiłem parę innych, dziwnych wynalazków:

guacamole łagodne, liście winogron zawijane w ryż, serki burquitos, papryczki jalapenos w zalewie..., te ostatnie wziąłem, bo tak mi się przypomniały te posty o krwawiących odbytach :) Zobaczymy dziś wieczorem, myślałem, że będą megaostre.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...