Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielam się tu wcale, albo prawie wcale, co nie zmienia postaci rzeczy, że takiego tematu mi brakuje.

 

Wzorem Regionu Filmowego i "Co ostatnio oglądałeś?" opisujemy żarcie/napoje, które ostatnio kupiliśmy, gdzie to kupiliśmy (niektóre produkty są ekskluziw dla konkretnych sklepów) i orientacyjną cenę. Można pokusić się o jakąś końcową ocenę produktu, może jakieś porównanie do konkurencyjnego produktu. Generalnie chodzi mi o raczej mniej znane produkty, bo chyba każdy wie jak smakuje Sprite, czy chipsy Lays.

 

Dobra... ostatnio kupiłem na próbę w Tesco fiolkę rozpuszczalnych tabletek, które po rozpuszczeniu tworzą napój energetyzujący. Się to iRon Puls nazywa, bodaj 6 zł za 20 tabsów (czyli teoretycznie opłacalne w stosunku nawet do Biedronkowych Max Powerów, a już szczególnie do Red Bulla). W praktyce jedna tabletka gó.wno daje (wypiłem, a za 20 min. spałem jak kamień), a dwóch jeszcze nie próbowałem. Smakuje to gorzej od energy drinków, głównie chyba z powodu małej ilości cukru. Także jednak lepiej skoczyć do Biedronki po Max Powera. Ocena niech będzie 3/10 za walory lekko orzeźwiające.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Ten grupowiec to zaprawdę wylęgarnia idiotycznych tematów.

 

Ostatnio jadłem bułeczki z szyneczką i rzodkiewką, a także wypiłem szklankę zimnego mleka. :cmok:

Odnośnik do komentarza

Ja pier'dole.

 

opisujemy żarcie/napoje, które ostatnio kupiliśmy, gdzie to kupiliśmy (niektóre produkty są ekskluziw dla konkretnych sklepów) i orientacyjną cenę. Można pokusić się o jakąś końcową ocenę produktu, może jakieś porównanie do konkurencyjnego produktu. Generalnie chodzi mi o raczej mniej znane produkty, bo chyba każdy wie jak smakuje Sprite, czy chipsy Lays.

 

 

Odnośnik do komentarza

pasztecika za 2,40zł. z kapustą i grzybami. ich wszystkich tych ludzi tych pos.rało chyba. 2,40 to rozbój! i to za co? za kawał gumowego ciasta z prawie nieobecnym nadzieniem. jacie, kiedyś to były paszteciku. kosztowały złotówkę, no może złoty dwajścia. chrupiące ciasto obficie nabite świetnym farszem. do tego barszcz z prawdziwych buraków (no dobra, to nawet kiedyś była rzadkość). tragicznie te ceny rosną.

Odnośnik do komentarza

Moja du.pcia jest piękna, a to ze względu na rewelacyjną przemianę materii. Mogę jeść dużo. Ba!, nawet muszę. Podejrzewam o to tasiemca, gdyż jem za dwóch a nic nie widać. Można powiedzieć, że gó.wno z tego jest.

 

Ostatnio jadłem kebaba, tak, a przed chwilą wchłonąłem bombonierę i szklankę ajron pulsa.

Odnośnik do komentarza

Stwierdzam brak beki, bo została wykonana na siłę.

 

Ostatnio jadłem pizzę z tesco, ale z tego kolorowego. Zawsze takie kupne pizze właściwie samemu robię (na blat, z niewielką ilością tego ich sera i mięsa dodaję od cholery startego sera i własnych składników), ale wtedy byłem w takim stanie, że samo włożenie jej do pieca kosztowało mnie sporo energii (w dodatku w piecu zostawiłem jakieś inne patelnie, które się spiekły i je'bało niemiłosiernie), toteż pizza poszła sama do piekarnika. Wyjąłem ją i wyglądała nad wyraz apetycznie. Smakowała - o dziwo - też. I nie była to zasługa tego, że byłem na takim gastro, iż smakowałby mi suchy chleb, tylko ta pizza jak na mrożoną nie była zła.

 

No i są 2 w cenie 1 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.