Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, krupek napisał:

Wegański tatar z wafli ryżowych, koncentratu pomidorowego, oliwy, musztardy, cebuli, czosnku i przypraw. Podchodziłem sceptycznie, ale niejeden by się nabrał, że to mięsny, serio.

 

Zawsze się zastanawiałem dlaczego weganie czy inne osobniki preferujące wyłącznie zieleninę nadają nazwy wzięte od od potrwa mięsnych, naprawdę są tacy leniwi ?. Jak można nazywać swoje dania tatarem lub kotletem gdzie to (pipi)a nic nie ma wspólnego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

 

Zawsze się zastanawiałem dlaczego weganie czy inne osobniki preferujące wyłącznie zieleninę nadają nazwy wzięte od od potrwa mięsnych, naprawdę są tacy leniwi ?. Jak można nazywać swoje dania tatarem lub kotletem gdzie to (pipi)a nic nie ma wspólnego. 

Ale wiesz, że kotlet to jest tylko forma c'nie? 

 

A co powiesz na to, że jest coś takiego jak tatar z łososia a teoretycznie w takim razie jest to niepoprawne ale dlaczego to nie drzesz papy?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

No więc jeśli zrobię sobie z kartonu ferrari, to będę jeździł ferrari, no w czym problem. Przecież to tylko nazewnictwo.

Ale wiesz, że językoznawcy się wypowiadali i można mówić zarówno tatar z łososia jak i tatar wegański. Nikomu się nie dzieje krzywda a wy szukacie problemu na siłe tam gdzie go nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie widzisz, ze to nie ma żadnego znaczenia? Mogłem podać obojętnie jaki przykład, który nie byłby nazwą własną. Nie to jest treścią. Ja pierdolę, czy to naprawdę jest taki wielki problem do wszystkich tych produktów dopisać frazę a la? Komu tak bardzo zależy na tym, aby koniecznie musiało się to nazywać tak jak to, co ma to udawać, a czym nie jest i do chuja nie będzie?

 

Bluber, ja nie szukam problemu. To wy próbujecie zmienić rzeczywistość. Zastanawiam się tylko dlaczego.

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Okie from Muskogee napisał:

Ja pierdolę, czy to naprawdę jest taki wielki problem do wszystkich tych produktów dopisać frazę a la?

A co to za problem zamknąc dupe i przestac spinać konia o takie pierdoły? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...