Skocz do zawartości

Co ostatnio jadłeś/piłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Rudiok napisał:

ciężko jest wytłumaczyć czemu weganie dążą do kopiowania (w formie i nazwie) produktów mięsnych

Czemu ciężko? 

 

Lubiłem smak mięsa więc różne fake meaty są dla mnie spoko. 

5 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

Nie.

Tak. 

 

 


A kysz 

 

smalczyk-weganski-z-jablkami-200g-vega-u

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

No nie chce, bo do wyboru ma smalec i kupę z warzyw, która ma podobnie smakować, to woli to drugie no.

No ale mówimy o ludziach, którzy nie jedzą mięsa z swojego wyboru i nie chcą tego robić a mimo to chcą zjeść coś co imituje mięsne potrawy. To jest serio proste jak je.banie. 

3 minuty temu, Okie from Muskogee napisał:

Nie o wygodne, tylko o niezgodne z rzeczywistością i zawierające błąd logiczny.

Nie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Okie from Muskogee napisał:

No ja wiem, że to jest proste. Tylko, że mówimy o tym, że to co najmniej dziwne. Mi się wydaje, że gdybym ze względów ideologicznych NIE JADŁ mięsa, to TYM BARDZIEJ nie chciałbym aby moje posiłki je przypominały. To chyba tez jest proste.

Nie rozumiesz ani nazewnictwa, ani ideologii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nic nie mówiłem o kotletach.

 

No wybacz krupek, nazewnictwo akurat rozumiem. A jeśli ideologia polega na tym, że nie jem mięsa z przekonania, że biedne zwierzątka itd. itp., to sobie zrobię danie z warzyw, które przypomina danie z tych zwierzątek, no to racja, nie rozumiem. I w takim razie chyba nie chcę, bo może być niebezpieczne.

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

No ja wiem, że to jest proste. Tylko, że mówimy o tym, że to co najmniej dziwne. Mi się wydaje, że gdybym ze względów ideologicznych NIE JADŁ mięsa, to TYM BARDZIEJ nie chciałbym aby moje posiłki je przypominały. To chyba tez jest proste.

 

O właśnie idealnie podsumowane.

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Okie from Muskogee napisał:

No ja wiem, że to jest proste. Tylko, że mówimy o tym, że to co najmniej dziwne. Mi się wydaje, że gdybym ze względów ideologicznych NIE JADŁ mięsa, to TYM BARDZIEJ nie chciałbym aby moje posiłki je przypominały. To chyba tez jest proste.

No to, że tobie się wydaje dziwne nie oznacza, że to jest dziwne. Nie jem mięsa bo nie uważam tego za moralnie w porządku. Lubię kolety z świni czy mielone ale ich nie jem nadążasz? Nie zjem mięsa z psa, kota czy konia ale coś co udaje kiełbase bardzo chętnie bo wiem że nie jest z mięsa tylko z ziarnek soi. Tyle. 

13 minut temu, Rudiok napisał:

 

O właśnie idealnie podsumowane.

 

Dlaczego niby? Są ludzie, którzy nie jedzą mięsa bo nie lubią, są ludzie, którzy nie jedzą z tysiąca innych powodów. Like srsly mamy 2018 rok a tutaj trzeba nadal takie oczywistości pisać? Czuje się jakbyście zareinkarnowali yano.

 

Drobiowe kabanosy, szynka z indyka, tatar z łososia wszystko ok, ale nagle gdy coś nie jest z mięsa to ludziom odpierdala. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie se zjadłem mieszankę warzyw na patelnie ze słonecznikiem. Dodałem do tego razowy makaron i trochę sirachy, żeby poodostrzyć i nawet spoko. Dobry podkład na jakiś konkret za jakąś godzinkę dwie w postaci dobrej kiełby.

 

Edit: SIRARCHA

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...