Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ja ostatnio przy okazji poszukiwania samochodu brałem pod uwagę Seca z silnikiem 4.2 v8. Znam dobrze ten egzemplarz bo robilismy go całego kilka lat temu. Niestety dziecko, codzienne dojazdy i problemy z rejestracją odwiodły mnie od tego pomysłu. Niemniej wiem, że tego samochodu nie sprzedadzą wiec bedzie tak na mnie czekał, aż do niego dojrzeję :)

Tak się prezentował przed domem na wstepnych przymiarkach
2942zj7.jpg

Odnośnik do komentarza

SEC fajna fura, kojarzy się oczywiście z dekadą 80s i Miami Vice :) Ja zawsze chciałem mieć Lamborghini Jalpę, taką jaką miał Rocky :) I Ferrari Testarossę, koniecznie białą. 30-stka stuknie w tym roku, jeszcze mi nie minęło i nie minie :) Natomiast z nowych fur Audi A5 3 drzwiowe.

Ja chciałem mieć TT pierwsze i kto wie, nie jest to fanaberia :sorcerer:

 

BTW jak się sprawuje?

Odnośnik do komentarza

 

SEC fajna fura, kojarzy się oczywiście z dekadą 80s i Miami Vice :) Ja zawsze chciałem mieć Lamborghini Jalpę, taką jaką miał Rocky :) I Ferrari Testarossę, koniecznie białą. 30-stka stuknie w tym roku, jeszcze mi nie minęło i nie minie :) Natomiast z nowych fur Audi A5 3 drzwiowe.

Ja chciałem mieć TT pierwsze i kto wie, nie jest to fanaberia :sorcerer:

 

BTW jak się sprawuje?

 

 

... zapomniałem o Lotusie Esprit :) Też zawsze chciałem mieć.

 

TT jest osiągalne i w zasięgu ręki :) Tamte by kupić, trzeba by było pojechać do hameryki i tam zostać, by tym jeździć :)

 

Moje TT sprawuje się bardzo dobrze, choć ostatnio mało jeźdzę, bo się przesiadłem... do SKM-ki i autobusów ;) Ale niedługo wracam do siebie.

Furę najprawdopodobniej będę sprzedawał, choć to zależy od pozytywnego zdania egzaminu notarialnego. Nie wiem jeszcze, czy będę od razu zakładał swoją kancelarię, ale jeśli tak, będę potrzebował każdej złotówki, a ten samochód nie jest artykułem pierwszej potrzeby. Jest, moim zdaniem, w bardzo dobrym stanie. W zimie prawie w ogóle nieużywany, czasem dłużej stał w garażu niż jeździł - dużo kiedyś jeździłem pociągiem :)

 

Jakbym tym na dzielnię zajeżdzał, każdy by słyszał :D

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...