Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jakoś się nie widzi, za mało klasyki. Może jakby mu bardziej klasyczne kółka wstawić ?

 

Jednak wolę samochody wyglądające bardziej jak "prawdziwe" samochody (nawet super i hyper) niż jak projekty z deski kreślarskiej.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest Alfa Romeo Disco Volante Touring Superleggera.

 

This Disco Volante is an italian gran turismo based on the Alfa Romeo 8C Competizione and inspired by the 50's Alfa Romeo C52 "Disco Volante". The body is made with carbon fiber panels with a steel spaceframe chassis. It is powered by a 4,7 liters V8 engine with 450 HP and 480 Nm torque. Acceleration from 0-100 km/h in 4,2 seconds. Top speed is stated at 292 km/h.

https://www.youtube.com/watch?v=ip728-_euwg

 

A ta Beta robi niesamowite wrażenie na żywo - dałbym się za nią pokroić :D

Odnośnik do komentarza

Palidor jak byś kiedyś brał tego hatcha to tylko nie Toyota. Honda jest 100 razy lepiej wykonana, całkiem inne materiały. Ogólnie Toyota obecnie to straszna masówka. Obecnie Honda, Mazda, a nawet Suzuki i Mitshubishi biją ją na głowę. To już jest totalny samochód dla ludu (tragiczne materiały wykończeniowe), co gorsza dla ludu skośnookiego bo ma np bardzo płytkie i krótkie fotele... (nawet Avensis), tylko Rav4 oraz LC trochę się wybija no i Camry (nie u u nas) jeżeli chodzi o wilkość foteli bo te auta to głównie na rynek USA.

Odnośnik do komentarza

Nowe Mazdy wymiatają tylko nie wiem jak się ma sprawa z blachą i zabezpieczeniami antykorozyjnymi w nowych wózkach bo Madzie nie miały pod tym względem dobrej opinii. Sam coś o tym wiem bo na wiosnę czeka mnie ratowanie budy w postaci wymiany nadkoli i progów, a potem malowanie. Portfel będzie kwiczał jak nigdy dotąd :/

Ale i tak lubię moje 323F BJ bo prowadzi się dobrze, nawet dzisiaj jak na autko z 2001roku ma świetny wygląd we wnętrzu jak i na zewnątrz. Tylko ta blacha z papieru boli. Ot taka ślepa miłość chyba XD

W przyszłości bym chyba brał Mazdę 3 albo Hondę Civic VII gen albo tą z początku 8generacji. Cóż czas pokaże na co pozwolą fundusze.

Co się tyczy suvów to mój chrzestny ma tą Mazdę CX-5 i mimo,że za takim typem aut nie przepadam to zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ale to jest poza zasięgiem moich finansów więc nawet nie zaprzątam sobie głowy takim autem.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja nie mam konkretnego marzenia motoryzacyjnego (jest tyle cukierków co bym chciał mieć że mała bania). Moim marzeniem jest mieć po każdym topowym aucie z tych kategorii: kabrio, suv, terenówka, limuzyna, sportowiec (raczej coś z Ferrari), hot hach (np Audi RS3) i muscle car.

Będzie ciężko spełnić te marzenia, bo pomysłu na biznes nie mam, na "etacie" na to nigdy nie zarobie, a no i w totka też nie gram :/

  

Ja nie, wystarczy mi jakiś suv, limuzyna i sportowe auto. Czyli np Jeep Grand Cheerokee, BMW 5 i Porsche 911. Jestem prosty człowiek, wiele mi nie trzeba.

Ufff widać, że wracasz na właściwą stronę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...