Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że masz wyciek z chłodnicy. Nie wiem, nie orientuje się, ale sprawdź geometrię, bo auto wygląda na powypadkowe! Serio, prawy błotnik trochę odstaje.

 

Złudzenie! Lekko zadrapany przód ;)  A tak poważnie to całkiem gładko to wygląda i po wymianie chłodnic(y), przedniej atrapy i paru innych drobiazgów auto będzie wyglądać jak lalka. Sam będziesz naprawiał? Myślę że to niezła okazja :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak jestem blacharzem-lakiernikiem, auto jest w super stanie, cały lakier który jest na aucie jest fabryczny czyli wcześniej był bezwypadkowy. Dobrze wyposażony (zmieniarka, subwoofer). Troche detali w nim trzeba wymienić np. wylany climatronic, zepsuta popielniczka i pare innych gadżetów. A ze spraw mechanicznych to posiadam już komplet chłodnic z przednim pasem, lampy europejskie, belke pod zderzak, nową kierownice z poduchą - wszystko to z anglika od znajomego za naprawde dobre pieniądze. Jedynym mankamentem jest przebieg który raczej na 100% nie jest oryginalny bo widać, że ktoś dłubał przy liczniku bo nawet jest delikatnie pęknięty w 1 miejscu.

Odnośnik do komentarza

przekrecic przebieg i podrobic ksiazeczke serwisowa to nie problem, ostatnio mialem beke ze znajomego ktory podrobil ksiazeczke od niemca i wszystkie przeglady wpisal tym samym dlugopisem xD

ogolnie musicie uwazac na to co kupujecie jako auto uzywane, bo sprzedawcy ruc'haja niekumatych na wszystkie sposoby.

dudek, jesli geometria auta jest ok, to mysle ze nie powinno byc problemow pozniej z uzytkowaniem.

Odnośnik do komentarza

Myslisz ze ile na tym oszczedzisz?

 

jezeli z silnikiem i reszta waznych elementow nic sie nie stalo to za naprawy pewnie mu wyjdzie z 3 tysie. Niestukniete diesle zaczynaja sie od ~16 wiec okazja bardzo dobra, zwlaszcza jak sie bedzie samemu robic.

 

jak masz montowac nowe lampy i zderzak to odrazu kopsnij sie na lampy poliftowe, albo nawet xenony jak bedziesz mial kase. Wygladaja i swieca lepiej niz przedlifty (kapitan oczywistość)

Odnośnik do komentarza

Nie robie auta na sprzedaż tylko dla siebie. Lampy mam oryginalne przed liftem, wymienie tylko kierunki na białe. Byłem przed chwilą ściągnąć belke pod zderzak i chłodnice. Z dodatkowych mankamentów zobaczyłem, że silnik wypadł z jednej łapy i delikatnie uszkodził abs, rozrusznik do wymiany bo pęknięty, alternator chyba też bo jest kawałek ubity. Tak wiec jest troche tego ale wciąż nie wygląda to źle :D Za naprawe powinienem sie zmieścić w 1-1,5 tys na gotowo + opłaty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...