Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
img3701i.jpg

 

img3702i.jpg

 

silniczek 1,6, klima i inne pierdoły. 110KM, moze nie tak duzo, ale masa stosunkowo niewielka wiec bardzo ladnie sie zawija.

 

102KM. 1.6 w Audi A3 nie wychodzily w 110KM. Jedynie 1.9TDi.

 

Tu moje wozidlo:

 

Audi A3, 1.9TDi (ASZ), 2002r. 201KM, 410Nm, alu 18", biksenon, jakies tam granko z tubka i wzmakiem, auto wygluszone, ze zmieniona sprezarka, chipsem, przelotowka, wywalonym katalizatorem. W planach FMIC (do 210KM), zmiana sprzegla na jakiegos spieka, ciemne szyby, przemalowanie auta na bialo z czarnymi wstawkami, czarne lampy przod/tyl, srodek felgi w czarny mat.

 

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/HaroPotter002.jpg

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/HaroPotter005.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Quattro to ideal, ja mam niestety FWD, co przez duzy moment obrotowy owocuje calkowitym gubieniem trakcji na 1, 2 i czasami na 3-ce. :( Opony co sezon do wymiany, ale przyspieszenie i wyprzedzanie aut trzykrotnie drozszych - bezcenne :) No i Audi S3 na cm mi nie ucieknie :)

 

Manor: siemaneczko :) Roznie, po rezygnacji z PSX Extreme przenioslem sie do Dosdedos, pozniej juz "normalna" robota ;) Se klub motoryzacyjny zalozylem (www.streetracingteam.pl) i dzialamy zdobywajac ulice miast ;)

 

Odnośnik do komentarza

dla mnie golf trzeciej generacji jest szczytem spier,doliny jaką możemy ujrzeć na drogach. po wyjeździe na wieś zagęszczenie golfów III na kilometr kwadratowy wzrasta wykładniczo, oczywiście jest to auto solidne, wytrzymałe i można na nim polegać, ale jak to ktoś mądry powiedział "ku rwa, bez przesady".

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Golf ładnie wygląda tylko na złomie. Ale jeżeli już coś takiego powstało to niestety, ale musimy się z tym pogodzić a ten egzemplarz kierowcy-pijaka jest taki se, normalnie jakąś maniurke na angel eyesy wyrwie, ale każdy facet nie pedał zarysuje mu lakier i nasika na opone.

 

edit: ale wiadomka, że golfy nie są od wyglądania a dla plebsu

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...