Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupiłem i nie założyłem sobie tych lamp bo tak chciałem . Kupiłem auto tak jak na zdjęciach widać , nie dokładam nic w wygląd tego auta bo mnie on je bie . Auto ma jeździć a w tym się spisuje lepiej niż nie jedna "zajefajna" mazda 323 , pali mi tyle co nic a o to mi chodziło bo dużo jeżdżę. Jakbym miał kupić auto by zmieniać mu wygląd to nie kupił bym golfa .

 

Zmiane kloszy ktoś tutaj nazywa "tuningiem" ? to jest dopiero wieśniactwo

 

PS : to że dużo golfów jeździ po drogach to fakt jest irytujące , ale znaczy też to że te auta są niezawodne i dużo potrafią znieść

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza
Zmiane kloszy ktoś tutaj nazywa "tuningiem" ? to jest dopiero wieśniactwo

 

PS : to że dużo golfów jeździ po drogach to fakt jest irytujące , ale znaczy też to że te auta są niezawodne i dużo potrafią znieść

 

Zmiana kloszy to tuning optyczny gwol iscislosci. A co do PS to doje bales maksymalnie. Coraz lepsze rodzyny zapodajesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Jedyny plus to cena części, bo jakby nie było to nawet do fiata są droższe. Ogólnie ja mimo, że miałem mega złom golfa II i doskonale zdaję sobie sprawe, że mało wspólnego z golfem w dobrym stanie on miał to jednak już nigdy golfa nie kupie, ba chyba nawet w VW żaden się nie wpakuje.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy rodzyny Yacku bo wielu userów tych pojazdów tak uważa , tylko trzeba o nie należycie dbać , zgodnie to mówia . Ale że Ty masz awersje do mojej osoby to już nic nie poradzę zawsze będziesz miał odmienne zdanie od mojego . Wiem że to tuning optyczny ale czy aż tak wielkiego słowa trzeba użyć by nazwać tak wymianę kloszy? w ogóle Yacek głęboko w du pie mam co piszesz możesz nawet bluzgać na mnie wali mnie to ale skończ się ośmieszać tą dziecinadą

 

Lucek możemy spróbować ;)

Odnośnik do komentarza

Ale badz obiektywny chociaz przez minute i nie wkrecaj o bezawaryjnosci golfow bo ciagle sie w nich cos je bie. Jak nie silnik, czujniki, to zawiecha, elektryka, falujace obroty, gnijace blachy, skrzynia biegow. Dzieki temu na forum golfa codziennie kogos cos boli. Jak mi powiesz, ze zupelnie nic nie dolega w twojej furze to sie raczej tylko zasmieje.

Odnośnik do komentarza
Ale badz obiektywny chociaz przez minute i nie wkrecaj o bezawaryjnosci golfow bo ciagle sie w nich cos je bie. Jak nie silnik, czujniki, to zawiecha, elektryka, falujace obroty, gnijace blachy, skrzynia biegow. Dzieki temu na forum golfa codziennie kogos cos boli. Jak mi powiesz, ze zupelnie nic nie dolega w twojej furze to sie raczej tylko zasmieje.

 

 

Jedyne co dolega mojemu autu to tuleje wszystkie 4 które muszę wymienić i wahacze. ale takim fiatem z tymi dolegliwościami już byś nie pojeździł. Mam znajomego ma bravo hgt 20 v i więcej stoi na warsztacie niż nim jeździ . nie wymieniłem ich tylko dlatego że zawsze są inne wydatki , a auto jest wciąż w ciągłej eksploatacji . w Cytacie pogrubione to żeś na serio pojechał bo to akurat w golfach jest nie do zdarcia , chyba że piszesz to na podstawie przeżyć jakiegoś znajomka który kupił golfa z Austrii który stał przez 20 miesięcy pod śniegiem w alpach . Co jak co ale blachy mało jakie auto ma takie jak golf 3 . wszystkie civici , 323 , fiaty i inne francuzy ustępują pod tym względem VW . co ja CI bedę gadał porozmawiaj z jakimś sensownym blacharzem , mechanikiem jakie auta najczęściej są u nich na warsztacie

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

To sprawdz podlogi w golfach, wybieraki w skrzyni, nagminne zgrzytanie przy wstecznym itd. Moze ty sie pytasz mechanikow robiacych tylko daihatsu, ale na dolnym slasku to zyje sie z wlochow, francuzow i calej grupy volkswagen audi. Juz nie wspomne o Dekrze i opiniach wlasciceli tych aut... Jezdze tym niemieckim padlem, wydaje na niego pieniadze, dzisiaj zagoscily nowe tuleje tylnej belki bo stare juz sie rozsypaly w drobny mak i jestem ciekawy ile pociagna na lemforderze. Albo na przekor piszesz takie glupoty i wmawiasz, ze biale jest czarne albo zyjesz w jakiejs utopii. No chyba, ze te 63tys uzytkownikow na forum volkswagena licytuje sie dla hecy co sie komu dzisiaj spier dolilo w jego niezawodnym golfie ;D

Odnośnik do komentarza

Jak dbasz tak masz, ja nie mam żadnych dziur w podłodze i ze skrzynią fakt trzeszczy przy wstecznym i czasem pierwszy bieg nie wchodzi , ale z tego forum wyczytałem że to dolegliwość wszystkich tych skrzyń w golfach. o Auto dbam nie bardzo mocno ale dbam jak należy , kupiłem od gościa który też tak jak ja dbał i auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym , nie wiem jak Ty dbasz i userzy owego forum skoro im się takie rzeczy dzieją .... Krótko jak dbasz tak masz , więcej mi się nie chce gadać bo Ty i ja mamy swoje racje

Odnośnik do komentarza

No prosze, tuleje, wahacze, skrzynia biegow. Oprocz tuleji, wachaczy i skrzyni to wszystko bardzo dobry stan techniczny ;D A mysle, ze mozna by szukac dalej ale juz mi sie nie chce.

 

Pachnie mi to ogloszeniem "auto mialo dzwona z przodu, pasazerka umarla ale wyklepane juz, auto jest bezwypadkowe a kolezanka nie palila, bardzo dobry stan techniczny, igla, dwa dzojpady w zestawie i memorka!".

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od egzemplarza, jego przeszłości, a Wy się spinacie, że jak Wasz się psuje/nie psuje to każdy tak ma.

 

Aha, i co do tych niby słabych blach we francuzach, to są bardzo dobrze zabezpieczone przed rdzą (bezwypadkowe rzecz jasna). O ile o to Ci chodziło.

 

Jak Ci tak ten golf ciąży to zmień na niezawodną mazde i oszczędź sobie wydatków na naprawy. Swoją drogą z ciekawości wszedłem na forum mazdy i na kilka tematów już 3 znalazłem pt. "falujące obroty" więc jednak każde auto może mieć z tym problemy. Jakby co nie jestem uprzedzony do żadnej marki.

Odnośnik do komentarza
Jak dbasz tak masz, ja nie mam żadnych dziur w podłodze i ze skrzynią fakt trzeszczy przy wstecznym i czasem pierwszy bieg nie wchodzi , ale z tego forum wyczytałem że to dolegliwość wszystkich tych skrzyń w golfach. o Auto dbam nie bardzo mocno ale dbam jak należy , kupiłem od gościa który też tak jak ja dbał i auto jest w bardzo dobrym stanie technicznym , nie wiem jak Ty dbasz i userzy owego forum skoro im się takie rzeczy dzieją .... Krótko jak dbasz tak masz , więcej mi się nie chce gadać bo Ty i ja mamy swoje racje

podciągnij sprzęgło (do do tych problemów z jedynką i trzeszczen)

Odnośnik do komentarza

Co Wy kur.wa chcecie od tego Golfa? Nie jest przesadnie zrobiony, nie jest zalany laminatem jak 90% 3-ek jezdzacych po naszych drogach. Lampy? Soczewka to najlepsza i moim zdaniem priorytetowa zmiana w starszych samochodach. Duzo lepiej rozprasza swiatlo niz ryflowane lampy. Tyl? Kwestia gustu, osobiscie widzialbym tam ledy, ale tragedii tez nie ma. Kolpaki? Identyczne fabryczne kolpaczki ladowane byly do Audi A3, wiec nie rozumiem zarzutow z cyklu "allegro-tjuner". Mi sie podoba, pare zmian i autko bedzie wygladac bardzo przyzwoicie!

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Dymione lampy to moim zdaniem lekkie nieporozumienie. Wiekszosc z nich nie jest jednakowo przyciemniona, przez co swiatlo jakie daja (mowie o tylnych, przednie "dymi sie" w troszeczke inny sposob) rozni sie w lampach. Nierzadko daja efekt umierajacej zarowki niz konkretnego i rasowego wygladu.

A do czego konkretnie szukasz?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...