Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

@qb3k - myślisz, że dlaczego tylko prawy bok widzicie :potter:

 

Jebane solarki jeździły jak pojebane po ulicach Warszawy. A wolałem nie stawiać Bawarki gdzie indziej niż pod blokiem - jak się okazało słusznie: kilka tygodni temu przy silnych wichurach złamało się drzewo i zmiażdżyło Forda ojca :|

Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteśmy przy temacie mojego samochodu, to mam pytanie: czy do tego modelu można wsadzić skórzane fotele ? Widziałem takie z cabriaka, a nie ukrywam - wsadziłbym takie i kochałbym je.

 

I mały szoker:

 

 

Mam angielską lampę z przodu po prawej stronie :potter:

 

Z fotelami raczej nie powinno być problemy. Wyciągasz stare, wkładasz "nowe", choć ja bym CI ten ruch odradził ;) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Miał być japończyk za wszelką cenę. Docelowo Prelude 2.0 V gen. Ale przypadkowo przywieźliśmy takie coś. - Audi A3 1.8 20v 97'. Klimatronik jest, alcantara też. 140k przebiegu z książką. Jestem 3ci właściciel. Bo dłuższym zastanowieniu się za te pieniądze nie kupił bym Prelude z taki wyposażeniem za taką kasę. Zwłaszcza, ze w gebelsach nic ciekawego nie widziałem :)

 

Ogólnie pojeździłem i jestem zadowolony. Za tydzień będą blachy :)

 

20100521253.jpg

20100521253.jpg

 

 

Mały bubel na błotniku ale to pikuś.

Plany na szybko : bez wsi delikatnie go spuścić na sprężynach + dobra fela 17' a jak siądzie to 18'. Tyle. Potem pomyślę o silniku. Czy będę się bawił w przeróbkę wydechu ( nie chce wsio-basu ). Może pomyślę coś o dolocie, świece, wn itd.

Odnośnik do komentarza

Nie masz na dołach drzwi oraz w okolicach relingów zalążków korozji? U mnie na fabrycznym lakierze zaczynały sie robić ogniska w tych miejscach, niestety jest to bolączka a3, błotnik raczej do wymiany wiec troche spawów mu przybędzie :D No chyba, że bedziesz rzeźbił?

Ja postaram sie wrzucić zdjęcia mojego a3 w tym tyg jak wróci z myjni.

Odnośnik do komentarza

Nie masz na dołach drzwi oraz w okolicach relingów zalążków korozji? U mnie na fabrycznym lakierze zaczynały sie robić ogniska w tych miejscach, niestety jest to bolączka a3, błotnik raczej do wymiany wiec troche spawów mu przybędzie :D No chyba, że bedziesz rzeźbił?

Ja postaram sie wrzucić zdjęcia mojego a3 w tym tyg jak wróci z myjni.

 

Nie zauważyłem żadnych. Ale przyglądnę się w te miejsca. Błotnik idzie do rzeźby. Mamy paru magików niech robią. Chyba, że powie inaczej.

 

 

Ale felg bym nie zmieniał, fajne są te oryginalne.

 

To chociaż żey rozmiar był 17 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...