Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Mesiu jest już mój , ale to będzie drugie auto , głównym nadal jest golfina . Mesiem będę na dłuższe trasy jeździł i od święta. Narazie hajsu nie mam na tyle by się dwoma wozić . Od nowego roku postaram się zmienic primary car na mesia . Golfina wtedy będzie "robiona" bo 1.9 TDi ma potencjał (chce by ważyła mniej niż 1T i może jakiś agresywniejszy wałek rozrządu,a jakbym miał za dużo kasy to może większe turbo). Ale się uzewnętrzniłem heh .

Edytowane przez Usagi
Odnośnik do komentarza

auto jest zakonserwowane na max i wszystko w nim jest na cacy. Miał puknięcie z tyłu nad lewą lampą w rogu,co jak (nie)widac jest zrobione . Nie wytłumacze tego Wam tak byście to dobrze zrozumieli , gdyż musiałbym Was po prostu poznac z mechanikiem od którego go kupiłem . Facet jest znajomym rodziny , autami zajmuje się rzetelnie i fachowo . Choc skur.wiel ma ciężki charakter to do innego mechanika bałbym się oddac auto

Odnośnik do komentarza

Powiem ci, że jeśli nie był robiony to na 99% na całym aucie zaczną występować takie jakby pajączki (ogniska rdzy) no i pod listwami na dołach drzwi też zacznie sie robić nieciekawie. Pomimo tego to wciąż świetny samochód, od czasu do czasu wymaga podleczenia blacharsko-lakierniczego ale odwzajemnia sie niezawodnością techniczną.

 

edit:

 

Ja zaserwowałem sobie tłumiki do lexusa, udało mi sie kupić gotowy dwójnik i tłumiki z rozbitego is200 za 100zł. Troche przeróbek, i tłumiki już wiszą, autko nabrało fajnego basowego brzmienia (na szczęście sie nie dre bo katalizatory i tłumik środkowy jeszcze siedzą w układzie wydechowym)

 

 

201111131526086.jpg

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mnie tak się podobają nawet te felgi, oryginalne stalówki z mini kołpakiem wydają się być spoko do II. Na pewno lepsze niż nowe felgi z supermarketu zalatujące wiejskim tuningiem. Ale - jakby znaleźć do opon letnich któreś z tych, to byłby git.

 

http://www.danielcur.../data/170/2.jpg

 

http://www.pistonheads.com/pics/news/17334/volkswagen_1983-Golf-II-GTI-001_1-L.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...