Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to ożywiam umarnięty temat i daję fotki mojej nowej Maździnki 323F ( nowej bo nowszej od Toyoty z 1989 :P ).

 

img20130402172725.jpg

 

A tutaj sprzed paru dni (jeszcze na niemieckich blachach) i po myciu ;)

 

 

 

 

<3

 

Też się nad nią zastanawiam, ale denerwuje mnie ten tył cały czas jak na nią patrzę, bo mi przypomina kombi :confused: Poza tym jest super.

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

ciągle (pipi)cie o tych moich tatusiowych autach, to ja coś dla odmiany teraz. Dziś pierwszy ciepły dzień, odpaliliśmy naszą zakładową zabawkę, która należy prywatnie do mojego wspólnika:

 

Evo 8, 402 konie mocy, ponad 2 atmosfery doładowania, silnik w całości przerabiany przez niego (ale nie zakuty!).

 

Bawiliśmy się na obwodnicy Krakowa i muszę przyznać że to nadal piękne uczucie od 140 do 250km/h w parę chwil, a ten syk turbo. eh :D także nie tatusiować mi tutaj :)

 

zdjecie2p.jpg

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a wpadaj. nie no jak już jest do dyspozycji to drugi nie potrzebny :D

 

ale powiem Wam tak szczerze, że to auto nie nadaje się do jazdy tak na co dzień, to taka zabawka. przy takiej mocy i tak wielu modyfikacjach jeżdżenie tym autem tak sobie po mieście to męka i kara Państwa.

 

Ty Szewczyk, Ciebie też przewieziemy chętnie, nie musisz zazdrościć :* Koleś jest spoko więc nie będzie problemów. Włożył w to auto wiele serca i naprawdę sporo pracy, a radość z jazdy jest fajna. Pod warunkiem, że jeździ się niedługo. :)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

a wpadaj. nie no jak już jest do dyspozycji to drugi nie potrzebny :D

 

ale powiem Wam tak szczerze, że to auto nie nadaje się do jazdy tak na co dzień, to taka zabawka. przy takiej mocy i tak wielu modyfikacjach jeżdżenie tym autem tak sobie po mieście to męka i kara Państwa.

 

Ty Szewczyk, Ciebie też przewieziemy chętnie, nie musisz zazdrościć :* Koleś jest spoko więc nie będzie problemów. Włożył w to auto wiele serca i naprawdę sporo pracy, a radość z jazdy jest fajna. Pod warunkiem, że jeździ się niedługo. :)

w wtorek bede w krakowie licze na królewskie przyjecie i limuzyne spod dworca pkp xD

 

a tak na serio tylko subaru :D

Odnośnik do komentarza

nie znam się na tym tak bardzo jak on, ale podobno Subaru jest droższe w utrzymaniu i że tak powiem, modernizacji. Czyli np. części, przeróbki, programy do tunningu to jednak inna kasa i dodatkowo (nie moja opinia więc nie bić) z Evo można więcej wycisnąć, w sensie jest bardziej elastyczny

 

a teraz ja serio - jak będziesz we wtorek to mogę Cię odebrać z dworca jak coś potrzebujesz, co prawda biednym X-Trailem ale co zrobisz :) jak coś potrzebujesz to daj znać, a jak masz chwilę to i zeżreć coś możemy dobrego na mieście. 

Odnośnik do komentarza

Pod względem mechanicznym jest dobrze, zawieszenie w stanie bardzo dobrym, silnik tak samo, chodzi równiutko i żwawo, niestety tylko 1.6 100 konne ale do normalnej jazdy wystarcza w zupełności, no i te silniki są pancerne. Blacharsko jest do poprawek w kilku miejscach i w środku to samo. Dzisiaj umyłem i zrobiłem parę fotek:

 

DSC_0001.jpg

 

DSC_0002.jpg

 

DSC_0005.jpg

 

DSC_0008.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...