Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem - moze, wlasnie to sprawdzilem na galce - jezeli tak jest to i tak jestem na NIE, bo to oznacza, ze nawet kierunku biegu nie mozesz zmienic.

Przed sec bieglem mialem przywilej, zmienilem kierunek i wrocil, czasami zas na niektorych stadionach puszcza nawet na krzyzaku, wiec tak czy siak - element dla mnie schrzaniony.

Odnośnik do komentarza

Moze w zamierzeniach tak to mialo dzialac - bardzo dobry pomysl. O dziwo niekiedy nie ma z tym problemow, bo akcje sa puszczane, co nie zmienia faktu, ze 3 razy wiecej jest irytujacych zatrzyman, nawet jak juz biegniemy sam na sam...

Pomalu trace nadzieje, ze to poprawia. <_<

Odnośnik do komentarza

Czasami zachowanie pilkarzy jest niezrozumiale (przestaja widziec pilke). Wiec ewentualny patch mialby co poprawic.

Ja akurat w przywilejach nie widze bledu. Tylko raz wkurzylo mnie zatrzymanie akcji prawdopodobnie bramkowej. Nie mam jednak pewnosci czy nie puscilem galek.

 

Co wiecej na przywilej jakby bardziej skarza sie uzytkownicy X0. Na zachowanie pilkarzy (krok dostawny czy slepota na pilke) uzytkownicy PS3. Nie odnosicie podobnego wrazenia?

 

Odnośnik do komentarza

Ja z przywilejem raczej nie mam problemów jeśli chodzi o przerywanie akcji. Bardziej niedorzeczne dla mnie jest odkładanie w "nieskończoność" kartek w przypadku puszczenia akcji przez sędziego.

 

Nieraz minie z 20 minut meczu zanim pika opuści boisko i wtedy sędzia karze zawodników kartkami (nieraz nawet kilka na raz).

Rozumiem, że piłka dopiero po tym okresie akurat opuściła dopiero boisko, ale mogli to jakoś inaczej rozwiązać bo takie rzeczy się w prawdziwym meczu się nie zdarzają/są bardzo rzadkie.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie może mi ktoś to wytłumaczy.

 

Gram online w FIWC i staram się dostać do tej pierwszej tzynastki, która kiedyś tam będzie grała w wielkim finale blablabla. Mamy tam ranking, którego rozgryźć do teraz nie potrafię. Otóz przy moich 103 meczach gdzie 90 wygranych a 13 przegranych dalej nie jestem w pierwszej setce mając na koncie około 2100pkt.

 

Nie było by w tym nic dziwnego, ale kolesie w pierwszej dwudziestce mają o wieeele gorsze statystyki a punktów grubo ponad 2 razy więcej ode mnie. Na czym polega ilośc zdobytych punktów w tym trybie Online? Od czego to zalezy? Próbowałem już grać dtuzyną 3 gwiazdkową na jakąś 5 gwiazdkową- wygrałem ale wcale nie przełozyło się to na ilośc zdobytych pyunktów do rankingu.

 

Do tego dochodzi "jakiś" poziom- non stop mam poziom 1, gdzie reszta graczy ma ten poziom juz dużo wyższy.

 

Jak ktoś mi wszystko ładnie wytłumaczy będę cholernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Punkty umiejętności zostały przeniesione z Fify 08 :) w tym i ja tak mam, bo grałem sporo w 08. To konto które ma się założone na eafootballworld było ciągle aktywne, to tak jakby sejwy przeniosły się (punkty) i w Fifa 09 kontynuujesz dalej swój wcześniej założony profil.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem że konto jest aktywne dalej, ale mi nie chodzi o punkty, które otrzymujemy nawet podczas potyczke offline, które możemy sobie wydac w sklepiku ulepszając naszego avatara. Chodzi mi o punkty do rankingu online w Fifa International World Cup.

 

Jeśli jednak masz rację i owe punkty przechodzą z wersji 08, to jakie szanse ma w tym wypadku gracz, którzy zaczał się w to bawić od wersji 09.

 

Wydaje mi się że to jednak nie to.

Odnośnik do komentarza

Ehh DLACZEGO w polskiej wersji jezykowej w trybie menedzerskim fundusze,ceny,bilans w dolarach nie sa odzielone przecinkami jak w wersji angielskiej,wkurza mnie to.

 

Wkurza mnie tez sedzia,ktory nie raz stanie na linii podania,pilka sie od niego odbije a tu ani rzutu,ani nic,gramy dalej mimo ze wlasnie przerwal 100% sytuacje...ale na to mocno nie naskakuje bo od zawsze marzylismy w grach pilkarskich o siedzi biegajacym po boisku a nie bedacym tylko cieniem.

 

Pytanie odnosnie online:

Jak ma sie np sprawa meczu rankingowego gdy taki Kobik natrafi np na mnie,obaj lubimy Juventus,obaj kochamy Del Piero,co teraz?Juventus vs Juventus?czy tylko jedna strona moze?

Odnośnik do komentarza

Obaj gramy Juve. Przykładowo, biorę udział w turnieju http://www.onlinecenter.pl/Turniej-FIFA-09.html i sporo graczy gra Juve, w mojej grupie na razie nie natrafiłem ale przy zapisach widziałem sporo ludzi którzy szarpią ekipą z Turynu, więc to nie ma znaczenia. Już trudno. Zawsze można się dogadać, że ten co ma więcej punktów umiejętności, tudzież zwycięstw online wybiera zespół pierwszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Wkurza mnie tez sedzia,ktory nie raz stanie na linii podania,pilka sie od niego odbije a tu ani rzutu,ani nic,gramy dalej mimo ze wlasnie przerwal 100% sytuacje...ale na to mocno nie naskakuje bo od zawsze marzylismy w grach pilkarskich o siedzi biegajacym po boisku a nie bedacym tylko cieniem.

Nie ma rzutu i gramy dalej, bo tak jest zgodnie z przepisami. Jak piłka odbije się od sędziego - gramy dalej. Jak po odbiciu się od sędziego wpadnie do bramki - jest bramka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...