Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

gram w Fifę 09 na PC, ale w związku z tym że w piłkę elektroniczną grałem zawsze na konsoli Sony to jestem przyzwyczajony do pada.

Próbuję sobie ustawić sterowanie padem, ale nie mogę niektórym funkcjom przypisać żadnego przycisku (np. wślizg, podanie prostopadłe). Co jest :evil2: ?

Ma ktoś z was podobny problem, lub ew. rozwiązanie?

 

 

Gram na przejściówce z Dualem z PS2. Spróbuj tego: http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=...t&p=5766673

 

U mnie działa, jeno że nie mogę sterować na krzyżaku i podpasować sterowania pod nieco bardziej PES'owe ;] Trzeba dalej grzebac w konfiguracji, ale nie wiem czy pomoże, bo już pare godzin się z tym bawiłem i nadaremnie. Ogólnie dziwnie się gra, przynajmniej na PieCu, może jak ogarnę sterowanie to coś z tego będzie, ale szału niestety gra nie robi póki co jak dla mnie. Nedved - narkoman rządzi ;]

Odnośnik do komentarza
Znalazłem poważny błąd w grze. Grając PSG w pierwszym sezonie zdobyłem oba puchary w lidze, i teraz w drugim sezonie występuje podwójnie w pucharze UEFA (w dwóch grupach). Niezły zonk :/ Ktoś z Was już pisał do EA w sprawie stadionu. Mógłby ten ktoś podać maila na który mógłbym napisać o tym błędzie?

Jakbys juz pisal, to moglbys wspomniec o spalonych w imieniu miliona uzytkownikow forum PSX'a ;)

Odnośnik do komentarza
Znalazłem poważny błąd w grze. Grając PSG w pierwszym sezonie zdobyłem oba puchary w lidze, i teraz w drugim sezonie występuje podwójnie w pucharze UEFA (w dwóch grupach). Niezły zonk :/ Ktoś z Was już pisał do EA w sprawie stadionu. Mógłby ten ktoś podać maila na który mógłbym napisać o tym błędzie?

 

Napisałem do nich i otrzymałem taką odpowiedż:

"Dziękuje bardzo za taką informacje. W tej chwili pisze do kolegów w USA. Mam nadzieje, że problem zostanie szybko usunięty. Przepraszamy bardzo za takie kłopoty."

 

Pewnie wszystko będzie poprawione pierwszych patchem.

Odnośnik do komentarza

To jak z tymi obroncami bedzie?co zrobic zeby zmusic ich do wejscia w pole karne podczas wolnego/kornera?

I czy da sie jakos bramkarza odwolac w tej 88 minucie,zeby nie wbiegal,bo nie chce zeby wbrew mojej woli robil takie cyrki:D

 

A teraz po krotko chce cos powiedziec,gram w fife od 4 dni i...ALE JEST ZA(pipi)ISTA NO CHOLERA,KOCHAM TA GRE,BOSKA:D

Gram tryb menedzerski i nie wiem od czego to zalezy,ale wkoncu mam inne stadiony niz 23 maja polska liga,nie wiem co sie stalo ale teraz sie zmieniaja i jest poprostu wypas.

Co do przywilejow korzysci,narazie mam trafne,sedzia nie przerywa meczu jak mam sam na sam lub dogodna sytuacje wiec nei mam zastrzezen.

Odnośnik do komentarza
Jak zmienić nieracjonalne zachowanie uciekania moich zawodników przed piłką? Dosłownie przeciwnik może biec od końca do bramki bo moi uciekają w popłochu, a żeby sami coś zrobili to już w ogóle można zapomnieć. 3 potrafi stać obok piłki i nikt się po nią nie ruszy, nie wspominając o sprintcie, po prostu jakby jej nie widzieli. Gdyby nie to to można by pykać grę na legendarnym jedną ręką, a tak to jest sztucznie zawyżone i nie wiem, którymi opcjami to zmienić.

Sprawdź, może masz full manual sterowanie w opcjach ustawiony i to coś związanego z tym.

 

ja nie raz moglbym stac sam z pilka, biec na bramke (nawet jak mnie nikt nie atakuje), a nawet strzelic i sedzia cofa. Jest to najbardziej z(pipi)any motyw w tej FIFIE i dziwie sie, ze po demi juz sie nie zorientowali, ze cos jets nie tak...

Nie zdarzyło mi się jeszcze strzelić i po tym dostać cofnięcia, ale wiele razy dostałem przywilej, po czym oswobodziłem się od obrońców i będąc sam na sam z bramkarzem, cofnął akcję, a pan Włodziu rzucił, że "Z tej akcji i tak by nic groźnego nie wyszło" :P

 

BTW: Wam też tak często komentatorzy się mylą? "Chcą zdobyć drugą bramkę" przy 1:0, "Mamy remis, jak to się zakończy?" przy 0:2 itp. kwiatki :D

 

A idioci uciekający z onlajnowych meczów są faktycznie denerwujący - wczoraj wygrałem 5:0, więc gość wyłączył konsolę po końcowym gwizdku.. Żałosne.

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Komentarz ma duzo kwiatkow,spotkalem sie tez z takimi ze podczas remisu niby prowadze,albo przy 3:0 jest remis...sa rowniez nie raz mylone nazwy klubow,gram np z Polonia Bytom "a teraz rzut rozny dla Groclinu" eh,no ale bez kwiatkow ta gra bylaby zbyt idealna i nie byloby na co narzekac.

Odnośnik do komentarza
Jesli macie wolne miejsce w friendliscie to tez chetnie zaakceptuje zaproszenia i czasem pogram.

Nick jak w sigu - Velius PL

 

Fajnie sie gra online?Jak to wyglada z ustawka na 20 osob,jest jakies lobby,nie ma problemow?

 

Najlepiej dołączyć do jakiejś drużyny (polaków) i wtedy wchodzisz do opcji mój klub i do szatni gdzie powinni lub nie, czekać na Ciebie kumple - genialna sprawa. Wybieramy ekipę, czekamy na drużynę przeciwną, kwestia kilku sekund i rozdzielamy się na pozycje jakie chcemy grać. Wczoraj skończyliśmy grać o 3:30 i jestem martwy ale FUN prze-genialny.

Odnośnik do komentarza

kzk napisał:

Shingo Takatsuka z Konami twierdzi, że firma poważnie rozważyłaby możliwość kupna licencji na silnik nowej FIFY, gdyby tylko dostała od EA taką ofertę.

 

Twórcom PES-a ten engine naprawdę się podoba!

 

Shingo "Seabass" Takatsuka - głowa ekipy odpowiedzialnej za kolejne gry z serii Pro Evolution Soccer - pochwalił w wywiadzie udzielonemu serwisowi CVG silnik graficzny najnowszego dzieła konkurencji z EA, czyli FIFY 09. Ujawnił też, że gdyby Electronic Arts zdecydowało się na sprzedaż licencji na ten engine, to jego studio byłoby najprawdopodobniej pierwsze w kolejce. "Naprawdę poważnie bym się nad tym zastanowił, ponieważ uważam, że ostatni silnik autorstwa EA jest wyjątkowo udany" - powiedział Takatsuka. Aby nie było zbyt różowo, zaraz po tym dodał - "Nie trafia do mnie natomiast wykonanie modeli postaci, nie jest w moim guście". Jego ogólne wrażenia (technologiczne) z obcowania z nową FIFĄ są jednak wyjątkowo pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Ustawienia to kwestia indywidualna dla każdego gracza.

Dla mnie na przykład podstawa to szybkość gry na "wolno", ale dla Ciebie może się to wydawać zbyt ślamazarne.

To samo tyczy się konfiguracji pada, sam musisz wybrać co Ci lepiej pasuje.

 

 

PS. Może mi ktoś powiedzieć jak dośrodkować piłkę w taki sposób ( piękna rotacja ) http://www.eafootballworld.com/en_GB/video/951651

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...