Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz nad czym jest głosowanie oficjalne rozpoczęte przez Turn10 http://forums.forzamotorsport.net/forums/post/3216207.aspx

Tak jak napisałem: co za dużo opcji to niezdrowo, po wspaniałym NFSU ukazała się kicha NFSU2, która m.in. oferowała takie rozdrobnienie, że widziałem że jest np.150 osób, ale znalezienie rywali było ciężkie bo każdy był na innych opcjach. Wstawienie wszystkich klas i typów asyst spowodowałoby że wszędzie siedziałoby po 2-5 osób max (a to początki, za miesiąc frekwencja ostro spadnie).

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was gra na manualu ze sprzegłem na kółku M. Ja próbowałem, ale jakoś sprzęgło mi nie pasuje jako przycisk "A". Wolałbym chyba już koło pedało gazu zamiast hamulca, a heblować przyciskiem. Jednak nie mozna niestety takich ustawień wprowadzić :confused: Ogólnie by się przydało jakieś kółko a'la G25. Czy ktoś coś słyszał?

Zapraszam również grających na kółku M do dyskusji w dziale "kierownic". Tam opisałem po krótce co mnie boli. W tym dziale kiedys czytałem, że ktoś z Was również kręcił czasy na padzie lepsze niż na kierce. Jak to jest możliwe, że przy tych samych ustawieniach samochodu auto na padzie nie wpada w poślizg, a na kierce słychać cały czas auto w poslizgu na zakręcie? Wg mnie powinno byc wręcz odwrotnie! :angry2:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was gra na manualu ze sprzegłem na kółku M. Ja próbowałem, ale jakoś sprzęgło mi nie pasuje jako przycisk "A". Wolałbym chyba już koło pedało gazu zamiast hamulca, a heblować przyciskiem. Jednak nie mozna niestety takich ustawień wprowadzić :confused: Ogólnie by się przydało jakieś kółko a'la G25. Czy ktoś coś słyszał?

 

www.fanatec.com

Odnośnik do komentarza

Jak można było tak zje.bać multi w tej grze ? Zrobili jakiś matchmaking, w którym każdy może jeździć z automatycznym hamowaniem i linią. Co to ma być ? Zamiast zostawić custom lobby tak jak w FM2 to wykombinowali:/

 

OK zostają private matche ale niestety nie mam tylu fanatyków Forzy na liście, żeby w każdym momencie z kimś pograć. Na oficjalnym forum od premiery ludzie tak samo na to narzekają a oni co narazie dodali ? Tryb PRO i to tylko chyba w jednej klasie, w ktorym po prostu nie ma kolizji i są uszkodzenia wyłączone. ZAJE.BONGO...

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

taka ciekawostka

 

w niedziele jechałem ok.23 w nocy po obwodnicy jakieś 140km/h i była lekka mgła, nagle z niej wyłonił się na drodze rozjechany duży zwierzak (duży pies/sarna/jeleń czy coś w tym stylu). Więc gwałtownie wyminąłem go i nieźle mi dupą samochodu zarzuciło i straciłem panowanie (zaczęło bujać samochodem na boki) i.....zrobiłem to samo z kierownicą co podczas grania w fm3 bez wspomagaczy na kierownicy i wyszedłem cało...tak model w fm3 jest aż tak dobry :thumbsup:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To jak najbardziej prawda co pisze bigdaddy, sam gralem we wszelakie scigalki od jakiegos 14 roku zycia, niedawno mialem okazje byc na szkole jazdy Toyoty i nie wypadlem zle, tzn ogolne nawyki reagowania w sytuacji awaryjnej mialem poprawne, swego czasu jechalem latem przez miasto i skrecajac w nocy w dosc szeroka ulice przy ok 50km/h najechalem na swiezo malowane pasy ( efekt, jakby nagle wjechac na tafle lodu ), mimo dobrej opony dupa od razu poleciala w kierunku barierki szybka kontra gaz w podloge i jakos poszlo :dance:

Odnośnik do komentarza

a ja jak jechałem samochodem to najechałem na garba i wyskoczyłem, zrobiłem kilka beczek w powietrzu i wylądowałem na dachu, ale dzięki temu że kręciłem kierownicą w lewo i prawo to samochód stanął na koła i pojechałem dalej, tak model w fm3 jest aż tak dobry :thumbsup:

Edytowane przez Merson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież to gra która zalatuje symulatorem, więc ogólne założenia są bardzo zbliżone do prawdziwej jazdy.

 

Dzisiaj pograłem trochę na kamerze z maski, i chyba tak już zostanie. Gra się bardzo fajnie, animacja jest płynniejsza i niema mowy o zwolnieniach, a co najważniejsze nie denerwuje drętwa animacja kierowcy ;)

 

Edit:

Właśnie zaliczyłem potężnego dzwona i przy próbie zmiany biegów skrzynia niemiłosiernie rzęzi :D

Takiego motywu jeszcze nie miałem.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Raczej chodzi o to, ze mozna sie nauczyc pewnych reakcji w sytuacjach ekstremalnych typu poslizgi.

 

otóż to :potter:

tego dnia po prostu grałem 2-3h w fm3 na kierownicy i podczas bujania samochodem na obwodnicy zrobiłem odruchowo taki sam manewr jak w fm3, ale nie byłoby za fajnie jak by się nie powiódł bo nie ma ,,cofania czasu'' :P

 

Wczoraj jak wracałem w nocy od kumpla to rozwalił mnie tekstem ,,uważaj bo pada deszcz i jest mokro a w forzie nie ma tego'' :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jakieś 3 miesiące temu ścigając się z kolegą, wbadłem w poślizg (było ciemno + mokra nawierzchnia) i wpieprzyłem się do rowu, czego efektem było roz(pipi)e zawieszenie przednie oraz ostro pokiereszowany prawy bok... :confused: Gdyby Forza wyszła wcześniej moja Megi wyszłaby z tego bez zadrapania :woot: a tak kilka tyś poszło się kochać :whistling:

Odnośnik do komentarza

Trzeba kupić FM Limitke poza granicami naszego kraju... Miałem zamówioną limitke... oczywiście wspaniały M$ nas wyruchał bo na końcu świata leży kraj co polska się zwie i nie ma w nim Live'a, więc po co komu kody ? :diablo: Zostaje nam tylko piwo VIP w dodatku z Biedronki :blush:

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...