Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna sprawa, nie jestem jakiś pro w tą gre - dzisiaj włączyłem sobie free race na nurburgringu w ferrari fxx i za drugim okrążeniem zrobiłem czas co dał mi 333 pozycję w ogólnym rankingu klasy R3 (troche ponad 170000 graczy jest ogólnie). nie było to ani szybkie ani perfekcyjne okrążenie, myśle że z 5-10 sekund mógłbym urwać lekko. btw gram padem na automatyczniej skrzyni z abs'em i bez asyst oraz kreski optymalnego toru jazdy.

Odnośnik do komentarza

dziwna sprawa, nie jestem jakiś pro w tą gre - dzisiaj włączyłem sobie free race na nurburgringu w ferrari fxx i za drugim okrążeniem zrobiłem czas co dał mi 333 pozycję w ogólnym rankingu klasy R3 (troche ponad 170000 graczy jest ogólnie). nie było to ani szybkie ani perfekcyjne okrążenie, myśle że z 5-10 sekund mógłbym urwać lekko. btw gram padem na automatyczniej skrzyni z abs'em i bez asyst oraz kreski optymalnego toru jazdy.

Po prostu przejechałeś czysto i w miarę szybko...bez wykrzyknika zalicza wyżej nawet słabsze czasy...a nurb długa trasa i o faul nie trudno:)

 

Ps. Ktoś chętny na kiere MS w rozsądnej cenie ?? ( pisać na PRIV) POZDR.

Odnośnik do komentarza

dziwna sprawa, nie jestem jakiś pro w tą gre - dzisiaj włączyłem sobie free race na nurburgringu w ferrari fxx i za drugim okrążeniem zrobiłem czas co dał mi 333 pozycję w ogólnym rankingu klasy R3 (troche ponad 170000 graczy jest ogólnie). nie było to ani szybkie ani perfekcyjne okrążenie, myśle że z 5-10 sekund mógłbym urwać lekko. btw gram padem na automatyczniej skrzyni z abs'em i bez asyst oraz kreski optymalnego toru jazdy.

Po prostu przejechałeś czysto i w miarę szybko...bez wykrzyknika zalicza wyżej nawet słabsze czasy...a nurb długa trasa i o faul nie trudno:)

 

Ps. Ktoś chętny na kiere MS w rozsądnej cenie ?? ( pisać na PRIV) POZDR.

 

o tym to nie wiedziałem. bo coś mi się kojarzy, że miały być osobne rankingi dla jeżdżących "czysto" i bez asyst..

Odnośnik do komentarza

Masz tylko 38 sek straty do lidera :) Pojedź sobie czysto Fujimi K to będzie jeszcze lepiej, choćbyś miał czas 10 godzin.

 

Warto dodać, że online zaszły zmiany oraz że się dobrze trzyma, nawet lepiej niż na początku (frekwencja).

Istotne zmiany (a nie podane na oficjalnej www) to że do klasy R1 doszła Road America (dziwnie nieobecna) oraz nowe trasy (na razie jechałem tylko Sunset krótki i Silverstone dłuższy z krótkich, w efekcie 3 gostków zaatakowało z byka bandę:)), dodatkowo zwiększyli liczbę okrążeń (więc i quitterstwo wzrośnie). Reszta zmian to bzdurki, tak jak prawie nikt nie jeździ A bez asyst, tak samo wyścigi RWD robią klapę.

Odnośnik do komentarza

Minęło kilka dni od zmian, więc można je ocenić (na niekorzyść):

-doszły 3 nowe trasy, ale sądzę że brak Road America był przez błąd, krótkie Sunset i Sliverstone to niepełnowartościowe trasy

-odpadły za to "stare" trasy, a w zasadzie wszystkie nowe z FM3, bo nooby się je pomijały, Sedona i Camino Extreme też mimo, że to normalne trasy

-liczba okrążeń jest obecnie za duża i quitterstwo większe, ale i mniej walki

-z RWD jedynie w klasie A frekwencja pozwala pograć.

Dodatkowo irytuje mnie Bugatti, na początku było fajnie, ale teraz niemal wszyscy cheatersko tną szykanę (2 sek zysku) nie raz trafiając we mnie. Więc może też będę musiał ciąć, bo Turn10 daje plamę, problem był znany w FM2 na Road Atlanta, Laguna Seca itp. ale nic nie zrobili.

 

Ponadto czyszczą rankingi, mało udanie bo cheaterzy tylko tracą czasy (zamiast dostawać bany jak niegroźni money-glitcherzy), jak tez okazuje się że robią to ręcznie i nie zauważyli kilku cheaterów na Time Trialu Bugatti z PI 600. Teraz mają niemałe zadanie bo francuski naród cheaterów (T.Henry fuj) zchetatował Time Trail Mugello, użyli glitcha by poustawiać samochody (widać to na replayu, np. po max speed na 1-szej prostej) ale nie dokupowali części więc PI jest zachowane (a może dokupili tak żeby wyszło bez zmian). Ciekaw jestem jak mogą ich usunąć? To jest kupa roboty, żeby przeanalizować setki replay-i, a przecież część cheaterów nie jest w TOP100). No i jest problem Aston Lola, nic nie robią więc problem rośnie i rośnie, juz jest niemal 200-tu cheaterów na Ovalu Sunset R1 i X, a ten glitch działa też z innymi samochodami. Mogliby usunąć jak w FM2 wszystkie czasy brazylijskiego oszusta Eletric Travis, a tak będą się męczyć wyszukując go na 20-30 trasach na których cheatował (i mogą coś przegapić). Nie radzę też kupować setupu Mazdy do klasy S bo to też jest cheat (minimalne PI to 716 nie 700). Jeśli nadal będą czyścić to w ślimaczym tempie to mały problem zrobi się ogromny.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Natrafił ktoś w karierze na błąd gry polegający na tym, że w wyścigach można korzystać z samochodów wyższej klasy niż dopuszczone ? :P Myślałem, że to odosobniony przypadek, ale wszystko wskazuje na to, że już tak zostało :teehee:

Odnośnik do komentarza

Często. Wydaje mi się, że można robić taki myk w wyścigach, gdzie jest więcej ograniczeń niż tylko do klasy pojazdu. Teraz nie pamiętam dokładnie jakie są, ale np. gdy tylko można się ścigać Audi, VW czy Fordami i przy okazji na plakacie jest znaczek, np. Klasa A to i tak można wziąć coś więcej bo spełnia wymóg marki, ale nie klasy. W sumie bez sensu.

 

BTW gra mnie znudziła, na najwyższym poziomie, 50 level - startuje się z pole position i ucieka stawce. Wychodzi na to, że ścigamy się z czasem tylko :( Tak, wiem, że mógłbym wziąć słabszy samochód, ale jeśli jest prawdziwe ograniczenie do klasy to bierze się najlepszy samochód, w którym się człowiek czuje dobrze. Męczenie się na siłę, by tylko było konkurencyjniej jest głupie IMO. W ten sposób nie chce mi się przebić przez ostatni sezon nagradzany Osiągnięciem.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@marbel - zwiększ poziom trudności

 

Ja mam jakieś 73% i ponad 100h w karierze i mimo że tras jet ponad 100 to i tak za mało jak na tak długą karierę. Jak widzę Silverstone, NYC, RingTwing to robi mi się nie dobrze :) W grach wyścigowych powinni kłaść największy nacisk na trasy, bo one się nudzą a każdym samochodem w grze i tak nie trzeba jeździć.

 

ps. jest jakaś szansa że T10 dostarczy jakieś trasy w DLC czy nie ?

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności przeciwników mam na maxa, ale włączone absy, trakcję i czasem stabilność - w wysokich klasach (przynajmniej na padzie) od R, a czasem też i w S nie ma bata by się utrzymać na trasie - zrywanie przyczepności na porządku dziennym.

Co do tras, to genialnie zmienili NY - te szykany są mocno wymagające, szczególnie miło jest, gdy wyścig trwa kilkanaście okrążeń. Nowe trasy w DLC byłyby mile widziane. Tylko jakie? Mogliby może któreś z F1 dać - Spa, Magny Cours (wiem, że już nie ma dawno), Nurburg- i Hockenheim Ring :)

Odnośnik do komentarza

Owszem szykany sa fajne, ale sama trasa dosc nudna na wiecej niz ~5 okrazen. Nie wiem czemu znowu/nadal nie ma tras z jedynki - niezrozumiale to jest dla mnie zupelnie, chyba nie jest duzo roboty przeniesc trase z jedynki do trojki, przykladowo New York Circuit

newyork.jpg

Pacific Shipyard

pacific_shipyards.jpg

tokyo.jpg

Nie obrazilbym sie na jakis Forza 1 track pack.

Dla mnie nadal pod wzgledem tras Forza przegrywa o 3 dlugosci z GT - przypomnijcie sobie ile w GT4 bylo roznych tras miejskich i fikcyjnych, ok niby jest dlc, ale na razie o zadnym nie slychac.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

marbel007: Wyłączaj po kolei asysty (ABS na końcu) i się nauczysz nawet w najwyższej klasie, wszystko rozbija się o bardzo ostrożne naciskanie spustu z gazem :)

 

 

Ja też liczę na jakieś nowe trasy w DLC mimo tego, ze pewnie nawet 20% gry nie zrobiłem - grając po 4 wyścigi i to nie codziennie to pewnie mi z pół roku zajmie ukończenie kariery :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Bartg: No my też raczej nie mamy na co. Jak ktoś miał kod (czyli jakieś 95% wszystkich nabywców Forza 3) to ma 24 lokalizacje i 138 wariacji tras, ale wiadomo - chciałoby się jeszcze więcej. Dla mnie DLC z samochodami mogliby sobie odpuścić, jakby zamiast tego co miesiąc wypuszczali dodatkową lokalizację z kilkoma trasami to na samą grę miałoby to dużo większy wpływ.

 

W GT5 oficjalnie ma być 20 lokalizacji i 70 wariacji tras, więc i tak w Forza 3 mamy już bardzo dużo na tle podobnego produktu.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

dokładnie kij z samochodami, niech dadzą kozackie trasy :) Nawet połowy z 200 samochodów nie wypróbowałem ale za to mam już wszystkie trasy na pamięć zaliczone.

 

FM3 i tak dużo lepiej stoi z trasami niż fm2 gdzie to była straszna kicha. Razem ok.45 wariacji tras z czego 90% to nudne jak flaki z olejem oryginalne tory.

 

Chyba najbardziej pojemność dvd i czas ograniczyły T10 w daniu więcej kozackich tras > skoro 2 trasy dali w zdrapce DLC bo nie zdążyli :teehee:

 

Blue Mountains w fm1 wygląda kozacko i pomyśleć że to gra z xboxa i ma 5lat....chętnie zobaczę coś takiego jako dlc.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...