Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

albo kupiłeś auto z DLC nie mając go zakupionego, chociaż nie wiem czy tak się w sumie da.
Da się, wywaliłem kiedyś tak ok.200 tys by to sprawdzić, za co spotkała mnie straszna kara - siedział sobie z garażu i nic nie mogłem z nim zrobić (nawet sprzedać za 100cr). Potem dostałem też gratisy od Turn10 i znowu garaż zaśmiecony, teraz kasuję bonusy od nich przed odebraniem, a bryk pozbyłem się odinstalowując DLC free.

 

Dzisiaj poza niespodzianką w postaci "nowej" trasy (ukrytej na maxa - nic nie wyciekło i to już 9 lutego) okazuje się że robią też patcha, który ma rozwiązać problem z tchórzami, którzy kickują za TrueSkilla 25 Champion i wyżej. Jakieś absurdalne towarzystwo, w GTA4 nawet idiotów jeżdżących pod prąd niemal nie sposób było wykopać, a w FM3 błyskawicznie zbiera się kilku tchórzy, więc szukanie pokoju trwa wieki (a przed 20:00 nawet nie warto próbować, więc może wrócę do GTA4). Ciekawe kiedy zajmą się patchem na glitche (Lola AT itp., niższa klasa niż możliwa, race transmisssion for free)?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio grałem Forze 3 u znajomego. I powiem wam, że FORZA jest grą dla której mógłbym kupić X'a gdybym miał wolną kasę :) Serio. Zagrałem parę wyścigów i czułem się jak w domu. Auta prowadzi się znakomicie.

Graficznie było ok bez fajerwerków. Ale kogo to obchodzi? :) Jeżeli model jazdy jest świetny. Śmigając takim F40 pokonywanie zakrętów było tak wy*ebane w kosmos, że szok :) Walka z przyczepnością na wyjściu... ahhhh. Mniam. Rozmarzyłem się:)

Jeszcze opcje tuningu. Swap silnika mnie ma :D Genialna opcja. Można zmontować ze swojego małego (pipi)ka dobrego potwora :D

 

 

W marcu zamieniam się z kumplem konsolami :) On łyka Uncharted 1 i 2 a ja ..... Forza !

Odnośnik do komentarza

pojeździłem trochę po torze n-ringu z ostatniego dlc. trasa jaka jest większość zainteresowanych wie, ja lubię jej układ - sporo pośmigałem tam w pgr4. ale szkoda, że nie można pojechać całego n-ringu razem z tym torem (jak w pgr4), a pogoda i wygląd jest zupełnie inny - za kolorowo imo. tak generalnie fajnie się jeździ, są nierówności, można powalczyć z mocniejszymi autami, tor jest dość wymagający ale to raczej nie zasługa gości od forzy..

Odnośnik do komentarza

20% niecale i 19h jazdy :D zbieram wszystkie american muscle starsze i zrobilem grupe w garazu ale widze ze jak wrzuci sie tam jakies autko to nie mozna z niej wyrzucic tylko trzeba kombinowac z tworzeniem nowej grupy i ja kasowac :/

 

tak btw. Jak ktos chcialby wspomoc w achivie "przedsiebiorca" to mam na sprzedaz projekt MINES GT-R R34 wpisac STRIPES i wyskoczy zolto-zloty ;)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Ile wam zajęło przejście gry ? Ja tłukę ją już nieco ponad 20 godzin a tu tylko 19 % na liczniku, totalne zaskoczenie.

 

ok. 120godzin jazdy + ok 40godzin w menusach czyli +/- 160godzin zabawy :D Gra pękła 2 tygodnie temu.

 

Mimo iż dużo jest tras to na tak długą karierę to jest mało :P widząc po raz kolejny np: NYC miało się ochotę puścić pawia.

Odnośnik do komentarza

Mnie sama kariera w sobie ( jako tryb sezonu ) nudzi - na hardzie i tak 99% czasu scigamy sie z jednym gosciem, bo reszta jest z tylu, na medium kolesie nie potrafia jezdzic w ogole. Po pewnym czasie brakuje jakis efektownych fikcyjnych tras, bo ile mozna jezdzic po Kaido czy Positano. Jednak pod wzgledem samej kariery moim zdaniem jeszcze serii GT nie dogonili, juz chyba wole wszystkich przeciwnikow z handicapem niz sciganie sie z jednym przeciwnikiem, ktory niemal na kazdej prostej jest od nas szybszy :/ Prawie nie ma rywalizacji z innymi autami na trasie tylko irytujace na dluzsza mete doganianie kolesia, ktory zawsze odjezdza nam, jakby byl klase wyzej :verymad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...