Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

przy grze multiplayer mam wrazenie ze gram z ludzmi ktorzy uzywają tych ułatwien, da sie je jakos wylaczyc?
A niby to zabronione? Reguły są jasne, da się to wyłączyć w pokoju prywatnym, dzięki temu nie ma cheaterstwa, że reguły są zmieniane w ostatniej chwili.

 

to z automatycznym hamowaniem to juz calkowita porazka
Czyja? Chyba tego co tego używa. Przecież to oznacza gigantyczne straty i ma to sens tylko na Fuijimi i Positano, gdy chce się zrobić czystego lapa do rankingów (online szybciej pojedziesz popełniając błędy i dotykając band). Na Nurburgring to już nie ma sensu, bo to 30 sek straty w R1.

 

ogolem wszyscy biorą najszybszego Peugota

Gdzie? Peugeot się nie liczy (tylko ja jeżdżę nim w R1). Tylko w pierwszej opcji bez ograniczeń gdzie grają tylko początkujący jest dużo Peugeotów, bo ludzie nie mają bryk, ale tam nie ma sensu grać.

 

 

Co do rankingów to rozpoczęło się czyszczenie cheaterów, póki co rozczarowujące. Najpierw długo analizowali co robić, w poniedziałek usunęli wielu cheaterów, ale np. na Benchmark Sp. w klasie X gdzie ok.TOP780 to byli cheaterzy teraz jest ich ok.410, myślałem że się nie wyrobili i dokończą to we wtorek, ale tu zero zmian. Dodatkowo nie naprawili błędu DLC i np. w X i R2 top 2 to glitche (niezamierzone, po prostu te osoby nie grały od 9 lutego w tych klasach).

Odnośnik do komentarza

Te hamowanie to oznacza faktycznie duze straty, ale ja zauwazylem ze zajmujac ostatnie miejsce odejmują się punky (w nawiasach koło taga), jako gracz poczatkujacy grajacy na poziomie 'trudny' to mam wtedy male szanse z takim kims kto tego uzywa. Tam gdzie grałem wszyscy biora peugota i czasem R8:)

czyszcznie cheaterów? tzn cheaterem jest ten kto gra na "łatwym" czy chodzi o jakieś inne metody hehe.

nie wiem co za frajdę mają z takiego cheatowania...

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, jak grając online włączyć "zieloną lampkę" przed wyścigiem (w lobby)? I co ona znaczy? Wydaje mi się, że gotowość do startu, czyli można szybciej ruszyć na tor a nie czekać, aż zegar wybije. Grając dzisiaj zastanawiałem się dlaczego niektórzy ją mają, a ja nie wiem jak to się włącza.

Odnośnik do komentarza

Trzeba się przyzwyczajać, bo coraz więcej gier nie daje szans, ba nawet trzeba używać beznadziejnych triggerów (a wtedy ciężko jest jednocześnie hamować i skręcać). Do gałki trochę się przyzwyczaiłem jeżdżąc te ~7777 wyścigów w GTA4, ale to nadal nie to, Forza3 jakoś nerwowo obsługuje gałkę - jeżdżę niemal jak na krzyżaku, gdy w GTA4 jeżdżę bardzo płynnie.

 

Powiedzcie mi, jak grając online włączyć "zieloną lampkę" przed wyścigiem (w lobby)?

Pomaluj samochód.
Odnośnik do komentarza

beznadziejnych triggerów (a wtedy ciężko jest jednocześnie hamować i skręcać)

 

stary nie wiem jak Ty prowadzisz ale no kurna :P beznadziejne triggery? kiedyś grałem tylko na guzikach. po przesiadce na triggery i gałkę nie wyobrażam sobie teraz grania w racera na krzyżaku i guzikach. większa, płynniejsza i wygodniejsza kontrola, szczególnie jeżeli jedziesz bez systemów.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

A dzis po wczorajszych perypetiach z profilem, achievami itd po prostu mi konsola wywalila profil uszkodzony :E Dzieki bogu dzialaja sejwy z Forzy, bo bym sie pochlastal grzebieniem, 59% gry poszloby w pi**u. Oczywiscie sejwa nie mozna skopiowac na inny profil z poziomu konsoli, bo jest zlockowany do profilu :diablo: No nic trzeba bedzie rozebrac obudowe dysku albo kupic transfer kit.

Odnośnik do komentarza

pytanko mam takie- moze jakis maly konkursik na najlepsze okrazenie lub mini leaderboard z najlepszymi czasami?

wiem, zaraz padna slowa- przeciez jest oficjalny leaderboard itd ale powiedzmy szczerze kto z nas lapie sie w pierwszej np 50-tce?

a i nie kazdy gra po sieci.

 

wybieramy trase, klase pojazdow i srubujemy czasy. robisz swoje najlepsze kolko, wciszkasz pauze, robisz fotke i wrzucasz na forum

 

przykladowy czas dla maple valley, klasa pojazdow A

 

hezialxu2skxp53m4fsb_thumb.jpg

 

 

co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza

ja bym proponowal mini turniej- seria wyscigow, auta z roznych klas, dowolny tuning i ustawienia wspomagaczy. co do cofania czasu to tez dowolnie bo ciezko stwierdzic kto tego uzywa a kto nie. jedyna restrykcja to do klas pojazdow. jesli na dany wyscig wybieramy klase ''b'' to to dozwolony jest tuning tylko w tej klasie np. z ''b3'' do ''b1'' a zabronione z ''d1'' do ''b1'' poprostu trzymamy sie aut z jednej klasy. no i odpada stosowanie aut z dlc- nie kazdy posiada a zeby bylo w miare sprawiedliwe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...