Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

To chyba będzie najdłuższa gra w jaką kiedykolwiek grałem.

 

widząc po raz kolejny np: NYC miało się ochotę puścić pawia.

 

Tym bardziej, że są 2 wersje tego toru :) Obie kiepskie, szkoda że Tokio z jedynki się nie załapało.

 

wiele fajnych tras poleciało z jedynki ;/

Odnośnik do komentarza

Forza to nie NFS, tu nie ma zawodów driftowych. odpalasz jakaś trasę, walisz krzyżaka w prawo i u góry zmieni Ci się display na punkty driftowe. latasz bokiem i nabijasz.

menu - profil - rankingi - próba czasowa - obojętna jaka trasa - jedziesz jedno kółko, na drugim pobijasz swój czas i tadaa.

 

 

@ adi - a proszę bardzo ;)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Forza to nie NFS, tu nie ma zawodów driftowych. odpalasz jakaś trasę, walisz krzyżaka w prawo i u góry zmieni Ci się display na punkty driftowe. latasz bokiem i nabijasz.

menu - profil - rankingi - próba czasowa - obojętna jaka trasa - jedziesz jedno kółko, na drugim pobijasz swój czas i tadaa.

Wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś wyszło kolejne DLC

 

* 2008 Mazda Furai

* 2010 Jaguar #33 Jaguar RSR XKR GT

* 2009 Ford #40 Robertson Racing Ford GT Mk7

* 2010 Aston Martin V12 Vantage

* 2010 Porsche 911 Sport Classic

* 1992 Bugatti EB110 SS

* 2011 BMW Motorsport Z4 sDrive35is

* 2010 Audi TT RS Coupe

* 2010 Aston Martin Rapide

* 2010 Honda Mugen Civic Type-R 3D.

 

LInk do polygamii

http://forzamotorsport.net/en-us/Jalopnik_Car_Pack/

 

Dla nowych Astonów, Bugatti i przede wszystkim Furai zassam z chęcią. Szkoda tylko, że T10 nie może się postarać, by wszelkie DLC (zarówno trasy jak i auta) były użyte w karierze.

 

btw. zarąbiste zdjęcia robią twórcy, ciekawe czy to sam photomode czy jakimś photoshopem poprawiają te screeny? Mnie nigdy się nie udaje zrobić tak dobrego ujęcia.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

tw. zarąbiste zdjęcia robią twórcy, ciekawe czy to sam photomode czy jakimś photoshopem poprawiają te screeny? Mnie nigdy się nie udaje zrobić tak dobrego ujęcia.

Heh....a ja sie zawsze zastanawialem jak to mozliwe ze T10 wypuszcza takie slabe foty.

Co niektorzy gracze potrafia robic takie cudenka:

http://i48.tinypic.com/5duerd.jpg

http://i47.tinypic.com/fapykj.jpg

http://farm5.static.flickr.com/4032/4219031054_4c455e7b2a_o.png

http://farm5.static.flickr.com/4047/4219031100_5eae884a88_o.png

http://farm5.static.flickr.com/4015/4217476835_872eb23a2a_o.png

http://i48.tinypic.com/f39o5h.jpg

Odnośnik do komentarza

heh, zdjęcia z fotomode niektórych ludzi powalają. na oficjalnym forum jest temet "it is real or it is forza?" - tam można niekiedy zobaczyć takie rzeczy że zaczyna się człowiek zastanawiać czy oni grają w tą samą gre, hehe.

 

a co do nowego dlc to zassałem, ale jeszcze nie miałem okazji pośmigać - co nie zmienia faktu że to kolejna dobra paczka aut.

Odnośnik do komentarza

Dziś wyszło kolejne DLC

Razem z nim wyszedł patch, który naprawia nieco rzeczy, np.:

-glitch race transmission bez miany PI

-glitch "Loli", a naprawę wielu bryk, z cheatowaniem na AT (na ostatnim biegu blokują się na niskich obrotach i przyśpieszają do ogromnych prędkości nawet 400 mph)

-T10 ma teraz możliwość usunięcia wyświetlania TrueSkilla, żeby cheaterzy nie mogli od razu wykopywać mocniejszych graczy (liczyłem że usuną kicka, ale teraz będzie łatwiej, nie tak że 6 minut czekania na koniec wyścigu, wracają do lobby i kick).

Dodatkowo: 26 lutego cheaterzy zostali ostrzeżeni, ci którzy cheatowali dalej dostaną dożywotnie bany. Czyszczenie rankingów (i rozdawanie banów) rozpocznie się w poniedziałek.

 

Najnowszy news to że Forza3 oficjalnie na 100% będzie grą na WCG.

Odnośnik do komentarza

Muszę się podzielić swoim wrażeniami z gry. Po pierwsze wpipiają mnie te kary, znaczy wykrzyknik w trójkącie. Nie wiem za co go dostaje, często zdarza się sytuacja zaraz po starcie że mam już ten wykrzyknik chociaż nikogo nie uderzyłem, nic nie zrobiłem. Możliwe że jakiś patch to załatwił, ale nie mam możliwości podłączenia konsoli do neta. Po drugie jak dla mnie to T10 przegięło trochę z ilością wyścigów. Nie mylić z ilością tras, gdyż tras jest dosyć mało i mdli mnie od ścigania się cały czas na tych samych trasach. Grając w karierę bardzo często jest tak że ścigam się tym samym samochodem zarówno w tych wyścigach w tygodniu jak i tych "głównych" zawodach. Masakra. Po trzecie ciągle dostaje się nowe samochody, w sumie to nie wiem jak to ocenić, ale chciałbym też kupić od czasu do czasu nowy samochód a tutaj nie ma takiej potrzeby. Po czwarte i ostatnie sytuacja gdy ścigam się z czasem bo reszta stawki zostaje daleko z tyłu. Tutaj dochodzę znowu do tego wykrzyknika bo staram się robić jak najlepsze czyste przejazdy a nie wiem za co go dostaje i jeszcze sobie przypomniałem że często jest tak że gdy zaczynam nowe okrążenie to ten wykrzyknik nie znika, także jadę czyste okrążenie od początku z wykrzyknikiem. Chyba coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Sektor poprzedzający start też musi byc czysto przejechany, chodzi o to żebyś nie miał ułatwienia na starcie (np. start jest zaraz za zakrętem, a Ty się rozpędzisz po trawie i wpadniesz na start z większą prędkością niż miałbyś przy czystym przejeździe)

Odnośnik do komentarza

Muszę się podzielić swoim wrażeniami z gry. Po pierwsze wpipiają mnie te kary, znaczy wykrzyknik w trójkącie. Nie wiem za co go dostaje, często zdarza się sytuacja zaraz po starcie że mam już ten wykrzyknik chociaż nikogo nie uderzyłem, nic nie zrobiłem. Możliwe że jakiś patch to załatwił, ale nie mam możliwości podłączenia konsoli do neta. [...] Po czwarte i ostatnie sytuacja gdy ścigam się z czasem bo reszta stawki zostaje daleko z tyłu. Tutaj dochodzę znowu do tego wykrzyknika bo staram się robić jak najlepsze czyste przejazdy a nie wiem za co go dostaje i jeszcze sobie przypomniałem że często jest tak że gdy zaczynam nowe okrążenie to ten wykrzyknik nie znika, także jadę czyste okrążenie od początku z wykrzyknikiem. Chyba coś jest nie tak?

Pozwolę sobie sam siebie zacytować z dwóch stron wcześniej:

Tylko zauważcie, że te czyste okrążenia muszą być na "czystym torze", tzn. że nie można jechać w tunelu aerodynamicznym przeciwnika, bo to upraszcza sprawę i jedzie się bez oporu powietrza=szybciej. Nie wiem czemu, ale jest też tak, jeśli ktoś za nami jedzie blisko (może to fizycznie też ma jakiś wpływ na prędkość). A więc siłą rzeczy pierwsze okrążenie nigdy nie będzie "czyste".

A to, że nowe okrążenie też zaczynasz już z wykrzyknikiem często jest wynikiem jakiegoś błędu pod koniec poprzedniego okrążenia, a wydaje mi się, że gra rozpoznaje to jako nieczyste zagranie, celem którego jest osiągnięcie lepszej prędkości na starcie następnego okrążenia. Wszelkie nieczystości powstają jeszcze gdy wyjedziesz lekko poza trasę, przytniesz szykanę, otrzesz samochód o bandę (nawet lekko), no i z jazdy w "cieniu" przeciwników.

Po drugie jak dla mnie to T10 przegięło trochę z ilością wyścigów. Nie mylić z ilością tras, gdyż tras jest dosyć mało i mdli mnie od ścigania się cały czas na tych samych trasach. Grając w karierę bardzo często jest tak że ścigam się tym samym samochodem zarówno w tych wyścigach w tygodniu jak i tych "głównych" zawodach. Masakra.

No ale czy celem Twojej gry jest jak najszybsze jej skończenie i odłożenie na półkę? Aby mieć więcej frajdy ze ścigania się ustaw wyższy poziom, wyłącz wspomagacze, albo bierz samochód odpowiedni do mocy przeciwników (pod Y w menu przed wejściem do ścigania właściwego) - często jest tak, że wyścig oznaczony jest np. klasą A, a można wybrać samochód klasy wyższej np. S. No to co to za przyjemność z jazdy, jak wiadomo, że się zostawi resztę stawki z tyłu??

Po trzecie ciągle dostaje się nowe samochody, w sumie to nie wiem jak to ocenić, ale chciałbym też kupić od czasu do czasu nowy samochód a tutaj nie ma takiej potrzeby.

Samochody dostaje się tylko za poziomy kierowcy, czyli do 50 poziomu. Wniosek - dostaniesz tylko 50 samochodów. I wcale nie są one takie super hiper. Szczególnie ten z klasy R1, by myśleć o wygrywaniu będziesz musiał sobie kupić taki samochód za ok 1,5 mln kredytów. Jeszcze będziesz zbierał kasę na samochody :P

Odnośnik do komentarza

Z tymi karami chodzi o to, że dawniej cheaterzy walili sobie w tyłek (np.dzięki temu mieli na starcie 300 km/h zamiast 200 km/h), brali też np. kumpla z szybszą bryką (np. z klasy U) i jechali cały tuż za nim w tunelu. Niektórzy też walili w bandy i cięli szykany na Exhibition. Więc teraz to nie przejdzie, aż do przesady, np. na Le Mans drobny błąd 50 sek przed metą (taki zakręt 90st) w klasie R1 i mamy karę na następne okrążenie, więc trzeba używać cofania.

 

Niestety online nadal nic nie zrobili (i ani myślą) i nadal tną na Lagunie, Road Atlanta itd., a szczególnie na Bugatii co jest bardzo irytujące i niestety nie jest to cheat ani glitch. Po prostu powinny być kary jak w FM2, ale dodane do wyniku końcowego (np. na hotlapach nikt nie ciął bo kara niszczyła zysk), więc na Bugatii dojeżdżam 6-ty np.10 sekund za "zwycięzcą", oni dostaliby po 15 sekund kary i byłoby OK.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyjaśnienie ocb z tymi karami, chociaż motywu z tym że jak komputer jedzie za mną to ja dostaje kare jakoś nie mogę pojąć. Jeśli chodzi o trasy to wiadomo że chce aby gra była jak najdłuższa ale nie kosztem nudy, bo jeżdżąc cały czas po tych samy trasach lub ich wariantach gra się mega szybko nudzi, i jeszcze ta ilość okrążeń dobijająca.

Odnośnik do komentarza

no co do liczby okrążeń to racja, jest ich dużo. wszystko co się ma stać praktycznie w wyścigu to na max pierwszych dwóch/trzech się odbywa a potem taka jazda z samym sobą. aktualnie gram w grid'a i tam jest to fajnie rozwiązane, wyścigi mają max 4 kółka jeśli trasa jest nie za długa dzięki czemu przez cały wyścig coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość bigdaddy

Eeee tam. Dla każdego maniaka wyścigów 50 okrążeń po torze Circuit De La Sarthe to prawdziwa przyjemność ;)

Nawet jeśli reszta stawki zostaje daleko w tyle, to walka o każdy ułamek sekundy jest niezwykle emocjonująca :D

 

ja to omijałem :teehee: nie lubię tak długich wyścigów

Odnośnik do komentarza

Jestem nowicjuszem jezeli chodzi o Forze.

mam pytanko, przy grze multiplayer mam wrazenie ze gram z ludzmi ktorzy uzywają tych ułatwien, da sie je jakos wylaczyc? to z automatycznym hamowaniem to juz calkowita porazka, ogolem wszyscy biorą najszybszego Peugota i jak na poczatku wyscigu im sie nie powiedzie to wypadają z serva, troche to psuje zabawe.

 

aha pogram z kims online, mozna podbijac jakby gamertag smakroku podbijac(cienki jestem:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...