Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z tego co piszą w internecie to DLC są na płycie z wyjątkiem Stig Garage i tego grudniowego DLC

właśnie tak jest (wszystkie dlc do grudnia, takze trasy). poza tym zeby wszystko grało, trzeba wywalic dlc sciągane wczesniej z marketplace'a, bo korzystając z płyty z rozszerzonej edycji wszystkie sciagniete samochody będą miały kłódeczki. dopiero po przewaleniu danych z drugiej płyty wszystko jest ładnie. tzn troche to dziwne, ale ma sens, bo po co dwa razy to samo na dysku.

 

dzis obejrze top gear, ale z tego co widziałem na podgladzie, to po prostu zlepek tego co w programach było. choc moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i oglądał ktoś ten materiał Top Gear z Ultimate Edition ? Byłbym wdzięczny za jakieś małe sprawozdanko w spoilerze :)

nie ma o czym gadać. to kilka materiałów wybranych z roznych odcinków top gear. bardziej pod kątem samochodów z dlc, ale nie tylko. jesli oglądsz top gear to wszystko widziałeś. ogólnie niezły materiał.

 

a kilka dni temu dobiłem do 100%. grałem regularnie od dnia premiery. nigdzie mi się nie spieszyło, wiec nie mam nawet poczucia jakiegoś mega znużenia. nawet załuję, ze turnieje się już skonczyły ;] seria forza motorsport jest królem od 2005 roku.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie dotyczące kariery.

 

Ten achievement za ukończenie wszystkich evemtów można zrobić wybierając po prostu z listy jakieś zawody, a nie bawić się w sezony? Bo jestem już w siódmym i zauważyłem, że powtarzam niektóre eventy w ten sposób...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

w FM4 można mieć nawet 999.999.999. niektórzy bawią się save'm ale i zdarzały się zwykłe bugi gdzie zamiast dostać te 3k codziennego bonusu przekręcało licznik kredytów na maksa. nie tak dawno temu sam widziałem jak Camaro poszło za 670 mln.

w FM3 pewnie też jakiś bug ktoś znalazł albo pobawił się w modyfikację.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj licytowałem jeden samochód na aukcji i widziałem że poszedł za ponad 611 milionów,skąd można miec tyle kasy ? Ledwo mam ponad 3 miliony a juz trochę pograłem.

 

koleś robi dobre sety - każdy idzie za 50 tyś CR - jeden setup kupuje 1/5/10 tyś osób (a ma ich np. 10/20/50) - przelicz sobie

tak samo z malarzami

 

nie każdy kto ma grubą kase w fm4 to krętacz

 

ja z ledwością dobiłem do 20 kilku mln CR - plus to co wydałem na auta, sety i malowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...