Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

W kolaboracji z kultowym programem Top Gear, Microsoft dostarczy w tym miesiącu fanom swej flagowej ścigałki specjalne wydanie Forzy 3. A to dopiero początek dłuższej współpracy z trójką maniaków spalin z kultowego show BBC...

 

Umowa pomiędzy Top Gear a Forzą obejmuje wzajemną promocję marek w obu produktach, która pozwoli fanom telewizyjnego show zapoznać się ze światem gry - i odwrotnie.

 

"Połączenie Top Gear i Forza Motorsport to naturalne dopasowanie. Top Gear zawsze dotyczyło pasji motoryzacyjnej i zabaw z samochodami - a dokładnie tego dostarczają gry z serii Forza. Nasza przyszła współpraca zaowocować ma m.in. wrzuceniem do gry tego, co tak dobrze robią w telewizji"

 

- stwierdził Dan Greenawalt, szef serii Forza w Turn 10.

 

Pierwszym efektem tej współpracy jest właśnie FM3 Ultimate Collection, w którym znajdziemy:

 

- grę Forza 3,

- wszystkie DLC, dająće w sumie 500 furek i 100 track konfiguracji torów,

- Xbox Live DLC card - 3 nowe fury jako część Stig?s Garage Car Pack (Koenigsegg CCX, LEXUS LFA, Mercedes Benz SLS-AMG)

- 90-minutowe wideo Top Gear, z udziałem Clarksona, Hammonda i Maya

- temat dasha Xbox Live z Top Gear.

by: PPE

 

ciekawe jaka cena, stawiam na 99-139zl

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie, nie mam zadnej blokady/kontroli rodzicielskiej w Xboxie a mimo to gdy chce wejsc na auckje lub witrynę to wyskakuje mi komunikat że ta zawartość jest niedostepna z uwagi na ustawienia kontroli rodzicielskiej, ja zadnej nie mam, nawet jak ja wlaczylem i ustawilem wszystko na wylaczone to tez ten sam komunikat, grac na multi moge ale aukcje i witryny sa zablokowane, dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Kolejne DLC będzie 10 grudnia, fantastyczna lista muszę przyznać :thumbsup: :potter:

1971 AMC Javelin-AMX

1973 BMW Motorsport 2002 Turbo

1970 Chevrolet El Camino SS 454

1971 De Tomaso Pantera

1982 DeLorean DMC-12

1987 Ford Sierra RS500 Cosworth

1990 Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II

1978 Saab 99 Turbo

1983 Volvo 242 Turbo Evolution

1957 Ferrari 250 California

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0001.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0003.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0004.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0007.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0005.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0002.jpg

image_forza_motorsport_3-14288-1856_0006.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...