Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

heh, w PE jeszcze bardziej chyba spuszczali sie na ta brunete z Uncharted [Cloe?] a mnie ona wogóle nie jarała, troche jak rumunka z krajówki i ten przepity ("przełykany") głos ;), juz predzej ta blondi. Natomiast Bayo jak najbardziej, ewidenty wklad małych żółtych zboczonych śliniących sie ludzików w dizajn tej pani :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Z tego co widze to najbardziej na gre narzekają ci co trailerów sie naogladali [co by nie było, ukazujących ubytki w wersji PS] a osoby mające i grające nie płaczą jakoś, żeby nie powiedzieć ze wypowiadają sie entuzjastycznie. A co do kupowania z second hand'u to ja zazwyczaj tak robie w jakiś 85% przypadków.

 

Bo nie wszyscy lubia sie chwalic, ze wydali okolo 200 zlotych na zwalony port ;)

Sorry ale chłopaki zaspamowali temat we dwóch płacząc na zmianę jak Bayonetta na PS3 wygląda słabo (szkoda tylko, że ani jeden, ani drugi nie widział tej gry w akcji). Jeszcze wmawiają ludziom, którzy grali i nie widziali spadków animacji, że na pewno ich nie dostrzegają (bo co, źle patrzą??), no kuźwa. Nie wiem jak ta gra wygląda i jej nie bronię, żeby nie było.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widze to najbardziej na gre narzekają ci co trailerów sie naogladali [co by nie było, ukazujących ubytki w wersji PS] a osoby mające i grające nie płaczą jakoś, żeby nie powiedzieć ze wypowiadają sie entuzjastycznie. A co do kupowania z second hand'u to ja zazwyczaj tak robie w jakiś 85% przypadków.

 

Bo nie wszyscy lubia sie chwalic, ze wydali okolo 200 zlotych na zwalony port ;)

Sorry ale chłopaki zaspamowali temat we dwóch płacząc na zmianę jak Bayonetta na PS3 wygląda słabo (szkoda tylko, że ani jeden, ani drugi nie widział tej gry w akcji). Jeszcze wmawiają ludziom, którzy grali i nie widziali spadków animacji, że na pewno ich nie dostrzegają (bo co, źle patrzą??), no kuźwa. Nie wiem jak ta gra wygląda i jej nie bronię, żeby nie było.

 

 

Sugerujesz, że nie grałem w tą grę? Owszem, pełnej wersji gry nie posiadam (jeszcze) ale demko przeszedłem kilkadziesiąt razy. Jest pełno filmików na sieci pokazujących jak Bayo PS3 gubi klatki albo jak długo się ładuje (30 sekund żeby wejść do sklepu i 30 sekund by z niego wyjść). Co do twojego "bo źle patrzą" komentarza. Różni ludzie różnie odczuwają spadki animacji. Niektórzy nawet tego nie zauważą dopóki nie zacznie się prawdziwy pokaz slajdów.

 

Bayonetta PS3 to mizerny port co nie zmienia faktu, że to najlepszy obecnie na rynku slasher.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widze to najbardziej na gre narzekają ci co trailerów sie naogladali [co by nie było, ukazujących ubytki w wersji PS] a osoby mające i grające nie płaczą jakoś, żeby nie powiedzieć ze wypowiadają sie entuzjastycznie. A co do kupowania z second hand'u to ja zazwyczaj tak robie w jakiś 85% przypadków.

 

Bo nie wszyscy lubia sie chwalic, ze wydali okolo 200 zlotych na zwalony port ;)

Sorry ale chłopaki zaspamowali temat we dwóch płacząc na zmianę jak Bayonetta na PS3 wygląda słabo (szkoda tylko, że ani jeden, ani drugi nie widział tej gry w akcji). Jeszcze wmawiają ludziom, którzy grali i nie widziali spadków animacji, że na pewno ich nie dostrzegają (bo co, źle patrzą??), no kuźwa. Nie wiem jak ta gra wygląda i jej nie bronię, żeby nie było.

 

 

Sugerujesz, że nie grałem w tą grę? Owszem, pełnej wersji gry nie posiadam (jeszcze) ale demko przeszedłem kilkadziesiąt razy. Jest pełno filmików na sieci pokazujących jak Bayo PS3 gubi klatki albo jak długo się ładuje (30 sekund żeby wejść do sklepu i 30 sekund by z niego wyjść). Co do twojego "bo źle patrzą" komentarza. Różni ludzie różnie odczuwają spadki animacji. Niektórzy nawet tego nie zauważą dopóki nie zacznie się prawdziwy pokaz slajdów.

 

Bayonetta PS3 to mizerny port co nie zmienia faktu, że to najlepszy obecnie na rynku slasher.

 

 

chłopie nie wiem gdzie ty widziales te 30sek do sklepu i z powrotem...

Mam gre i max jest to 5 i nie wiecej co nie zmienia faktu ze i tak nie powinno byc loadingow.

Odnośnik do komentarza

 

chłopie nie wiem gdzie ty widziales te 30sek do sklepu i z powrotem...

Mam gre i max jest to 5 i nie wiecej co nie zmienia faktu ze i tak nie powinno byc loadingow.

 

Tutaj.

 

 

pierwszy loading (0:50-1:24)

drugi loading (2:06-2:36)

no rzeczywiscie, dziwna sprawa bo nawet na to nie zwrocilem uwagi.

mam wrazenie ze t tylko jest tak podczas levelu jak sie wchodzi do sklepu a nie pomiedzy chapterami bo by mi w pamiec zapadlo.

w kazdym razie oim zdaniem nie przeszkadza to okropnie gdyz mozemy sobie poswiczyc kombo, ale mimo wszystko jest to beznadzieja...

ciekaw jestem jak z tym sklepem jest na xboxie

Odnośnik do komentarza
Sorry ale chłopaki zaspamowali temat we dwóch płacząc na zmianę jak Bayonetta na PS3 wygląda słabo (szkoda tylko, że ani jeden, ani drugi nie widział tej gry w akcji). Jeszcze wmawiają ludziom, którzy grali i nie widziali spadków animacji, że na pewno ich nie dostrzegają (bo co, źle patrzą??), no kuźwa. Nie wiem jak ta gra wygląda i jej nie bronię, żeby nie było.

Naprawde , smieszny jestes. Akurat nt. gier o ktorych nie mam pojecia sie nie wypowiadam ,ale jak widze jak ta gra wyglada i widze ze demo ,ktore praktycznie nie zawiera zadnych szybszych akcji tylko 4 spokojne walki bez pizgajacych w tle elementow ,a i tak tnie to nie chce mi sie wierzyc ,ze pelna wersja chodzi w 30 k/s ... Zreszta , jutro zapewne tylko uswiadomie sobie ze mam racje bo akurat moj znajomy zaopatrzyl sie w PS3 i pierwsza jego gra jest Bayo. wiec przejde sie do niego i zobacze to "cudo" co by mi nikt nie wyskakiwal z takimi durnotami jak ty napisales. Jesli faktycznie gra bedzie o niebo lepsza od dema (W co szczerze watpie) to jutro odszczekam wszystko to co napisalem i bede pierwsza osoba ,ktora bedzie tego tytulu bronila ,ale na ten moment? Kastrat!

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...