Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No nacisniecie BACK w loadingu daje Practice bo o ile wiadomo load trwa kilka sekund i nie zdarzy sie pocwiczyc dluzej kombinacji - o to ci chodzi?

czy raczej nie chodzilo o to ze pytal sie czy jest jakis inny sporob wlaczenia practice od tego podczas loadingow...

w sumie nie wiem ale mnie tez to ciekawi bo nie zauwazylem takiej opcji...

Odnośnik do komentarza

nie mam czasu zeby zaglebic sie w hard a serca i perly zdobylem wszystkie za pierwszym razem...

fajne accesories mozna zdobyc tylko niektora wyzawania sa prze(pipi)ane: np. przejdz gre ponizej 3h (to chyba jakis zart)

albo zdobadz wszedzie platyne lub pokonaj conajmniej 100 razy chaptery...

ja nie mam pytaj ale za to swiettne rzeczy sie odblokowywuja.

Odnośnik do komentarza

heh, w PE jeszcze bardziej chyba spuszczali sie na ta brunete z Uncharted [Cloe?] a mnie ona wogóle nie jarała, troche jak rumunka z krajówki i ten przepity ("przełykany") głos ;), juz predzej ta blondi. Natomiast Bayo jak najbardziej, ewidenty wklad małych żółtych zboczonych śliniących sie ludzików w dizajn tej pani :biggrin:

 

Ja jakoś nigdy nie śliniłem się na laski w grach. Zdarzało się, że niektóre mi się podobały (chociażby tyłeczek Chloe :whistling: ), ale sorry, powiedzenie, że Bayonetta jest seksowna to jakiś żart marketingowy, nic więcej. Chyba, że są zniewieściali idąc zasadą, że laska nie może być wyższa od faceta (pomijam tutaj kwestię osób z problemem ze wzrostem, kompleksem Napoleona i tzw. karłów xP)

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/review-hd-bayonetta/60471

 

Recenzja Bayonetty. Fajne podsumowanie jest "Jeśli macie wybór grajcie na 360tce". Nie gorzej wygląda fragment z pokazaniem pauzy "6 sekund by spauzować", a wszystko oczywiście PS3 exclusive.

Polecam xD

 

 

Nalepiej patrzeć na wersje PS3 w ten sposób: ty nie kupujesz gry. Ty dajesz na tace, żeby Kamiya mógł tworzyć kolejne gry. W zamian dostajesz popłuczyny ale to zawsze coś XD

Odnośnik do komentarza

przeszedlem pierwsze 2 chaptery na hardzie i nie mam pytan....ciekawe czy ich szybkosc i wrogosc wzrasta jescze na infinite climax...

Mam 2 pytania: jest jakis limit co do ilosci posiadania kazdego itemu(pamietam ze jakis tam byl ale nie moge odtworzyc tej info.)??

Oraz do czego nam slurza perfumy ktore mozemy kupoc w zakladce rodin's treasures i ktore mozemy pozniej zakladac??

Odnośnik do komentarza

przeszedlem pierwsze 2 chaptery na hardzie i nie mam pytan....ciekawe czy ich szybkosc i wrogosc wzrasta jescze na infinite climax...

Mam 2 pytania: jest jakis limit co do ilosci posiadania kazdego itemu(pamietam ze jakis tam byl ale nie moge odtworzyc tej info.)??

Oraz do czego nam slurza perfumy ktore mozemy kupoc w zakladce rodin's treasures i ktore mozemy pozniej zakladac??

 

 

1. Po trzy sztuki dla słabych mikstur leczących i po jednej sztuce dla silnych.

 

2. Chodzi ci o te perfumy, które kosztują 100.000 Halo każdy? To są dodatkowe kostiumy.

 

3. Jedyna różnica między Hard a Non-stop Infinite Climax to to, że w tym drugim nie masz dostępu do witch time.

Odnośnik do komentarza

przeszedlem pierwsze 2 chaptery na hardzie i nie mam pytan....ciekawe czy ich szybkosc i wrogosc wzrasta jescze na infinite climax...

Mam 2 pytania: jest jakis limit co do ilosci posiadania kazdego itemu(pamietam ze jakis tam byl ale nie moge odtworzyc tej info.)??

Oraz do czego nam slurza perfumy ktore mozemy kupoc w zakladce rodin's treasures i ktore mozemy pozniej zakladac??

 

 

1. Po trzy sztuki dla słabych mikstur leczących i po jednej sztuce dla silnych.

 

2. Chodzi ci o te perfumy, które kosztują 100.000 Halo każdy? To są dodatkowe kostiumy.

 

3. Jedyna różnica między Hard a Non-stop Infinite Climax to to, że w tym drugim nie masz dostępu do witch time.

1. a to bardzo dziwne bo ja juz wykupilem/ zrobilem sobie prawie 5 dla silnych i mam nawet jednego slabszego lizaka x10... o co chodzi???

 

2. nie nie to sa kule a perfumy kosztujsz wszystkie 30tys. i nie wiem co daja bo napisane jest ze wysmienicie pasuja do jakiejs tak broni ale co to daje??

 

3. to w takim razie specjalnej roznicy powiedzy hard a non stop climax nie powinno byc;]

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

przeszedlem pierwsze 2 chaptery na hardzie i nie mam pytan....ciekawe czy ich szybkosc i wrogosc wzrasta jescze na infinite climax...

Mam 2 pytania: jest jakis limit co do ilosci posiadania kazdego itemu(pamietam ze jakis tam byl ale nie moge odtworzyc tej info.)??

Oraz do czego nam slurza perfumy ktore mozemy kupoc w zakladce rodin's treasures i ktore mozemy pozniej zakladac??

 

 

1. Po trzy sztuki dla słabych mikstur leczących i po jednej sztuce dla silnych.

 

2. Chodzi ci o te perfumy, które kosztują 100.000 Halo każdy? To są dodatkowe kostiumy.

 

3. Jedyna różnica między Hard a Non-stop Infinite Climax to to, że w tym drugim nie masz dostępu do witch time.

1. a to bardzo dziwne bo ja juz wykupilem/ zrobilem sobie prawie 5 dla silnych i mam nawet jednego slabszego lizaka x10... o co chodzi???

 

2. nie nie to sa kule a perfumy kosztujsz wszystkie 30tys. i nie wiem co daja bo napisane jest ze wysmienicie pasuja do jakiejs tak broni ale co to daje??

 

3. to w takim razie specjalnej roznicy powiedzy hard a non stop climax nie powinno byc;]

 

 

1. Dziwne, wiem, że w sklepie możesz kupić tylko po trzy sztuki słabych i jeden sliny lek.

2. Te perfumy zmieniąją wygląd Bayonetty jeżeli są założone w połączeniu z odpowiednią bronią (np. ogon diabła gdy zakładasz Durgę).

3. Możesz się zdziwić;) Witch Time jest naprawdę przydatny. Na Climax szybko odczujesz jego brak.

Odnośnik do komentarza

przeszedlem pierwsze 2 chaptery na hardzie i nie mam pytan....ciekawe czy ich szybkosc i wrogosc wzrasta jescze na infinite climax...

Mam 2 pytania: jest jakis limit co do ilosci posiadania kazdego itemu(pamietam ze jakis tam byl ale nie moge odtworzyc tej info.)??

Oraz do czego nam slurza perfumy ktore mozemy kupoc w zakladce rodin's treasures i ktore mozemy pozniej zakladac??

 

 

1. Po trzy sztuki dla słabych mikstur leczących i po jednej sztuce dla silnych.

 

2. Chodzi ci o te perfumy, które kosztują 100.000 Halo każdy? To są dodatkowe kostiumy.

 

3. Jedyna różnica między Hard a Non-stop Infinite Climax to to, że w tym drugim nie masz dostępu do witch time.

1. a to bardzo dziwne bo ja juz wykupilem/ zrobilem sobie prawie 5 dla silnych i mam nawet jednego slabszego lizaka x10... o co chodzi???

 

2. nie nie to sa kule a perfumy kosztujsz wszystkie 30tys. i nie wiem co daja bo napisane jest ze wysmienicie pasuja do jakiejs tak broni ale co to daje??

 

3. to w takim razie specjalnej roznicy powiedzy hard a non stop climax nie powinno byc;]

 

 

1. Dziwne, wiem, że w sklepie możesz kupić tylko po trzy sztuki słabych i jeden sliny lek.

2. Te perfumy zmieniąją wygląd Bayonetty jeżeli są założone w połączeniu z odpowiednią bronią (np. ogon diabła gdy zakładasz Durgę).

3. Możesz się zdziwić;) Witch Time jest naprawdę przydatny. Na Climax szybko odczujesz jego brak.

1. kupic moze i mozna 3 slabszych i jeden mocny ale przeciez mozna je tworzyc...

2.jakos nie zauwazylem znaczacej roznicy w wygladzie...

3. no zobaczymy bo jak narazie hard jest troche prze(pipi)any..;]

Odnośnik do komentarza

Zająłem się teraz zbieraniem Anielskich płyt, bo są nieźle poukrywane, a tylko 3 można znaleźć bez lizania ścian. Reszta skrzętnie ukryta :D a fajne bronie można dostać :D Później przyjdzie czas na wszystkie serduszka i perełki.

 

EDIT:

Ostatnie trzy płyty dostajemy po przejściu odpowiednio 100 chapterów na Normalu, za przejście gry na Hardzie, za przejście Infinite Climax.

Dobra biorę się za tego Harda bo nie ma co tu się bawić :P

 

I jeszcze pytanko. Jak wiemy przemiana w nietoperze przy hicie, daje to, że nie otrzymujemy obrażeń. Na non stop Climax, też to działa, skoro nie ma WT ??

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Wkleje jeszcze w dziale ps3 mimo że gram na xboxie może ktos pomoże:

Zacząłem na hard i oprócz tego że jest dużo szybciej to do tego sa inni przeciwnicy. Mam trzy pytania :

1 - w które z akcesoriów zainwestować? Które się przydaje? Można utopić 100 k (nawet jest jedno za 200 k) ale troche mało wiadomo co i jak

2 - czemu przy końcu levelu jak wyświetla się punktacja za poziom nie wszystkie medale są wyświetlone? Zależy od poziomu czy wogóle nie załapałem sie na medal?

3 - Jak grać aby zdobywać platyny? Że czas to wiem, itemów zero też, kombosy długie jak w dmc też wiem ale co jeszcze?

 

Chyba przejde sobie jeszcze raz na normalu zbiore stuff i pojade harda bo niektóre miejsca to czuję że będę cienko pierdział na infinite climax. Swoją drogą niektórych bossów można traić dopiero w witch time a jak go nie ma to jak (pipi)nąć?

Odnośnik do komentarza
2 - czemu przy końcu levelu jak wyświetla się punktacja za poziom nie wszystkie medale są wyświetlone? Zależy od poziomu czy wogóle nie załapałem sie na medal?

Skoro sie nie wyswietla to znaczy ,ze ominąłeś walke.

 

E:

3 - Jak grać aby zdobywać platyny? Że czas to wiem, itemów zero też, kombosy długie jak w dmc też wiem ale co jeszcze?

Hmm ... nie daj sie walnąc? :potter:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...