Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem jest tam tryb - play challenge, który w glownej mierze wymaga drugiego lub trzeciego gracza (mic,gitara,perkusja)gdzie tak samo odkrywa sie tiery. Troche to dla mnie podejrzane.

Towarzystwo innego gracza nie jest konieczne.Challenge z czego widze sa osobne dla kazdego instrumentu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem jest tam tryb - play challenge, który w glownej mierze wymaga drugiego lub trzeciego gracza (mic,gitara,perkusja)gdzie tak samo odkrywa sie tiery. Troche to dla mnie podejrzane.

Towarzystwo innego gracza nie jest konieczne.Challenge z czego widze sa osobne dla kazdego instrumentu.

 

 

Dziękua, teraz juz wystarczy czekac na moja nowa gitarke i w trase.

Zreszta tak jak w Rock Band 1 jest ten sam kod do wpisania ktory odblokuje wszystkie 84 kawalki od reki. Ale ja nie ide na latwizne. Wszak to zadna przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie sprawa AC/DC Track Pack. Sprzedawane to jest w pudełku za 50 $, ale wg INFO na forum RB jest to po prostu kod, po wpisaniu którego zasysamy cały koncert na dysk. Może to ktoś zweryfikować ?

 

Ciekaw jestem też tych piosenek, które można zassać po kupnie baterii. To powinien ktoś w USA sprawdzić. Może Zeratul ? ;)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

No i dorwalem sie do gitarki i gry World Tour. W tym samym czasie wpadlo Rock Band 2. Wrazenia? GHWT lezy i zaczyna powoli sie kurzyc. Rock Band 2 kreci sie w czytniku non toper. Nie wiem, nigdy wczesniej w takie gry nie gralem ale od razu wyrobilem sobie opinie.GH - dla dzieciakow Licking Pork, Tokjjjio Hotel. Brakuje tylko Hannah Montana i myszy miki do kompletu. Kocham Tool'a ale nie wiem czy dobrne do ich kawalkow, moze jak przewalkuje RB2 ktory chyba bardziej skierowany jest do ludzi dla ktorych muzyka to hobby a nie tylko casualowe imprezy. Zreszta wczucie sie w gitare jest lepsze, wczucie w rytm, ba nawet sciezki dzwiekowe sa lepiej nagrane, no i ten tlum spiewajacy z wokalista, poezja.

Szkoda tylko ze w obu produkcjach przewijaja sie te same utwory (Czy oni mysla ze Smashing Pumpkins nagrali tylko jeden dobry utwor), ale mozna przebolec.

Wracam czochrac. I jescze jedno, gitara do GHWT - poezja, nic nie piszczy, nic sie nie zacina (jeszcze) po prostu solidna robota.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to guitar hero jest dużo lepsze od rock banda ma lepszą grafikę postacie nie są jak by urwane z kosmosu i zawsze nadążają za tekstem kiedy przyglądam się jak wokaliscie z rock banda to jest to bardzo dziwne ;/ fakt rock band ma ogromny DLC jest to jedyny + GHWT ma bardzo fajne melodyczne kawałki dla mnie nawet to country jest znośne ale jest to tylko moja opinia a co do smashing pumpkins GHWT bedzie mialo 3 kawałki do kupienia będzie pioseneczka "1979" ;]

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam serdeczną prośbę do wszystkich wirtuozów gitarki :) Od kilku dni zacząłem przygodę z GW i RB,ale nie ukrywam,że początkujący lekko nie mają...Jak oglądałem filmiki na YouTube między innymi z Dragonforce to nie robiło to na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia,ale teraz wiedząc jak to wygląda od strony technicznej to bije im pokłony :) nawet jednemu ośmiolatkowi co ledwo zerkał na ekran...

Proszę o jakieś porady jak najlepiej zacząć tę przygodę.Na razie jadę na easy i idzie spoko(według mnie) piosenki za pierwszym razem grane wskakują na około 96%,ale jak daje na normal to ... no przejścia potrafią mnie zaskoczyć :)

Proszę o jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nareszcie uzyskalem dostep do wszystkich miejscowek :]

Set w Rejkiawiku (metal marathon) zeby dostac sie do Battery dal mi mocno w kosc hehe.Jak ktos potrafi na expercie przeleciec te songi to to nie moze byc normalny czlowiek a jakis monster z mozgiem podzielonym na 8 czesci.Zostalo jeszcze sporo zabawy ale na dzis juz sie poddaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...