Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

There will be six new, full albums announced for the music game by the end of the August. One is a metal record, one is alternative, one is a pop album. We don't know which albums they'll be, though, but Harmonix is genuinely excited by the new content.

A new, full album will be out by the end of August. We don't know what yet, but we asked if it was Rush's Moving Pictures, and Drake would neither confirm nor deny it.

 

Steely Dan's "Bodhisattva," included with Rock Band 2, is destined to be the most difficult guitar song ever in the series. Drake said the guitar part is "mathematically possible" to play, but, as yet, no one has been able to score 100% on the song. We're sure the legion of Rock Band 2 players out there will take this as a challenge come the release of the game in October!

 

Harmonix plans to hit the 500 song mark for DLC by the end of the year.

 

source: G4TV

 

Celowo pogrubilem wypowiedz o Bodhisattva do której chciałem sie odniesc. Troche mnie zmartwilo ze ten utwór ma byc najtrudniejszym w calym Rock Band 2 , oczywiscie partie gitarowe w nim sa dosyc szybkie i ciekawe ale liczylem na inne utworki z trudnoscia w stylu TTFAF w gh3. Ale z drugiej strony cieszy wiadomosc ze bedzie jakis bardzo trudny utwor kto wie moze trudniejszy od Dragonforce bo jakos utworki w RB1 nie grzeszyly trudnoscia jezeli chodzi o partie gitarowe.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Da tego nie wiadomo jeszcze, co z utworami zassanymi z Music Store :/ A te trzy utwory, których nie obejmuje transfer to akurat te od Iron Maiden, Black Sabbath i Metalica :o Szkoda...

Czytałem gdzieś, że z Mety jedynie "Enter Sandman" nie załapał się na export RB>RB2 - tajemnica poliszynela mówi, że blokade na export w RB dostały tracki, które Neversoft podkupiło do nowych GH - WT i GH: Metallica.

Odnośnik do komentarza

n00b jestem wiec sie smiac mozecie, ale uwzialem sie zeby nauczyc sie grac Livin on a Prayer na hardzie, wiec zarzucilem wczoraj practice i lece 60% speed, 70 % speed, 80% speed, 90% speed, 90% speed, 100% speed, 100% speed, 100%speed. Odpalalm songa zaliczam na 3 gwiazdki... odpalam jeszcze raz moje palce odmawiaja posluszenstwa... co to za przyjemnosc grania na wyzszych poziomach trudnosci, jak palce ci wysiadaja... a opuszek najmniejszego dzis mnie tak nakorwia, ze chyba bede mogl jedynie spiewac przez pare nastepnych dni :/

Odnośnik do komentarza

A ja się kiedyś uwziąłem, żeby zagrać Sweet Child o'mine na HARDZIE. Było to jakiś tydzień po zakupie GHII. Ileśtam nieudanych prób i pyk, udało się. Pierwszy raz, drugi etc. Od tamtego czasu ani razu nie grałem na medium. Trzeba próbować, próbować. Teraz mój skill gitarowy jest gorszy, bo gram głównie na perce w RB. Tam znowu zaczynam na expercie (Run to the hills na HARDZIE wciąż niezdobyte) i nie powiem, jest ciężko, ale przyjemność o wiele, wiele większa :). Coby nie zbaczać z tematu. Orientujecie się, kiedy chcą wydać RBII w Evropie?

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Dla mnie polityka EA jest zalosna w wypadku tej serii. Dlaczego ich Mercenaries moze w przeciagu kilku dni olesc caly swiat, a tutaj nalezy sie modlic o cud, zeby zagrac w to kilka miesiecy od premiery w USA ? Bez komentarza...

 

A najgorsze jest to, ze song lista jest naprawde wysmienita i narobilem sobie niemalego smaku po zobaczeniu niektorych utworow na JuTjubje. Painkiller, Master Exploder, One Step Close, Battery, Chop Suey - ogien z pupy !

 

Jezeli kogos poza mna to interesuje, to doslownie kilka dni temu w USA (a jakze...) premiere mial Rock Band Premium Drum Set od ION Audio.

 

Tutaj strona instrumentu

 

Co ciekawe, z instrumentu tego moza zrobic normalna perkusje elektryczna. Wystarczy dokupic modul perkusyjny ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje, a jakże. Po grze w Rock Band 2 mam straszną chrapkę na perkusję, a ten zestawik kusi mnie od pierwszego pokazu na E3. Co prawda, razem z modułem kosztuje ponad 600$, do tego dochodzą dodatki (talerz i stopa), ale prócz pełnoprawnej perkusji elektrycznej otrzymujemy świetny kontroler (sprzedać, stary, kupić ten i już się jest 200-300zł do przodu:).

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Łot jer? :/

 

Dla mnie polityka EA jest zalosna w wypadku tej serii. Dlaczego ich Mercenaries moze w przeciagu kilku dni olesc caly swiat, a tutaj nalezy sie modlic o cud, zeby zagrac w to kilka miesiecy od premiery w USA ? Bez komentarza...

Ja sobię pozwolę na mały komentarz...

Mercenaries nie ma w towarzystwie pudełka wielkości odkurzacza i kupy plastikowych gratów z Chin - jest grą jak setki innych. Dlatego jej dystrybucja jest standardowa.

Imho EA już tyle się nachapało w USA na tej serii, że w obecnej chwili ma w d.u.pie EU i wrzucanie tu RB na PS3, skoro na karku mają nadchodzącą walkę z GHWT i premierę RB2... Imo nakłady potrzebne do wrzucenia RB do EU wolą przeznaczyć na marketing/dystrybucję RB2. I obym był prorokiem, a może będzie "w miarę" normalnie...

 

BTW:

Na XLM jest już dostepny album Megadeth "Peace Sells... But Who's Buying?" za 880 MSP. A właściwie PRAWIE cały album - bo tytułowy track znajduje się na płycie z RB2, a nie ma go w DLC (co uważam za kompletny bezsens, biorąc pod uwagę posiadaczy tylko RB - jaki był problem dodać go za friko do kompletu?).

Tracklista (tracki także do kupienia osobno):

Wake Up Dead

The Conjuring

Devil's Island

Good Mourning / Black Friday

Bad Omen

I Ain't Superstitious

My Last Words

Odnośnik do komentarza

wczoraj ku mej wielkiej rozpaczy nie bylem w stanie zagrac livin on a prayer na hardzie mimo iz udalo mi sie to dzien wczesniej. Powod dretwiejace paluchy. Normalnie masakra jest... ja czlowiek stworzony do spiewania i grania... dzis robie dzien przerwy od gitary i poszaleje na drumsach. Na You Tube jest juz filmik z koncertu zespolu siusiaki, czyli ja gram na gitarze i spiewam jednoczesnie... polecam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...