Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie...dziwnie z tymi poziomami tam...

 

A tak poza tym,jakie piosenki według Was są najfajniejsze do grania(nie chodzi o trudność,ale o fajność :) ) mi się strasznie podoba Today!

 

Co zaproponowalibyście do kupienia? Mam juz MH,Disturbed,AS,The Hives,SOAD...takiego rodzaju muzykę preferuję

 

KLICK

Odnośnik do komentarza

wczoraj doszla do mnie paczuszka z game.co.uk i powiem tak: pierwsze wrazenie(gram na perce) - ta gra jest prostsza niz rock band 1(gram na hard w rb1 skonyczlem wszytskie kawalki oprocz next to you i run to the hills na 5* - na experta dopiero wchodze) jednak dzis odszczekalem swoje slowa gdy zagralem challange skladajacy sie z battery, painkiller'a, panic attack, everlong i bodaj spoonman - masakra. miod jeszcze wiekszy niz w jedynce na minus tylko bym zaliczyl inny system odkrywania nowych kawalkow troche ciezko to na poczatku ogarnac ale ogolnie rewelacja, usprawnienia w kazdym aspekcie kto nie gral polecam!!!

Odnośnik do komentarza

No normalnie nie daje rady na hard (gitara). Lepiej trzymac sie niskich fretow i przechodzic na wysokie czy na odwrot? Do tego czochranie struny gora-dol to ponad moje sily, jak Wy dajecie z tym rade?. Gralem w zyciu na prawdziwych gitarach (akustyczna, bas) ale to nic w porownaniu z ta gra. Trzeba chyba urodzic sie z glowa polaczona do lcd zeby to wszystko wylapac. Geez. Jest gdzies w necie jakis poradnik?. Moze byc nawet po angielsku bo - mi spikin inglisz :P .

Odnośnik do komentarza

Week of 12/9: No Doubt - The Singles 1992-2003

 

"The rumors are true (this time)! Next week we have 13 tracks from No Doubt's album "The Singles 1992-2003".

 

No Doubt’s: ‘The Singles 1992-2003’ pack will include 13 master tracks from the band’s 2003 album The Singles 1992-2003, which featured a compilation of hits from No Doubt’s previous albums Tragic Kingdom, Return of Saturn, and Rock Steady. The album sold more than 2.2 million copies in the United States alone. The No Doubt tracks included in the pack are listed below. Pricing will be $1.99 (160 Microsoft Points) per track or $19.99 (1600 Microsoft Points) for the pack. The tracks will be available for download starting December 9, 2008, for the Xbox 360 and December 11, 2008, for the PS3.

 

1."Just a Girl"

2."It’s My Life"

3."Hey Baby"

4."Bathwater”

5."Sunday Morning"

6."Hella Good"

7."Underneath It All"

8."Excuse Me Mr.”

9."Running"

10."Spiderwebs”

11."Simple Kind of Life”

12.“Don’t Speak”

13.“Ex-Girlfriend”

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....523#post1650523

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...