Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No w to akurat mi ciężko uwierzyć. Po co przerabiałby sobie stopę (jak widać, posiada normalny naciąg i dorobiony specjalny czujnik)? Chyba, że uczył się grać w Rock Band pod okiem perkusisty ;)

 

Jeśli naprawdę nigdy nie miał do czynienia z perkusją/nie uczył się profesjonalnej techniki gry, to gościu rządzi :P

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

duzo jest w rock band 2 takich trudnych utworów? Głównie chodzi mi o gitarę (z perkusją nigdy nie miałem do czynienia, więc zakładam, że na początku łatwo by nie było). Co do gitary to pytanie czy osoba która w gh3 na expercie bez problemów kazdy utwór przechodzi nie będzie się nudzić w rb2 grając na gitarze? Widziałem kilka komentarzy że gh jest trudniejsze od rb.

Odnośnik do komentarza
Po co przerabiałby sobie stopę (jak widać, posiada normalny naciąg i dorobiony specjalny czujnik)?

Takie pedaly mozna spokojnie kupic na ebayu.Nikt sam sie nie bawi w przerabianie.

http://omegapedal.com/

Ja tam nie mam powodow nie wierzyc ze kolo nie gral nie perce wczesniej.Nie ktore osoby sa z tym urodzone poprostu jak ten ziom:

http://uk.youtube.com/watch?v=8KBH7wKMCeU Painkiller na 100%

Tez nie gral wczesniej.

duzo jest w rock band 2 takich trudnych utworów? Głównie chodzi mi o gitarę (z perkusją nigdy nie miałem do czynienia, więc zakładam, że na początku łatwo by nie było). Co do gitary to pytanie czy osoba która w gh3 na expercie bez problemów kazdy utwór przechodzi nie będzie się nudzić w rb2 grając na gitarze? Widziałem kilka komentarzy że gh jest trudniejsze od rb.

Ja to w sumie sie tak zastanawiam nad poziomem trudnosci.Dla mnie GH bylo latwiejsze.Teoretycznie trudniejsze jest ale rozlozenie nutek o wiele lepiej pozwalalo zagrac utwor.W RB jak dla mnie za duzo jest takich rozlazlych nutek, gdzie trzeba palce sobie lamac by to ogarnac imo.

Odnośnik do komentarza
Ma ktos jakas propozycje jak skasowac achiva za 90 sek na overdrive?Probowalem juz i na gitarze i na perkusji i na inne rozne sposoby ale zawsze brakuje czasu ;/

Nie mam gry jeszcze (lol) ale z ciekawosci spojrzalem na guide i pisza ze mozna to zrobic calym zespolem, wymieniac sie overdrivem, dopoki jeden z czlonkow ma overdrive jest ok. :D

Odnośnik do komentarza

Ja także mam pytania, ponieważ może uda mi się uskładać pieniądze, a że wydatek jest poteżny (za nie wiele mniej kupiłem konsole ...) chcę się was poradzić także:

1. Co jest lepsze: RB1/RB2 czy GH3 ? Ponieważ grałem swojego czasu w GH3 na PC [mam gitarę] i mi się podobała - do czasu. Gdy ukończyłem grę (zdobyłem wszystkie piosenki, oprócz tych zarezerwowanych tylko dla multiplayera) znudziła mi się: medium był za łatwy, hard za trudny. Wymasterowałem trochę wyników i gra leży w kącie od wakacji.

2. W związku z powyższym: czy kariera w RB przykuwa? Czy online jest ciekawy?

3. Zamawiał ktoś instrumenty spoza granic Polski? Ile kosztuje wysyłka?

4. Czytałem w tym temacie że lepsze są instrumenty od GH:WT i dlatego mam zamiar kupić GH:WT band bundle za 737 zł + wysyłka na merlin.pl a potem zamienić (może na tym forum) grę GH:WT na RB2. Czy to dobry wybór, czy doradzilibyście coś innego?

 

To chyba wszystko. Nie śledzę tematu od samego początku i możliwe że jedno z tych pytan już się pojawiło. Nie karczujcie za to. Dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Krótka piłka: do instrumentów innych niż gitara - Rock Band. Dodatkowo RB, jeżeli nie zależy Ci na przynależności do elity, która potrafi zagrać"Jordana" na expercie na 100%...za zamkniętymi oczami ;) Takie coś sobie wydedukowałem i będę się tego trzymać. Instrumenty najlepiej do RB2 - lepsze jakościowo, a w hałasie nie ma różnicy. Na Allegro facet sprzedawał z USA chcąc tylko 30 zł za przesyłkę kurierem, więc żyć nie umierać.

 

Kariera w miarę przykuwa, jak się zdobywa za nią achievy. Po tym zawsze przechodzę na quickplay ;) A online w RB, ze tego co wiem, jest bardziej rozbudowany i mi dostarcza niesamowitych emocji i fhói adrenaliny.

 

A poza tym, patrząc na aukcje, to RB jest o wiele popularniejszy :) Nie dziwota, Activision śpi z DLC, kiedy to jutro znowu coś wywalą do RB na XBL! ;)

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Jakbym wiedział skąd wziąć instrumenty z RB2 [albo samą perkusje chociaż -_-] to bym je kupił... A wysyłka za 100-200 zł z USA mi się nie widzi - budżet mam ograniczony. Keymaker, a orientujesz skąd wziąć te instrumenty od RB 2? Bo samo dostanie w Polsce gry graniczy z cudem, nie mówiąc o reszcie. Nie chce instr. od RB1 - kabli mi wystarczy. Zza granicy wchodzi w grę jeśli: wysyłka poniżej 50 zł i region free...

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś miał rzeczywiście doświadczenia z perką od GH:WT i może powiedzieć, że jest dużo gorsza / gorzej się gra itp. od tej z RB ? Bo mogę ew. kupić perkusje od RB1, ale te kable...

@Keymaker - 750 zł ; O Strasznie drogo. Ja za 740 mam GH:WT + instrumenty...Nie opłaca mi się, szczególnie że GH:WT mogę sprzedać za 180 zł ...

Odnośnik do komentarza

@Keymaker - nie będe przecież w ten pedał tak strasznie napierniczał ; ) A jakby co - gwarancja, lub zakup nowego.

@stabik - mam czas. Narazie jeszcze składam kasę, muszę sprzedać PS2 i gry od niego [ktoś chętny? xD] Tak więc nie śpeszy mi się, ale chcę dobrze ulokować pieniądze.

 

Co do GH:WT - w merlinie jest napisane, że wysyłka w ciągu 3-5 dni tak więc i tak ten problem znika. [możliwe że sprowadzaja spoza granicy]

Odnośnik do komentarza
Co do GH:WT - w merlinie jest napisane, że wysyłka w ciągu 3-5 dni tak więc i tak ten problem znika. [możliwe że sprowadzaja spoza granicy]

 

Od razu Ci powiem że póki tej gry nie będzie w Polsce to Ci jej nie wyślą. Po upływie tych 5 dni jak nie będzie to Ci napiszą, że wyślą Ci po następnych 5 dniach i tak będą przekładać aż będą mieli. Przynajmniej ja tak miałem i jak pisze 3-5 dni to znaczy, że gry nie mają.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanko: Kiedy można uważać ,że gra się dobrze? Nie chodzi mi o masterowanie piosenek,ale czy np przechodząc na normalu i wskakując na nowy utwór robi się 95%-97% średnio to jest to ok czy jak? Gram czysto dla fun'u

 

P.S.Poziom normal w RB2 i GH:WT nie da się porównać.W GH poziom normal to taki hard z RB ale na 4 klawisze :) masakra...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...