Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Del Bosque potrafił jakoś ten zlepek gwiazd wznieść na wyżyny i nie dało się zbytnio odczuć, że to dream team. Najlepszy Hiszpański coach ever. Dziś są tylko gwiazdy, ale nie ma pomysłu. Pozwólmy Ronaldo na wszystko i jakoś to będzie. No nie będzie!

Nikt w Europie nie rozumie polityki Realu (poza aspektem finansowym), najwięksi specjaliści przewidzieli wszystko toczka w toczkę, a oni dalej nie słuchają. Zmarnowana kasa, potencjał i zdrowie fanów. Ja cały czas liczę na Barcę, bo choć uwielbiam Arsenal to jednak brak im doświadczenia w końcowej fazie LM.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stawka ćwierćfinalistów zostanie uzupełniona po meczach 16 i 17 marca. Chelsea Londyn zagra z Interem Mediolan (pierwszy mecz 1:2), FC Sevilla podejmować będzie CSKA Moskwa (1:1), Girondins Bordeaux zmierzy się z Olympiakosem Pireus (1:0), a broniąca trofeum Barcelona - z VfB Stuttgart (1:1)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

masz herb chelsea w avatarze i nie wiesz?

 

 

Wiedziałem, że ktoś to napisze :ninja:

 

Nie podoba mi się obecna formuła "rozwleczenia rozgrywek". Muszę czekać na interesujący mnie mecz jeszcze tydzień.

Odnośnik do komentarza

 

Ich nietrafione transfery kompromitują ich tak samo, jak trafione. Niesamowite, jak można zmarnować pieniądze, które zostały wydane na Cristiano Ronaldo. Żaden inny klub nie byłby w stanie odpaść w 1/8, mając takiego zawodnika. W każdym meczu, w którym Real zawodzi, Ronaldo jest jedynym, który pokazuje wielkie umiejętności i gra z zaangażowaniem, którego można by oczekiwać w najważniejszym meczu sezonu. Pewnie się popłakał w szatni po porażce, ale to dobrze - przynajmniej jemu nie jest wszystko jedno, czy jego klub będzie pośmiewiskiem całej Europy, czy nie. W sumie szkoda go oglądać w takim klubie.

 

 

Sam jest sobie winien Gral w swietnym klubie ktory mogl a wlasciwie osiagnal wszystko ale zachcialo sie (pipi)e wiecej pieniazkow wiec ma to na co zasluguje niech beczy w szatni szkoda tylko ze to nie MU a Lyon dokonal egzekucji

Odnośnik do komentarza

wlasnie ogladam na nsport program "gwizdze na to". ekspert od sedziowania powiedzial, ze w meczu fiorentina-bayern: pierwszy gol jovetica nie powinien byc uznany, bo gilardino ktory mu asystowal byl na pozycji spalonej jak dostal pilke, plus jak klose wyszedl sam na sam sedzia odgwizdal a spalonego nie bylo. wiec pilkarze z wloch moga sobie plakac o mafii i niesprawiedliwosci a w bramkach ze spalonego jest 1:1. gdyby pierwszy mecz sie skonczyl 1:1, a wtorkowy 2:2 to i tak bayern by awansowal.

 

ARIWEDERCZI

Odnośnik do komentarza

tylko mu, chelsea i barca sa poza zasiegiem bayernu. nie badz smieszny mowiac, ze arsenal a juz tymbardziej lyon wygralby z bayernem bez problemu <lol> chociazby rok temu bayern w lyonie do przerwy prowadzil 3:0, ostatecznie wygral 3:2. do tego lyon w tym sezonie gra przecietnie, a arsenal moze sobie poszalec z porto, ale trafi na konkretniejsza ekipe i od razu odpadnie.

Odnośnik do komentarza

Bayern w następnej rundzie jak nie trafi na kogoś z tych dwóch meczy, to nie ma żadnych szans dojść do półfinału.

 

Olympiacos - Bordeaux

 

CSKA - Sevilla

 

MU, Arsenal, Chelsea (przejdzie dalej), Barcelona (to samo), Lyon - każda z tych drużyn wygra z nimi bez problemu.

Szkoda że Bordeaux jest w ch'uj silniejsze od Lyonu.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Bayern w następnej rundzie jak nie trafi na kogoś z tych dwóch meczy, to nie ma żadnych szans dojść do półfinału.

 

Olympiacos - Bordeaux

 

CSKA - Sevilla

 

MU, Arsenal, Chelsea (przejdzie dalej), Barcelona (to samo), Lyon - każda z tych drużyn wygra z nimi bez problemu.

Szkoda że Bordeaux jest w ch'uj silniejsze od Lyonu.

Ty to na serio piszesz? Chyba żartujesz...

Odnośnik do komentarza

No ja wiem, że liga francuska jest nudna i nie da się jej oglądać, ale naprawdę nie trzeba poświęcać aż tak wiele czasu, by zauważyć różnicę między żarądę a olępikiem. Albo, kurczę, nie wiem, możesz porównać sobie ich wyniki dzięki stronie google.com.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No ja wiem, że liga francuska jest nudna i nie da się jej oglądać, ale naprawdę nie trzeba poświęcać aż tak wiele czasu, by zauważyć różnicę między żarądę a olępikiem. Albo, kurczę, nie wiem, możesz porównać sobie ich wyniki dzięki stronie google.com.

CL to nie Ligue 1.Nie dziwię się, że w lidze nie grają tak, jak w Lidze Mistrzów.Nie mają odpowiedniej motywacji, co chyba nie jest dziwne(mistrzostwo Francji to żaden prestiż)Bordeaux skończy jak Wolfsburg(odejdzie trener, przebłyski Chamakha i kilku innych się skończą, a wtedy wszystko wróci do normy).Zauważ, że Lyon zazwyczaj wtapia z drużynami z 2 połowy tabeli.

Odnośnik do komentarza

No ja wiem, że liga francuska jest nudna i nie da się jej oglądać, ale naprawdę nie trzeba poświęcać aż tak wiele czasu, by zauważyć różnicę między żarądę a olępikiem. Albo, kurczę, nie wiem, możesz porównać sobie ich wyniki dzięki stronie google.com.

CL to nie Ligue 1.Nie dziwię się, że w lidze nie grają tak, jak w Lidze Mistrzów.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w CL Bordeaux też gra lepiej, niż Lyon. Bo, generalnie, jest w ch'uj silniejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

No ja wiem, że liga francuska jest nudna i nie da się jej oglądać, ale naprawdę nie trzeba poświęcać aż tak wiele czasu, by zauważyć różnicę między żarądę a olępikiem. Albo, kurczę, nie wiem, możesz porównać sobie ich wyniki dzięki stronie google.com.

CL to nie Ligue 1.Nie dziwię się, że w lidze nie grają tak, jak w Lidze Mistrzów.

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale w CL Bordeaux też gra lepiej, niż Lyon. Bo, generalnie, jest w ch'uj silniejsze.

Okaże się po meczu z Olympiakosem(stawiam remis).Od ostatniego ich meczu(Bordeaux) w CL trochę minęło, a w tym czasie forma Girondins trochę spadła.Ostatnio chyba nawet z Auxerre wtopili.

 

EDIT: Przed meczem z Auxerre był jeszcze remis z Montpellier.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...