Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Tyle, że Montpellier jest drugie, a Auxerre trzecie, więc to żaden wstyd.

Ale Bordeaux jest pierwsze, więc na to nie zasługuje.Właściwie w tym momencie 5 drużyna może zostać mistrzem, a Bordeaux zając ich miejsce.Które miejsce zajęło Monpellier w poprzednim sezonie(w poprzednim sezonie grali wogóle w L1?)? No własnie...

Odnośnik do komentarza

Bo Jeleń okazał instykt zabójcy i im wbił dwa gole w końcówce. Ale myślałem, że zacząłeś mówić o Lidze Mistrzów? Bordeaux awansuje luzikiem, a później wiele będzie zależeć od losowania. Bayern na pewno nie ma z nimi szans.

 

Dobra, to idziemy na kompromis. Bayern ojebie z każdym w następnej rundzie. :potter:

Odnośnik do komentarza

Bo? Jak dojdzie to do skutku to bez kitu, ale Liga Mistrzów jak i Primera Division jest dla Królewskich, no (pipi)a ten brzydal jest tym czego brakuje w Madrycie KLASOWYM napastnikiem.

 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

edit: Ale pewnie z 300 mln za niego będą musieli dać, więc ni huhu nie przejdzie.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Bo? Jak dojdzie to do skutku to bez kitu, ale Liga Mistrzów jak i Primera Division jest dla Królewskich, no (pipi)a ten brzydal jest tym czego brakuje w Madrycie KLASOWYM napastnikiem.

ja pier.dole xD a potem sie dziwia czemu caly swiat smieje sie z realu xD

 

 

jeszcze jeden transfer, jeszcze tylko rooney i na pewno sie uda!

Odnośnik do komentarza

Pozdro dla znafcuf - wg. was Real nie ma szans na nic nigdy, bo przecież każde wzmocnienie jest bez sensu! NO (pipi)A GENIUSZE xD

 

 

 

 

RUNEJ dużo by pomógł, bo w końcu to RUNEJ, a z kim grać miałby (chyba nie muszę mówić?). Poza tym drużyna się zgra i wymienionych zostanie z dwóch zawodników w podstawowej jedenastce maksymalnie (oby), nie będzie sytuacji, że od początku sezonu mamy całkiem nowy team. Być może nawet Pellegrini zostanie, co było by w ogólnym rozrachunku dobre.

 

 

 

 

W ogóle REAL BĘDZIE MISZCZEM ZA ROK I IDŹCIE PŁAKAĆ, BO TAKA JEST PRAWDA!1

 

 

Odnośnik do komentarza

Powinni byli kupić Garaya,Albiola, CR9, Arbeloe, a za kasę która została 130-140 mln kupić porządnych piłkarzy, którzy daliby z siebie wszystko i zostawili serce na boisku. Jak na razie ani Kaka, ani Benzema nie radzą sobie dobrze. Mogli kupić Gurkufa ( zamiast Kaki ) i Lyon by padł. Tu potrzebny jest kolektyw, a nie zbiór nazwisk dających rezultat tylko w FIFIE. Zamiast myśleć o grze, oni myślą o tym ile dostaną kasiury za reklamę majtek i żelków. Jak jeszcze zwolnią Pele to padnę ;/

 

Żadnych Rooneyów, Cesców. Kupić zawodników, którzy zostawią serce na boisku.

 

Del Bosque, pier'dol kadrę i wróć, jeśli Pele ma odejść. Ale lepiej żeby Pele został.

 

Nadzieja umiera ostatnia i jest jednocześnie matką głupich. A głupi ma zawsze szczęście i Real na pewno wygra LM za rok :D

 

BTW: Napisałem się trochę, więc jak nikt nie odpowie na tego posta, to wysadzę fpe w powietrze. Jak nie wierzycie, spójrzcie na tytuł użytkownika( czyli mnie)

 

Wiele to wyjaśnia, nieprawdaż :)

 

Hala Madrid

Odnośnik do komentarza

A ja się śmieje z realu od pamiętnej porażki w półfinale z Bianconeri w 2003.

I nadal mnie boli brzuch ze śmiechu.

 

Większość piłkarzy, którzy przyszli do galaktikos była warta pieniedzy na nich wydanych, ale ten klub potrafi zeszmacić każdego piłkarza.

Tak było z Ronaldo, Becksem tak samo będzie z C. Ronaldo i Kaką.

 

W zasadzie wyszłoby na to samo, gdyby real wyje.bał do kibla wszystkie pesos, ktore wydal na transfery.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Ogólnie wszystko jest o tyle śmieszne, że te ceny transferów tak naprawdę w dzisiejszym świecie to chyba aż takie duże nie są, jak firmy nie rzadko obroty mają w miliardach, ba, nawet zyski takie miewają. Perez chyba nawet sam jest miliarderem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Bo? Jak dojdzie to do skutku to bez kitu, ale Liga Mistrzów jak i Primera Division jest dla Królewskich, no (pipi)a ten brzydal jest tym czego brakuje w Madrycie KLASOWYM napastnikiem.

Jeśli to pisałeś na serio to współczuję [*]

 

Żadnych Rooneyów, Cesców. Kupić zawodników, którzy zostawią serce na boisku.

No tak, w końcu Rooney chodzi po murawie jak Berbatov i nie 'zostawia serca na boisku' <ok> Na dzień dzisiejszy nie widzę zawodnika, który bardziej zapie.rdala dla drużyny niż Rooney. Więc fail.

 

 

 

A co do hejtingu na real - nie chce mi się nawet pisać, bo w sumie tego nie można opisać słowami. Pośmieję się w zaciszu domowym tym razem. Dodam tylko, że żałosny jest ten 'klubik' i współczuję ludziom, którzy wierzą, że real cokolwiek może osiągnąć...

Odnośnik do komentarza

Ci niby " Galaktyczni " powinni sobie w końcu uświadomić, że ani Champions League ani Primera Division itd. nie można kupić! W nastepnym sezonie mogą wyłożyć kolejne miliony na Messiego, Ibre, Eto, Fabregasa, Rooneya (Bóg wie tam jeszcze kogo) w taki sposób jak bedą konstruować ekipe to nigdy niczego nie wygrają bo meczu się nie wygrywa ilością gwiazd w klubie. Mi się wydaje, że oni w ogóle nie mają żadnego pomysłu na tę drużynę, a sorry, mają - nakupić szrotu i jakoś może coś w końcu uda wygrać. Poza tym nie wiem czemu, ale coś mam takie przeczucie, że LM wygra Arsenal. Nie jestem wielkim fanem tego klubu, ale coś mam takie przeczucie, albo ostatnio za dużo pije :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...