Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, mimo że powietrze zarobiło żółtą kartkę w poprzednim meczu po faulach na zawodnikach Chelsea, nie pomogło to wiceliderowi PS awansować z Interem, plamiąc tym samym honor LM, w której jest niepisana zasada o tym, że Real i Inter odpadają w 1/8 finału (to już nawet Lyon podołał zadaniu). Interowi pomóc musiał były zawodnik FC Barcelony, ale się udało. Czasami wystarczy jeden. No cóż, niestety ale sędziowie z PS nie mogli wpłynąć na zwycięstwo Chelsea tym razem, a futbol w tej edycji LM wydaje się triumfować - gdyż przegrały szybko już dwie drużyny, które sra.ją kasą na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

kolejka niespodzianek? tak.

 

hola hola

 

 

 

 

oprocz Realu

I drużyny wesołych emerytów ;)

 

 

 

Kazdy kto sie zna na futbolu przewidzial porazke Milanu (w tym ja). Nie da sie wygrac bez polowy podstawowego skladu. W kazdym innym przypoadku byloby 6:0 dla Milanu. A Real jest slaby i tak czy siak by odpadl, bo taka juz jest tradycja. Ot, roznica.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu jak ja nienawidze meczow na EN, obiektywnosc komentarza = ZERO, od 5 minut pieprza, ze Chelsea lepsza, ze Inter nie umie grac, ze sedzia ch.uj geez christ, mam nadzieje, ze nigdy nikt nie sprzeda juz praw do czegokolwiek do N.

 

bez kitu, wychwalanie Drogby w pewnych moemnatach az brzydlo (choc nie mowie, ze zawodnik ow slaby)

ale dobrze, ze mozna bylo ogladac.

dzieki za linki ;]

 

Inter wygrywa po brzydkim meczu.. coz, bywa i tak ;]

 

chcialbym tylko zobaczyc z lepszego ujecia faul Drogby na czerwien.

Odnośnik do komentarza

kolejka niespodzianek? tak.

 

hola hola

 

 

 

 

oprocz Realu

I drużyny wesołych emerytów ;)

 

 

 

Kazdy kto sie zna na futbolu przewidzial porazke Milanu (w tym ja). Nie da sie wygrac bez polowy podstawowego skladu. W kazdym innym przypoadku byloby 6:0 dla Milanu. A Real jest slaby i tak czy siak by odpadl, bo taka juz jest tradycja. Ot, roznica.

No bankowo byłoby 6:0 gdyby Milan dostał ten karnet od Juventusu na sędziów z przed kilku sezonów :potter:

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Postawiłem 200zł na wygraną Chelsea (przy kursie 1,75 za wygraną będę miał ponad 3 stówy), więc niech lepiej pokażą dzisiaj dobry futbol. Boję się tylko tego, że Ancelotti w ostatnich swoich latach (milan) nigdy nie dawał rady Interowi, ale z drugiej strony Chelsea nie przegrywa u siebie z takimi przeciętniakami.

 

Cóż...

 

Meczyk całkiem znośny, Inter stowrzył naprawde kilka dobrych sytuacji i optycznie był lepszy, Chelsea to cień dawnej drużyny, widać również że jednak włoski styl obrony jest dosyć ciężki dla Angoli, klarownych sytuacji ze strony Chelsea było jak na lekarstwo a jak były to powstawały na skutek kiksów, badź przypadkowego odbijania się piłki od zawodników.

Odnośnik do komentarza

Postawiłem 200zł na wygraną Chelsea (przy kursie 1,75 za wygraną będę miał ponad 3 stówy), więc niech lepiej pokażą dzisiaj dobry futbol. Boję się tylko tego, że Ancelotti w ostatnich swoich latach (milan) nigdy nie dawał rady Interowi, ale z drugiej strony Chelsea nie przegrywa u siebie z takimi przeciętniakami.

 

Dobra, opłakałem stratę kasy, mam nauczkę. Nie gram już w ogóle, jebać to. :confused: Sprawdził się horror, który trochę mnie niepokoił. Za Hiddinka by na pewno wygrali. No i ten czarnuch Drogba, jak zwykle daje dupy w ważnych meczach, a potem ma największe pretensje chuj wie o co (wystarczy przypomnieć mecz z Barcą i jego dwie 100% sytuacje w dwumeczu).

 

 

Ancelotti kurwo! Oddaj mi kasę :pinch:

 

 

Dobrze, że Sevilla nie dała rady (a przeciwników w grupie jak i 1/8 nie mieli wymagających) i z brudasów została już tylko Barca.

 

Dalej trzymam kciuki za angielskie kluby i mam nadzieję, że MU, lub Arsenal wygra LM w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Jak sama nazwa wskazuje jest to drużyna Internazionale  ;)

 

 

 

 

Zawsze mi się to z Hilterowcami kojarzy, ale przecież Bayern jeszcze nie odpadł, więc coś mi tu nie pasi.

 

 

 

 

 

Czekam na mecz Barcy, NIECH ODPADNO! :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Fakt, Trzeciak sie podniecal tym Maiconem :D O Drogbie tez podobnie mowil.

 

A co do samego meczu to 2 linia w Chelsea praktycznie nie istniala. A w Interze byl Sneijder. I generalnie poza koncowka 1 polowy Inter kontrolowal sytuacje i zasluzenie przeszedl dalej.

 

Ale i tak Barca wygra LM. ; P

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...