Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Barca ma doping dzieci neo, którzy interesują się nią od czasów Ronaldinho. Jak znowu zaczną grać słabiej to przerzucą się na inną drużynę. Oczywiście nie piszę o wszystkich, ale jest na pewno liczna grupa takich pseudokibiców.

 

Pewnie nawet nie wiedzą, że tam grał kiedyś Figo, gruby Ronaldo, czy Rivaldo.

Ja oglądam wszystkie mecze i drużyny,które mają takich zawodników jak Messi czy Ronaldo.Ostatnio Nawet dla Ronaldinho oglądam Milan.

Czy coś w tym złego,że lubię oglądać świetnie dryblujących i grających ciekawie zawodników?

@grzes l

Nie jestem fanboyem ani barcy,ani żadnego innego teamu, jestem fanem futbolu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Barca ma doping dzieci neo, którzy interesują się nią od czasów Ronaldinho. Jak znowu zaczną grać słabiej to przerzucą się na inną drużynę. Oczywiście nie piszę o wszystkich, ale jest na pewno liczna grupa takich pseudokibiców.

 

Pewnie nawet nie wiedzą, że tam grał kiedyś Figo, gruby Ronaldo, czy Rivaldo.

 

 

A Real ma kibicow poniewaz gra tam model z reklamy CLEAR MAN oraz najdrozszy mebel swiata, sprowadzony za 64mln ojroo !

 

 

Zaraz jakis oszolom zarzuci mi sezonowosc..

Kibicuje Barcelonie od ok lat 90,jezdze na mecze jak tylko pozwala mi czas i pieniadze.

Chcialem wniesc jakis swoj wklad w rozwoj klubu wiec co jestem w FC Botidze to kupuje sobie tam cos.

Tak wiec mam 4koszulki barcelony, 1 pilke, recznik, spodenki, kubek..

Tutaj camp nou w okresie modernizacji murawy i krzeselek: http://i46.tinypic.com/n204le.jpg

Tutaj reszta zdjatek:

http://i49.tinypic.com/2llnh8m.jpg

http://i50.tinypic.com/b51oc9.jpg

http://i49.tinypic.com/2i9m4yg.jpg

 

Tutaj meczyk z villarrealem:

http://i46.tinypic.com/iofajn.jpg

http://i50.tinypic.com/2e5od5j.jpg

Odnośnik do komentarza

Super.

Witam fana.

No ja na meczu jeszcze nie bylem. Najbardziej chcialem jednak gdy gral Ronaldinho, niestety pracoholizm nie pozwalal. Dzis motywacja mniejsza, choc Ibre chetnie bym na zywo zobaczyl...

Natomiast staram sie w Polsce uczestniczyc w spotkaniach z klubem kibica. W zeszlym roku byl nawet taki zjazd w Gdyni, gdzie przemarzlismy dokumentnie w namiocie bez ogrzewania (ale warto bylo - 2:0 z Realem)

 

Messi zachwyca, choc wciaz to nie jest typ zawodnika, ktorego ja cenie najwyzej. Wole geniuszow podan i przegladu boiska - taki byl Ronaldinho (moze kiedys taki wroci), Maradona, Gullit a dzis Xavi czy nawet Cristiano.

Barcy nie kibicowalem tylko wtedy, gdy gral tam Stoiczkow. Nienawidzilem tego oszusta i sie wstydzilem za niego... A tak praktycznie zawsze (z przerwa na Milan z Gulitem).

 

@Ader, wiem stad sie ubawilem. Bo pamietam ze kiedys dosc mocno Barce krytykowales. No ale podobnie jak Ty lubie druzyny grajace ladna pilke, a i do Milanu (chyba glownie przez Ronaldinho) mam spory sentyment...

 

A i Realowi kibicuje (ale nie w meczach z Barca, czy Valencia ;-) ) - szczegolnie w Europie. Oni tez potrafia zagrac pieknie i z polotem. W pilce angielskiej troche mi tego brakuje, choc ManU i Arsenal rzadko schodza ponizej pewnego poziomu i grywaja porywajace mecze.

Najmniej lubie Chelsea (tez przez kibicow :-P) - oni graja jak Niemcy - pra jak czolgi i licza za duzo na sedziego... Choc za czasow Gullita to i na mecz sie zdarzylo zawitac...

 

Licze ze w tym roku Inter zagra na maksa i mecz z Barca bedzie godzien finalu.

Potem niestety nie spodziewam sie cudow...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już dzisiaj finał LM! Wiem, w finale czeka Bayern, ale to będzie formalność. Jutro, kto wie, być może poznamy zwycięzcę całej edycji. Ale stawiam, że wynik będzie się obracał wokół remisu i nic nie będzie jeszcze wiadomo. Inter to kamień na kosę Guardioli - kamień, który zmiażdżył już Chelsea. To powinny być zupełnie inne mecze, niż z Arsenalem. Niestety, brzydsze. Ostry pressing i cierpliwość w posuwaniu akcji sprawią, że Barca - jak zawsze podczas walki z defensywnie nastawionym rywalem - zacznie się denerwować. Przynajmniej każdy jest przekonany, że tak będzie.

 

Problem Mourinho jest taki, że Inter raczej powinien wygrać, bo Camp Nou ostatnio nie jest zbyt przyjazne jego gościom. Myślę, że przedstawiciele jedynego mocnego mediolańskiego klubu mogą to zrobić. Sneijder walnie z wolnego albo jakieś niesamowite podanie do Eto'o i się może uda osiągnąć to 1-0, które pozwoli nam czerpać maksymalne emocje z rewanżu.

Odnośnik do komentarza

Mecz z Espanyolem nie jest żadnym wyznacznikiem. Oni tam siedzą i kombinują, myślą jak tu zrobić by stracić jak najmniej sił i się dobrze przygotować do meczu LM. Boję się, że Inter będzie grał właśnie tak zachowawczo jak Chelsea rok temu. Mur + jedna kontra + bronimy sie całym zespołem chłopaki = nuuuuuda.

Odnośnik do komentarza

Sory, ale jak nie umie wygrać ze słabiusienkim Espanyolem to o przejściu Interu nawet nie ma co marzyć. Chyba, że fuksem tak jak z Chelsea rok temu.

 

 

lol, to real nie ma szans na wygranie ligii poniewaz przegral 4;0 z 3cio ligowym alcacornem czy jakos tak !

A to, ze barca pojechala arsenal, rozbila real ? Z taka gra nie maja co marzyc nie ?

bo przeciez jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz :(

to teraz wszystko barca remisuje po 0;0 przy biednej grze tak jak w derbach katalonii :(

Odnośnik do komentarza

Smiesza mnie te opowiesci o fuksie z Chelsea, ktore bez pomocy sedziow nie potrafi dojsc nawet do polfinalu LM (jak w tym roku) i bez tej pomocy nie mialoby zadnych szans w meczu rewanzowym z Barca (przerzedzone czerwami i z dwoma karnymi w plecach) nie potrafi dobic druzyny grajacej w dziesiatke caly czas liczac na sedziego, a caly ich super wynik wowczas opiera sie na jednym strzale zycia z niemozliwej pozycji...

 

Oczywiscie wiem, ze reka jest wtedy jak pilka zmieni kierunek :lol: (no ale to tylko w przepisach dla Chelsea niestety), a Drogba to slabowity zawodnik i bardzo kruchy stad, sie tak wywraca w polu gdzie dziwnie przyciaganie ziemskie na niego jest silniejsze, nie to co potezny i silny Messi, ktorego pokrwawione i posiniaczone nogi w pierwszym meczu o niczym nie swiadczyly...

 

No i oczywiscie wiem, ze czerwona kartka dla Abidala byla prawidlowo na podstawie wywiadu, ktorego nikt nie widzial poza jednym fanem Chelsea :lol:.

Notabene ta telewizja (Sentanta) nie miala prawa do wywiadow, nie mowiac ze nawet nie miala wlasnych dziennikarzy na stadionie...

 

A i zapomnialem - tak wiem liczy sie tylko jeden mecz, wlasnie ten ktory fani Chelsea i hejterzy Barcy uznaja za ten wlasciwy.

 

No ale to historia. Barca gra najpiekniejszy futbol niestety czasem jest tragicznie nieskuteczna, natomiast Inter z tym trenerem potrafi byc nieludzko skuteczny.

Odniesienie do meczu z Espaniolem swiadczy ze za bardzo ktos nie wie co mowi. Barca ma przed soba cala serie meczow duzo ciezszych, ten z Espaniolem nie nalezal do priorytetowych.

Odnośnik do komentarza

Sory, ale jak nie umie wygrać ze słabiusienkim Espanyolem to o przejściu Interu nawet nie ma co marzyć. Chyba, że fuksem tak jak z Chelsea rok temu.

 

 

lol, to real nie ma szans na wygranie ligii poniewaz przegral 4;0 z 3cio ligowym alcacornem czy jakos tak !

A to, ze barca pojechala arsenal, rozbila real ? Z taka gra nie maja co marzyc nie ?

bo przeciez jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz :(

to teraz wszystko barca remisuje po 0;0 przy biednej grze tak jak w derbach katalonii :(

To ja mam piłkarskiego avatara, więc wiem lepiej.

Odnośnik do komentarza

Można hejtować na Barcę albo Inter, ale żeby nie obejrzeć TAKIEGO meczu, to trzeba mieć odwagę.

Nie wierzę w powtórkę z rozrywki i łatwe zwycięstwo Barcy, ale należy pamiętać, że Katalończycy nie przegrali w tym sezonie z żadną mocną ekipą. Wpadki mają, ale ze średniakami, widać brak mobilizacji, po ubiegłorocznej totalnej dominacji. Jak tylko Mourinho nie zastosuje taktyki obrony Częstochowy, to będzie ciekawe widowisko.

Odnośnik do komentarza

Lol, zrobiles lepsza zapowiedz niz spece z Dwojki (zapowiedzi repry) i Polsat (f1).

 

kip ap de gut łork

 

Załamałbym się jakbym po tylu latach siedzenia w tym robił taki shit jak oni :P Po więcej zapraszam na mój kanał, link w sygnie :)

 

Co do meczu, dziś Inter nie przegra, Barca maks remis wyciągnie. Teraz tylko czekać.. nic więcej nie powiem żeby nie zapeszyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...